Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investavimo periodas i IF

Guide
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Paaiskinkite man kodel investuojant i IF visur raso, kad optimalus investavimo laikotarpis yra 3–5 metai. Neva per si laika issiligina sviravimai. Ar verta IF laikyti ilgiau nei metus, jei tarkim po metu yra kazkoks pliusas ar verta tiketis kad dar po 2-4 metu tas pliusas atitinkamai tiek kartu bus didesnis. Nei dividentu, nei palukanu tai nera, tai kaip suprantu tas pliusas jau po menesio gali buti ir minusas, o po triju metu gali likti tas pats kaip ir po metu.
IF administratoriui tai kas, jam administracinis mokestis tai kapsi bent kokiu atveju, tai jis suinteresuotas.
konung
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės
( +4 / -1 )

Tai kiekvieno laisvė rinktis kada parduoti. Aišku jei fondas dirba sėkmingai tai kam jį parduot? O jei tenkina esamas uždarbis. Prašau - parduok ir naudok pinigus kitur. Jei po to kils,gal gailėsies, o gal kaip tik šoksi čardašus ir polkutes, kad laiku išėjai.
Ir šiaip rašo teisingai, tikėtina, kad po 3-5 metų bus šioks toks pliusas.
P.S. Skaičiuot, kad jei per metus +20% tai per 5 - 100% būt ganėtinai klaidinga. Vis viena metai metam nelygu dažniausia. Būn ir nederlingų pasitaiko.
Alabnnas
Rašyti privačią žinutę

162 žinutės
( +10 / -10 )

Isivaizduok vasara investavai i tuo metu buvusi populiariausia hanza rytu europs NT fonda, dabar nuostolis 30-50%, per 1 metus geriausiu atveju atidirbs iki 0, o per 3-5m islipti i pliusa tikimybe zymiai didesne. Tada ir investuotojas patenkintas ir makleris, kad zmogus neliko nusivyles. 3-5 metai toks laiko tarpas kad gali investuot i fondo pike, uzsokt ant smukimo ir praejus tiem 3-5 metam su 90% tikimybe turesi pliusa. Zinoma ir patys makelriai suinteresuoti savo % ir mazesniais lesu fonde sokinejimais. As asmeniskai nelaukiu kol nusivaziuos, anksciau soku is traukinio Geriausia keisti fonda i kita, dauguma makleriu netaiko tam jokio mokescio. O Parduodant ir vel atperkant nemazai % nubyretu.
dujas kūreni - rusą remi
centaspocento
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +5 )

Rašo 3-5 m., kad žmonės mažiau blaškytųsi esant fondų verčių svyravimams. Juk kuo daugiau investuotojų reaguoja į svyravimus, tuo tie svyravimai didesni. Taip ir įvyksta kritimai po 30 proc., kai fundamentalių priežasčių lyg ir nėra. O parduoti reikia tada, kada pakankamai uždirbta arba kai matyti, kad iš fondo nieko gero nebus. Visokie išankstiniai nusistatymai laikyti 5 arba 10 metų naudos neatneša, nes situacija nuolat keičiasi ir reikia atsižvelgti būtent į ją, o ne į maklerių siūlomus laikotarpius.
Russian
Russian
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Is savo kol kas menkos patirties sakau, kad trys metai investiciniam fondui yra pats tas. jeigu aisku nenutuoki nieko apie akcijas ir nesidomi nekilnojamu turtu. pvz mano atvejis, isvaziavau i UK "vergauti" ten uzdirbtus pinigelius siunciau i LT. ziurint i vis diejancia infliacija pasidare neramu, todel pirkau fondu vienetu. dabar esu tuo patenkintas kadangi mano investuoti pinigeliai isaugo kone dvigubai.
Sios istorijos moralas tas, kad jei zinai budu kai pinigai uzdirbs daugiau nei 12 ar 20 % per metus tai pirmyn - vykdyk. o jei ne - tuomet fondai geras pasirinkimas.
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

OT: russian, tu gyveni Lietuvoj ar CCCP?...
Siulyciau moderatoriam i CCCP ir kuji-pjautuva reaguoti taip pat, kaip kad reaguotumete i svastika avatare...
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
Russian
Russian
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Gerb Dani, matau pats esu tikrai patriotiskai nusiteikes. Nesiekiu nei izeidineti nei zeminti tavo Tevynes, del to gali buti ramus.
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

Gerb Dani, matau pats esu tikrai patriotiskai nusiteikes. Nesiekiu nei izeidineti nei zeminti tavo Tevynes, del to gali buti ramus.
Russian, pasakei teisingai. Bet kitaip nei kad Lietuvos negerbimu kujo ir pjautuvo negaliu pavadint. Vienareiksmiskai. Niekinu zmones, garbinancius kuji ir pjautuva ar laikancius tai "norma".

P.S. Sita posta istrinsiu, jei yra poreikis tolimesnei diskusijai, rasykite asmenini pranesima.
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
Gied
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( -4 )

Rtik Finastos NAUJOSIOS EUROPOS fondas saita gali.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital