Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

REPO sandoriai

modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

Sveiki,
Ką galite patarti pirmą kartą sudarant REPO?

Gal žinote kodėl ne visos akcijos repuojamos ir nuo ko tai priklauso?
Dėkoju
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Apie tai skaityk čia:
Repo sandoriai ir čia

Mano pirmasis REPO
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

Skaičiau, jau prieš tai. Bet ačiū
Ar galėtumėte pareikšti nuomonę dėl antro klausimo
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Bankai ne visas repuoja dėl savo politikos, tačiau šitą klausimą sprendžia ir repuojamų akcijų kiekis didės.
Yra tokių akcijų, kurių neapsimoka repuoti dėl rizikos abiems pusėms. Yra akcijų, kur margin call'ai suveikinės kasdien.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

pries savaite "parepavau" MNF su SEB banku. 6 men. laikotarpiui su 6 % metiniu. Gavau 62.5% akcijos vertes, aisku ne stebuklai gavosi prie dabartines MNF kainos...
Bandyk skambtelti jiems gal ka patars ir dar del kitu akciju,nes as nesidomejau daugiau.

p.s. tiesa,as buvau siuo klausimu kreipesis pas juos gal pries koki 1-2 men., tai jie tuo metu nerepavo, bet uzrase i kazkokia tai eile (kaip prei talonu senais laikais).Tai daba patys paskambino ir pasiule.

Gal be eiles neduoda...?:wink
;)
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Yra limitas. Kažkas baidė repuoti MNF, tai limitas vėl padidėjo ir tau davė
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

Tai Jusu suma turbut didele, nes man pasiule su 6 proc. tik sumai virs 100K arba kai busiu daznas klientas.Kitaip 8 proc.
Siuo metu siulo MNF, IVL, LTEL, PST, SAN, LDUJ. Todel ir klausiu kokiu jie cia principu parenka jas. Sako, kad ten pas ju kiekviena diena keiciasi.

Kiek gali maksimaliai proc. kristi akcija, kol jie prades mane judinti?
Pirmas kartas - nesinori baisiai apsišauti.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Tai Jusu suma turbut didele, nes man pasiule su 6 proc. tik sumai virs 100K arba kai busiu daznas klientas.Kitaip 8 proc.
Tai gal visą limitą tau bandė įpiršti iš karto Su kuo kalbėjai: su makleriu r su moteriške kokiame nors skyriuje? neprotinga suma čia gaunasi.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
povilas-100
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės

O kaip repuoja tie, kurie negali pasakyti kiek laiko jie turės repuojamas akcijas ir tarkim sumanys jas parduoti anksčiau nurodito sutartije termino, o pinigų skolai gražinti gali gauti tik pardave kitas pozicijas, kurios parduotos neišlaikius pakankamai bus nuostuolingos. Kaip elgetės tokiu atveju?
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

kiek kalbejau su SEB, tai jiekms poc... kokius tu pinigus jiems grazinsi ir kada (jei taip supratau tavo klausima), tik grazinant anksciau tau reikes sumoketi likusias palukanas, o jei likes tik 1 ar 2 men. tai gal ir isvis nieko nereiks moket. O jei labai reikia, galima ir pratesti Repo sandori jam pasibaigus,bet i tai as nebesigylinau, dar spesiu (tik reikia vel i eile is anksto atsistoti kad kas duotu )
;)
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

modestas :
Tai Jusu suma turbut didele, nes man pasiule su 6 proc. tik sumai virs 100K arba kai busiu daznas klientas.Kitaip 8 proc.
Tai gal visą limitą tau bandė įpiršti iš karto Su kuo kalbėjai: su makleriu r su moteriške kokiame nors skyriuje? neprotinga suma čia gaunasi.


Su makleriu kalbejau, nes skyriuje nieko nezino.
Ryt pasitikslinsiu, bet kiek gerai išgirdau:
10K - 8 proc.
30K - 7 proc.
100K - 6 proc.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

O kaip repuoja tie, kurie negali pasakyti kiek laiko jie turės repuojamas akcijas
Negali būti tokio dalyko. Čia apsiimi riziką ir sudarai sutartį norodytama laikui, paprastai 3 mėn. Jei nutrauki sutartį anksčiau, moki netesybų baudą ir viskas arba, kitaip tariant, atsiskaitai su banku, bankas su tavimi, jokių "paskiau".
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

modestai,

ar tau yra skirtumas tarp 6 ir 8 procentu ? Nu kiek tu sumokesi ? daugiau 200 Lt ?; tu pagalvok kiek uz ta suma gali uzkalti $. Mano PTR parepuota po 7 Lt, ir jau as nieko neveikes turiu +7 Lt per share uz akcija. Plius disponuoju pinigais ir esu uzsipirkes dar kaiko. Ta pati istorija pas mane su APG. Prie dabartines israiskos repavau prie 6 Lt. Velgi beveik simtaprocentinis pelnas.

Aš norėjau pasakyti, kad reikia repuoti ne tas akcijas kurias tau siūlo repuoti bankas, o tas, kurios yra PERSPEKTYVIOS ir is kuriu tu tikiesi pelno, o ne smaukymosi vietoje ir drebėjimo dėl margin call'u.

Yra keleta pozicijų šiai dienai, tačiau nenorėčiau jų įvardinti.

Repuoti sudėtingas akcijas kaip MNF asmeniškai nedrysčiau.

Būk intelektualus investuotojas pagal Grahamą. Tai tiek iš mano patirties.
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

modestai,

įstok į LAA ir gauk iš SEB 1% nuolaidą REPO.

http://www.akcininkai.lt
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Yra keleta pozicijų šiai dienai, tačiau nenorėčiau jų įvardinti.
Kas per paslaptys?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
modestas
Rašyti privačią žinutę

166 žinutės

Jo - neblogi patarimai.
Kas liecia PTR ir APG tai tokiu kilimu galiu nesulaukti, reikes ieskoti kitu.
O del siulomu repuoti akciju, tai vistiek is ju kazka privalau pasirinkti, o tik veliau gaves pinigus uzpirkti man perspektyviu akciju.
O niekas neatsakete kaip yra su akciju kritimu? Yra kazkokia riba?
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

Negali būti tokio dalyko. Čia apsiimi riziką ir sudarai sutartį norodytama laikui, paprastai 3 mėn. Jei nutrauki sutartį anksčiau, moki netesybų baudą ir viskas arba, kitaip tariant, atsiskaitai su banku, bankas su tavimi, jokių "paskiau".


Netesybu bauda?
Mes aptareme tik baigti moketi likusias palukanas, apie bauda kalba nejo.
Gal as ko nezinau?!ozingoff
;)
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

modestai,

taip, ribos yra.

Viskas gražiai matosi, jei naudosi skaičiuoklę:
http://finance.groups.yahoo.com/group/spekuliantai/files/Skaiciuokles/REPO.xls
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

esx1L :
Yra keleta pozicijų šiai dienai, tačiau nenorėčiau jų įvardinti.
Kas per paslaptys?


Nieko neįprasto Nojus1L
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

beje, malonu tave girdėti Nojau. Užsikasęs iki pažąstų darbe buvau, atrodo jau atsikapstinėju ir tuoj į dienos šviesą išlysiu su naujomis idėjomis ir mintimis.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital