Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kur atsidaryti sąskaitą su MetaTrader platforma

Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Sveiki,

paskaičiau buvusius topic'us apie Forex'o sąskaitas... visgi liko neaiškumų. Gal galėsit pasidalint patirtim.

KLAUSIMAS:
Kur atsidaryt forex sąskaitą, kurioje būtų...
1. EUR/USD spread'as 2 pips
2. Galimybė prekiaut auksu.
3. Patikimas brokeris (t.y. kas nors čia esančių jau turėjo reikalų su juo ir liko patenkintas)
4. būtų nebrangu pervest pinigus

SITUACIJA:

Turiu demo sąskaitą pas fibo-group.
Viskas labai miela ir gražu, kol nepriėjo reikalas iki realios sąskaitos atidarymo .

Jų puslapis... nu nors užmušk pasitikėjimo nekelia.
Dar dėl kelių smulkmenų paskambinau švecarišku tel. nr. Po 5 min kalbėjimo angliškai, sako, gal rusiškai pašnekam ?
Pasirodo fiziškai skambinu į Maskvą. Šiaip geras tas customer-service... bet, tiek puslapis, tiek faktas, kad rusų kontora, nu nekelia man pasitikėjimo .

Žiūrėjau alpari - negalima ten auksu prekiaut, irgi rusai, bet kažkaip patikimiau atrodo.

Žiūrėjau realtrade.lt - irgi nėra aukso, ir EUR/USD - 3pips spread'as...

Kokius brokerius parekomenduot galėtumėt?
Ar verta prasidėt su fibo ?

Ačiū.
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

O ko Oanda jums netinka? Jai jau jums brangu tarptautini pavedima daryt, tai rinkities koki lietuviska brokeri ir viskas. Lietuvoj kiek man zinoma yra 2 brokeriai Admiral ir Realtrade
Virinu visur:)
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

Auksa is lietuvisku admiralas duos (forextrade.lt), bet jei ziurai i puslapi ir sprendi apie patikimuma, tai nors uzmusk, gramatines klaidos admiral puslapyje irgi nepatikimai neatrodo Varyk i oanda ir nesuk sau galvos..
Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Ačiū už atsakymus.

Apie oanda čia gero daug rašė.
Bet jie ne ant metaTrader platformos.
Pripratęs aš prie jos, nesinori keist .
Su forexTrade.lt reikės susipažint, kol kas visiškas gėris atrodo: auksas yra, EUR/USD 2 pips, kiti spreadai irgi gražūs, Lietuvoj, metatrader4.

Kol kas atsidariau su 1000 Lt realTrade.lt
Pasižaidimui užteks.
Auksas palauks.

Sąlygas šiek tiek blogesnes nei užsienyje, su tokiom sumom pavedimų pigumas atperka su kaupu

O toliau žiūrėsim... tema dar atvira .
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Algisas as tavo vietoj buciau atsidares uzsienio kompanijoj su kur kas geresnemis salygomis prekiaut,bet cia jau tavo teise rinktis
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

pipsboy, užsienio kontoroj apsimoka tada kai sumos ne 1000 litų...
ten gi vien pervedimas 80 Lt.
Jei kils noras parizikuot didesnėm sumom, tai užsienyje ir atsidarinėsiu
Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Mdas...
admirale aukso spread'as toks ...
80 pips'ų
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Algisas as zinau daug kompaniju nebutina pinigus per banka pervedineti uztenka tureti kortele visa man pinigu pervedimas ir issiemimas ne cento nekainuoja:yes
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Mopedas
Mopedas
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -4 )

Algisas kodel tau reikia to aukso...su juo greitai litai dega yra juk linksmesniu poru...
klaidų nera,tik pamokos...
Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

pipsboy,

Man žinomose kontorose paprastai kainuoja ~2%.
O kuriose čia kontorose nieko nekainuoja?
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Algisas gain capital arba forex.com nieko nekainuoja
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Mopedas,

dega su viskuo greit Kyla lėtai .
Tiesiog demo sąskaitose auksas buvo sėkmingiausiai suprekiautas reikalas.
Tai vat ir norisi pabadyt tikrovėj .

O kuo ir kaip prekiaut tam IMHO ne vienas ir ne du topic'ai skirti .
Mopedas
Mopedas
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -4 )

rimtas argumentas sekmes prekyboje....nors manau anksciau ar veliau ji mesi
klaidų nera,tik pamokos...
coticus
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės

pipsboy gal galetum pakomentuoti, kokia kortele turi ir kokiu budu pinigus pas savo brokeri pervedineji kad taip nieko nekainuoja?
m_arijus
m_arijus
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės
( +4 )

Prekiauti nedidelėmis sumomis puikiai tinka Oanda. Visai neseniai (sausio8) is ryto dariau pavedima per paypala, vakare jau turejau papildyta saskaita Oandoje. Ir pigu(2,9% +0,3$) ir greita

O va del metatreideriniu brokeriu, kurie dazniaus yra is rytu, esu negatyvios nuomones. Konkreciai kalbesiu apie finmarket brokeri is Ukrainos.
Dalyvavau ju surengtame konkurse. Uzemes prizine vieta, gavau 200$ papildyta realia saskaita prekiauti 1 menesi. Pasibaigus terminui as turejau jau 458$. Man ta saskaita buvo uzdaryta ir pasiulyta atsidaryti nauja (Хотим предложить Вам открыть реальный счет в нашей
компании, перевести остаток (458 $)и продолжать торговать.)

. Taciau i ja tebuvo pervesta 200$. O pagal ju taisykles(11 punkta)as tureciau galeti naudotis savo nuoziura gauta pajamu suma, dirbant su sia saskaita. Man ju asmenys paaiskino taiP: Потому что 458 это с теми деньгами которые мы вам положили как
контестнику, а 200 это то что вы выиграли, на реальный счет ложиться
только выиграш. Zodziu - man tai panasu i "makaronu kabinima" Be to jie atsiunte kazkokia tai sutarti pastu, parasyta tik ukrainieciu kalba...
Butu idomu isgirsti nuomoniu asmenu, kurie dalyvavo kokiose nors panasiuose konkursuose? Ar as ko nesupratau, ar mane mulkina? :cry
Vils
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +1 / -1 )

Žiūrėjau alpari - negalima ten auksu prekiaut, irgi rusai, bet kažkaip patikimiau atrodo.

Kodėl negalima? Galima tiek auksu tiek aukso fiučersu.
http://www.alpari-idc.ru/ru/cspec/ Čia nuoroda į Alpari kontraktų specifikaciją
Jei tau reikia būtent aukso tai visai gerai tau tiks ir Admiral. Ir spredas geras 0,8 USD ir pervedimas pigus. Nereikia daryti tarptautinio pavedimo žinoma jei darysi pavedimą iš SEB banko. Tad jei suma nėra didelė tai vien pervedimų kaštai t.y. pavedimas pas brokerį į sąskaitą, ir po to atsisiuntimas atgal sudarys procentine išraiška netiek jau ir mažai. Kuo suma mžesnė tuo daugiau. Be abejo jei suma didelė tai šie pervedimo kaštai bus tik tarsi lašas jūroje.
Be to bent jau kas tikrai patiko pas Admiral tai kad stopų jie negaudo. Bent jau man taip pasirodė. Keletą kartų stebėjau kaip buvo likę 1 pipsas iki stop loss bet taip ir nesuveikė. O pas kai kuriuos brokerius tai tiesiog tragedija, o ypač per naujienas kai būna ypač dideli pokyčiai tai pamatysi tai ko realiai nebuvo, tiesiog bandoma maksimaliai treiderį apiplėšti. Užšiksuoti pelną jei bus pelnas negausi bus requote. Atidaryti pozicijos esnt gerai kainai šio greito pokyčio metu irgi neleis lygiai tas pats requote. Tačiau jei bus stop loss tai net ir 2-3 Usd (bent jau mano atveju taip buvo su aukso fiučersu) neproblema. Kaip sakoma jei tik galima išdurti būtinai išdurs Bet nenoriu aš čia plėstis labai jau daug tų niuansų yra ir labai jau daug rašyti tektų.
Alpari irgi stopų negaudo. Be to jei palyginsi Alpari ir Admiral kotiruotes tai pamatysi kad jos beveik identiškos ir kinta sinchroniškai, kas bent jau leidžia daryti prielaidą kad bent jau kotiruotės pas juos teisingos. Be abejo smulkių niansų pasitaiko visur bet jie nėra esminiai ir prekiauti visiškai netrukdo
. Be to alpari Rusijoje turi jei neklystu daugiausia klientų (nesu 100 procentų garantuotas bet berods kažkur ši informacija buvo užkliuvus)
p.s. Taip pekyba auksu yra tikrai įdomi. Tačiau jei nežinai giliai visos fudamentalios analizės (ir priežasčių kurios tai lemia) ir ypač techninės analizės kad išpildyti tai ką rodo fundamentika geriau tada su auksu neprasidėti. Ir ypač svarbu jei nesilaikysi MM ir nenaudosi stopų tai anksčiau ar vėliau gausi margin call su tikimybe 100 procentų.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

Admirale ira auksas ir sidabras ir spredai geri, bei nera jokiu nesamoniu pries naujienas .
Is visu po truputi :D
vilijura
Rašyti privačią žinutę

179 žinutės
( +19 / -27 )

Vils, Jūs tiek žinote. O kas "gaudo" stopus?
Vils
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +1 / -1 )

O kas "gaudo" stopus?

NWFB (North West financial broker) iš Sankt Peterburgo.
Nors sąlygos pas juos ypatingai geros. Ir instrumentų labai daug. plius galima prekiauti Rusijos akcijomis kitaip sakant yra galimybė su svertu iki 1:200 prekiauti Rusų akcijomis ko kitur kol kas neradau. Galima prekiauti portfeliais Rusų akcijų. Yra fiučersai valiutų, metalų, indeksų, žaliavų. Yra savaitgalio kotiruotės (kartais būna šuolis ir nemažas i kuria nors pusę nes likvidumo beveik nėra bet tai būna retai) Ir dar moka 11 procentų metinių palūkanų nuo nepanaudotos sumos kuri yra priskaičiuojama kiekvieno mėnesio pabaigoje. Taigi geresnių sąlygų neradau niekur.
Taigi jei tavo strategija prekiauti viduryje dienos ir fiksuoti pelną na tarkim esant geram šuoliui per naujienas bus problemų. Bet jei prekiauji ilguoju periodu tai didelių problemų nėra.
Pinigus parsisiūsti namo irgi nėra problemų tik vieną kartą labai ilgai ėjo apie 14 kalendorinių dienų ir berods apie 9-11 darbo dienų (tiksliai nepamenu bet tai ne esmė)
Taigi sąlygos įpatingai geros bet kompanija rizikinga. Pastaruoju metu net forumas tapo beveik tuščias jei ankščiau dar vyko diskusijos tai dabar jau beveik tyla. Išbaidė jie klientus. Ir pats viską atsiėmiau išskyrus konkursuose laimėtus pinigus kurių neduoda, negalima parsisiūsti. Tad truputi užsidirbi ir siunti namo nes nuojauta bloga kad artėja jiems šakės. Nes taip plėšikaujant panašu kad neliko klientų pabėgo visi. Na bet gal kas juos perims su rimtais ketinimais tada taptų aktuali kompanija, be abejo jei išliktų šios ypač geros sąlygos.
Algisas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Kodėl negalima? Galima tiek auksu tiek aukso fiučersu.
http://www.alpari-idc.ru/ru/cspec/ Čia nuoroda į Alpari kontraktų specifikaciją
Pražiopsojau . Ten iš pradžių sąrašaas classic+mini, be aukso, o paskui tik classic.

Šiaip ar taip kol kas su mažom sumom labai patiko lietuviški brokeriai .
T.y. turiu sąskaitą su nedideliu depozitu pas realTrade.lt. EUR/USD 3 pip spredas ir aukso nebuvimas nervina... visa kita kaip ir OK.

Admiralas atrodo geriau.
Jei ryšiuos surizikuot didesnėm sumom, turbūt pas jį reikės ir eit.
Užsienis dar palauks .

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital