Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kodel naudinga pradirbti savo pinigus?

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

manau, kad geriau patirti pelnus negu nuostolius ir mokintis iš pelnų
O čia man tai patiko Pakartoti sėkmę
Tol kartoti,kol sąlygos leidžia.Pamatai,kad sąlygos pakito - sustoji.Žvalgaisi
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Kartoti sekme - irgi nuobodu. Be to pasitikejimas stipriai isauga.
Tenka didinti "stavkes". Cia pagrindinis pavojus ir islenda.
Vienas geras kritimas gali nubraukti keliu metu darba.
Tada aisku sustosim, apsizvalgysim
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
Arijanas
Rašyti privačią žinutę

274 žinutės

baliuka :
manau, kad geriau patirti pelnus negu nuostolius ir mokintis iš pelnų
O čia man tai patiko Pakartoti sėkmę
Tol kartoti,kol sąlygos leidžia.Pamatai,kad sąlygos pakito - sustoji.Žvalgaisi


Agata,

Man irgi patiko, tai ką pasakei. Sėkmę kartoti ? Kol sąlygos leidžia ?

O jeigu leidžia sąlygos kartoti sėkmę kas pusvalandį, kas valandą , ir dieną , ir naktį ? Metus, du, tris ir dar galai žino kiek ateityje leis.

Sėkmė būna kad nusigręžia dienai, dviem, bet patobulini truputį detales, užkamšai plyšelius , pro kuriuos sėkmė kartais pabėga ir vėl tas pats ...
Tai ką tada daryti ? Kartoti ir kartoti ? Su vis didesnėmis apyvartomis, vis didesnėmis lėšomis ? Kad kartoti reikia, tai aišku ir man, bet iki kiek kartoti ? Kur ta riba ? Sąlygos ne tik kad nesikeičia , bet dar ir gerėja . Gerėja nuolatos.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Be to pasitikejimas stipriai isauga.
Tenka didinti "stavkes". Cia pagrindinis pavojus ir islenda.
Vienas geras kritimas gali nubraukti keliu metu darba.
Tada aisku sustosim, apsizvalgysim
Atrodo,pagavau,apie ką jūs kalbate.Didinti "stavkes".Didinti kapitalą,didinti apsisukimus,didinti veiklos rūšis - tai yra gerai.Bet didinti "stavkes"...Ar čia ne kazino elementas?Azartas.Ko gero,galiu būti dėkinga...nežinau,kam...prigimčiai,genetikai,Dievui?...nežinau.Investicijose man tokie dalykai nenutinka.Net netramdant savęs.Pinigai nėra žaislai,tai rimtas dalykas.Ypač uždirbti,nepadovanoti.O gyvenime azartas man ypač būdingas.Iškrečiu dažnai ir sau,ir aplinkiniams nesuvokiamų fokusų.Bet kadangi tos sritys manyje yra griežtai atskirtos,pavojaus bendrai gyvenimo tėkmei neiškyla.
Pinigai kaipo kažkoks reiškinys man nesukelia jokių emocijų.Bet galiu įsivaizduoti,kaip turėtų atrodyti,kai tai sukelia emocijas ir verčia neapgalvotai didinti "stavkes" Turi pinigų kiekį X. Įsivaizduoji,kad jei dabar surizikuosiu,yra šansas staiga apturėti kiekį 10X. Prieš akis iškyla vaizdiniai......mersedesas,gražios moterys,laimė...Na,kaip Kisai Vorobjaninovui Ar neatspėjau? Tai ir priverčia žengti neprotingą žingsnį.Protas atsijungia.
Bet ar tai valdomas dalykas,ar ne - negaliu pasakyti.Neturiu tokios patirties.Jei tai nevaldomas dalykas - pradirbimas to pasekmėje jokios naudos neduos.Tai kartosis.Padėti gali nebent pasirinkimas gyvenime vakarais prieš miegą pradėti šventraščius skaityti.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Vienareikšmiško atsakymo - naudinga ar ne pradirbti - nėra.Aš su tuo sutinku.Globaliu mąstu pradirbti-vienareikšmiškai nenaudinga,smulkmenose kartais taip.Net būtina.Kad neužmigtum ant laurų.
Kadangi jau užvedėte mane ant minties apie žmogaus savybes,lemiančias pradirbimus,prisiminiau dar vieną tokią.Tai juodas pavydas.Ar tai įgimta,ar galima valdyti savybė - 100 proc.negalėčiau atsakyti.Apie tai reikėtų pasikonsultuoti su Aferistu.Aš labiau būčiau linkusi manyti,kad tai įgimta.Ir jei negavai gimdamas tokios savybės - tai viena iš didžiausių Dievo dovanų.
Paanalizuokim.Turi juodo pavydo savybę.Kaimynui pasisekė,nusipirko "krūtą tačką"(tai ypač veikia vyrus),arba kaimynui sekasi biržoje...ar pan. Pavydas taip užgožia viską žmoguje,kad jo protas visai atsijungia.Jis nebemąsto,kaip pasiekti tokių pat rezultatų,o tik kankinasi iš pavydo.Tai lemia jo tolimesnius lošimo rezultatus.Ar pradirbimas tos savybės pasekmėje duos kokios nors naudos?Garantuotai ne.Sekantį kartą bus tas pats.
Neturi juodo pavydo savybės.Kaimynui sekasi.Ką darai?Analizuoji,kokie jo veiksmai ir kokios jo savybės lėmė tą jo sėkmę.Tu mokaisi.Ir mokaisi iš kito žmogaus patirties.Atitinkamai nesugaišti gyvenimo laiko,kurį tektų sugaišti pačiam,tai bandant įgyvendinti.
Dvi kardinaliai skirtingos žmogaus savybės.Viena neša nelaimes,kita - sėkmę ir gyvenimo laiko sutaupymą mokslams.
Suveskim dabar tai su "ar naudinga gyvenime pradirbti?"Manau - išvadas padarysite jau patys.
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

Keista kur dingo vasaros tėmos iš serijos "kaip daryti pinigus nieko nedarant ir kur man dėti milijoną kai užkalsiu", matyt į Karaliaus seminarus irgi niekas jau nebevaikšto.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

Dar naudingiau tai gyvenime viska prarast, tai tada dasyla kad ne piniguose laime ir gali gyvent statinej kaip Diogenas Sinopietis. Ateisi Agata, sakysi - duosiu limona lisk is statines. As sakysiu eik tiktai, neuzstok saules DD
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Dar naudingiau tai gyvenime viska prarast, tai tada dasyla kad ne piniguose laime ir gali gyvent statinej kaip Diogenas Sinopietis. Ateisi Agata, sakysi - duosiu limona lisk is statines. As sakysiu eik tiktai, neuzstok saules DD

Ir juokinga,ir rimta...

Petia

Taigi taip save žmogus pasvėręs gamtoje atranda dvi bedugnes: begalybę ir nieką. O žmogus bus tarp begalybės ir nieko. Jis niekas palyginti prieš begalybę, ir viskas palyginti su nieku. Todėl žmogus yra toli nuo kraštutinumų supratimo. Ir tai apriboja jo supratimo galias.
Iš dviejų žinomų begalybių daug geriau yra juntama didumo begalybė. O mažumo begalybė yra ne tokia akivaizdi. Bet, kadangi esame didesni už mažus daiktus, yra manoma, kad galime juos labiau pažinti. Bet niekui suvokti reikia ne mažesnės galios kaip ir suvokti didybę.
Mes esame visokeriopai apriboti, nes esame tarp dviejų kraštutinumų. Mūsų jutimai nesuvokia jokių kraštutinumų: per didelė šviesa akina, per didelis nuotolis trukdo matyti per daug garsi muzika vargina, labai tyli - negirdime.
Ir todėl, kad esame tarp dviejų kraštutinumų, negalime pažinti visa. Bet tada atrodo, gal žmogus galėtų pažinti dalis, kurioms jis yra proporcingas? Bet pasaulio dalys yra susijusios ir susipynusios viena su kita kad jų neįmanoma pažinti vienos be kitos ir be viso. Neįmanoma pažinti dalies nepažinus visumos, taip pat negalime pažinti visumos nepažinus atskirų dalių.
Taip pat mum yra suprasti daiktus dėl jų paprastumo, o mus sudaro dvi priešingos ir skirtingos prigimtys - siela ir kūnas. Jei būtumėm vien kūniški, tai dar labiau būtų nesuprantama, kaip materija gali pažinti save ir tuo labiau kitus. O dėl to, kad susidedame iš dvasios ir kūno, negalime tobulai pažinti nei dvasiškų, nei kūniškų dalykų.
Bet už vis mums mažiausiai suprantamas dalykas yra pats žmogus. Jis sudarytas iš kūno ir dvasios. Ir kebliausia mum yra suprasti kaip kūnas yra sujungtas su dvasia.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Shpykulis :


Netaikau, tik klausimo nesupratau
Kad labai jau elementarus klausimėlis.Šiaip nesi kvailas.

Gal visgi atsakytum į tokį paprastą klausimėlį?
Pastebėjau,kad šiuose forumuose yra du tokie veikėjai - Shpykulis ir Petia.Jie labai artimi savo sielomis - tos pačios emocijos,juokas analogiškose vietose,informacijos pateikimo stilius.Fiziniai kūnai,suprantama,jų skirtingi...
Ot būtų šaunu,jei vienas iš jų liktų toks pat,kaip yra - mestelėjantis vertingos informacijos,bet nesiteikiantis jos paaiškinti...neprestižas vyrui
O kitas - kiek nuoširdesnis...
eferenca
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( -5 )

sveiki,

nepatingekit ir uzpildykit anketa adresu: http://www.apklausa.lt/answerform.php?form=14449. Is anksto dekoju visiems uzpildziusiems.

Geros dienos

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital