Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kiek ilgiausiai esate islaike atidaryta pozicija

RaimisFX
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Sveiki,

Kadangi esu naujokas ir siuo metu renku visa imanoma informacija apie forex, tai noriu uzduoti toki klausima. Kiek ilgiausiai esate islaike atidaryta pozicija? Kokia valiutu pora tai buvo? Kaip tai baigesi?
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Apie 3 savaites esu laikes ilgiausiai buvo usd/jpy pora isejo i pliusa..esu laikes ir po savaite dvi taciau ivairiai buvo teko ir su minusu uzdaryt
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Bandysiu spet, kaip sekdavosi Toniui-Gerajam-100 proc. islaikyt pozicija ilgiau. Jam tekdavo, nauja depozita padaryt
aisku su Webmoney jam tai nesunku, gali ir per 20 sekundziu tai atlikt
Kur pinigai, ten ir as:)
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

as laikaiu 2 savaites . kol stop out neivyko
kazkada irgi galvojau kad stopai nereikalingi ir del to sumokejau labai brangiai
Is visu po truputi :D
kardzuve
kardzuve
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +2 / -1 )

Sveiki,
Taip pat esu naujokas ir forex demo accounta atsidariau tik pirmadieni. Tai treciadieni pastaciau eur/usd long be S/L ir palikau. Tai po keletos valandu radau toki minusa, kad :cry -35K.
Manau, kad bus pamoka ateiciai, kad nestatyti be S/L ir nesekant prekybos realiu laiku.
Ne tas protingas, kuris daug sneka, o tas kuris klauso
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

2006-06-06 10:21:43 USD/JPY Sell Market 113.0090
2006-08-04 07:54:01 USD/JPY Close Position 115.4100

59 d.


2007-08-17 08:22:22 EUR/USD Buy Market 1.3523
2007-09-07 09:32:43 EUR/USD Take Profit 1.3780

21 d.


Ilgiausiai lauktas stopas:

2007-04-26 06:02:39 EUR/USD Buy Market Filled 1.3600
2007-05-03 10:24:49 EUR/USD Stop Loss 1.3550

7 d.
Common sense is not very common
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

ilgiausia pozija per pastaraji pusmeti buvo gal 4 dienos. 4 nuostolingos dienos :blush


man tai butu idomu isgirsti kiek cia esantis prekiautojai vidutiniskai islaiko atidaryta pozicija. Taptu aiskiau kurie cia trumpalaikiai spekuliantai, o kurie beveik invetuotojai

as pats ieksau poziciju kurias palaikyt diena-dvi.

arba scalpinu, tai pavykes scalpas dazniausia trunka 2 minutes, arba uzsitesias 10 min.
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

forex prekiautojai yra rusiu:

1) pozicionieriai;
2) "momentum" (nemaisyti su tech indikatoriumi) treideriai;
3) scalperiai.


pradedantys dazniausiai yra 3), pazenge 2), na o ilgiau padirbe isnaudoja 2) ir 3)


mano pozcicijos laikomos nuo valandos iki keliu savaiciu.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Asmeniskai as esu intraday spekuliantas. Buna, kad tenka laikyt ir savaite ir dvi kokia nors pozicija, bet cia jau taip buna kai pataikai i konsolidacija arba siek tiek suklysti su iejimo tasku. Ateityje, kai turesiu pakankamai daug kapitalo planuoju dirbti ir pagal dieninius ir savaitinius ciklus. Bet tai tik tam, kad konvertuoti savo aktyvus is vienos valiutos i kita, kad pinigai mano nenuvertetu. Pvz., 2005 gale euras buvo 1.16. Tada buvo aisku, kad vel keliausime link 1.36, tai siuo atveju buvo prasminga visus savo baksinius aktyvus sukonvertuot i eurinius. Kas taip padare, issaugojo ir padidino savo perkamaja galia. Tai vat. Tokie pamastymai.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Bet tai tik tam, kad konvertuoti savo aktyvus is vienos valiutos i kita, kad pinigai mano nenuvertetu. Pvz., 2005 gale euras buvo 1.16. Tada buvo aisku, kad vel keliausime link 1.36,
Idomiai cia parasei, o kam konvertuoti jei zinai kur keliaus? Ar ne geriau butu atidaryti pozicija su svertu?

Pas mane dar ir dabar yra atidarytu pozu daugiau nei pries 1,5 metu.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital