Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kaip uždirbt iš NT krizės metu

marcius24
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +17 / -15 )

valdzia skiria didele suma, net iki 50% projekto vertes. Beda ta, kad ne visi kaimynai suinteresuoti renovacija. Senuose butuose atsiranda bent 10% bomzu ar asocialiu, kuriu butai praskolinti ir pragerti, ir kuriems dzin renovacija, 10% pensininku, kuriems kompensuoja sildyma ir 20-30% nesudurianciu gala su galu seno metaliteto zmogeliu, kuriems pades "nauja valdzia arba dievas" , o kreditas 10 metu baisiau uz laidotuves. Kas lieka? Tai tiek
/dev/null
/dev/null
Rašyti privačią žinutę

1561 žinutės
( +373 / -333 )

manau pakilus centralizuoto šildymo kainoms visos pirkelės iki 50kilometrų nuo didžiųjų miestų Vilniaus ,Kauno tik brangs,o perspektyvoj ir 70km.
Na taip, žmonės neturi šildymui pinigų, bet kurui kas mėnesį po 700 Lt turės. Neskaitant, kad šildymas tik žiemą, o važinėti reikės ir vasarą. Labai "ikanomiška"
Taip, tiesa, dar niekas nemirė nuo sunkaus darbo, bet aš manau- kam rizikuoti?
~Ronald Reagan
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

pardaves butą pvz Vilniuj už kad ir už200tukst lt gali už 100tukst lt nusipirkti namelį ir už 100 tukst lt malkoms užteks ikigyvenimo pabaigos,geras oras,šviežia žuvis,uogos,grybai,šviežias pienas į darba gali su geru arkliu nujot per 2 valandas,jei ant balto panos svajoniu princu vadins[mano tekstuose kartais pasitaiko šiek tiek jumoro]
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

valdzia skiria didele suma, net iki 50% projekto vertes.
Deja, skiria tik popieriuje, o kai reikia realiai prafinansuoti - nėr biudžete pinigų. Paskaičiavus pagal tai kiek skiriama realiai, renovacija bus užbaigta tik po 100 metų.
just_as
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +39 / -17 )


Keiskite (ar bent jau kamšykite) langus, įsirenkite šiluminius ekranus už radiatorių (yra statybinių medžiagų parduotuvėse) ir tikėkimės, kad žiema nebus šalta...


Kamšyk tu kiek nori, gal šilčiau tik gyvensi, bet mokėsi juk tiek pat. Senuose butuose sau kranelio nepasuksi, kad dabar šildytų mažiau ar daugiau. Dėl to nauji namiai su autonominiu šildymu atrodys labai patraukliai (aišku jei sienos ne kartoninės ir visa šiluma lauk neišeina)
Švyturys
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +425 / -310 )

Kamšyk tu kiek nori, gal šilčiau tik gyvensi, bet mokėsi juk tiek pat. Senuose butuose sau kranelio nepasuksi, kad dabar šildytų mažiau ar daugiau. Dėl to nauji namiai su autonominiu šildymu atrodys labai patraukliai (aišku jei sienos ne kartoninės ir visa šiluma lauk neišeina)
Na aš žiūriu šiek tiek toliau į priekį. Pabrangus šildymui, neišvengiamai daugės nesusimokančių skolininkų. Jei kuras stebuklingai nepigs, energetikai gali būti priversti pereiti prie šildymo minimaliu režimu, kaip nepriklausomybės pradžioje.
Bet tai turbūt dalis tautiečių kalens dantimis ir kaltins Kirkilą, kad anas jiems langų neužkamšė...
syryja
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +1 )

pardaves butą pvz Vilniuj už kad ir už200tukst lt gali už 100tukst lt nusipirkti namelį ir už 100 tukst lt malkoms užteks ikigyvenimo pabaigos,geras oras,šviežia žuvis,uogos,grybai,šviežias pienas į darba gali su geru arkliu nujot per 2 valandas,jei ant balto panos svajoniu princu vadins[mano tekstuose kartais pasitaiko šiek tiek jumoro]
supratau sita jumora bet juokas- dalykas rimtas. is mano drugu rato jau ne vienas ziuri kaip savo dezutes iskist ir namuka koki nusiraut. o patys pries pora metu dievagojosi, kad niekada jokian kaiman kojos nekels. pasigimde po atzala ir kitaip uzgiedojo
va ir as pradedu misija "nuosavas gyvenamas plotas" dziugu net kinkos dreba.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital