Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Webmoney - mažinam prekybinę riziką

Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Sveiki,

Temą kuriu tikėdamasis konstruktyvaus ir dalykiško bendravimo.

Manau, kad Webmoney , yra ta sistema, kuri treiderių darbą daro nors truputį mažiau rizikingą. Smulkmenų FOREX'e nėra ir negali būti.
Jau apie metus pats naudojuosi Webmoney sistemos paslaugomis ir ši sistema niekada manęs neapvylė.

Webmoney tai savotiška internetinė piniginė, kuri turi savo WMID ( Sąskaitos numerį ) ir keletą skyrių, iš kurių populiariausi ir plačiausiai naudojami yra trys : Z ( JAV doleriai ), E (eurai ) ir R ( Rusijos rubliai ).

Mano Webmoney sąskaitos rekvizitai yra sekantys:

WMID 238027544805 ( sąskaitos numeris ) ir trys sąskaitos skyriai:
Z244308563009 ( JAV doleriams )
E359125278762 ( Eurai )
R113215295385 ( Rusijos rubliai )

Šie duomenys nėra slapti. Jie reikalingi kiekvieno iš mūsų verslo partneriams, kad galėtų pastarieji atsiskaityti už prekes, suteiktas paslaugas ir t.t.

Dar grįžtant prie to, kaip Webmoney sumažina FOREX prekybinę riziką, akcentuočiau FOREX sąskaitos operatyvų papildymą.

Štai, paprasčiausia situacija. Dėl nesėkmingai susiklosčiusių aplinkybių ir klaidingų mūsų priimtų prekybinių sprendimų, matome, kad iškilo būtinybė skubiai pasididinti sąskaitos depozitą. Čia Webmoney sistema tampa ypač vertingu pagalbininku. Savo prekybinę FOREX sąskaitą Webmoney sistemos pagalba galiu pasipildyti reikiamu lėšų kiekiu pakankamai operatyviai ( per 20-40 sekundžių ). Tiek maždaug laiko paprastai prireikia surinkti klaviatūroje reikalingus pervedimui duomenis.

Norėčiau akcentuoti sekančius dalykus:
Naudojimasis Webmoney sistemos paslaugomis, pervedant lėšas FOREX brokeriams, įeina į mano susikurtą bendrą prekybos FOREX,e modelį.

Lėšų pervedinėjimų sąnaudas, naudojantis Webmoney sistemos įkainiais, esu įkalkuliavęs į bendras FOREX prekybines sąnaudas , kiti naudojimosi Webmoney sistema privalumai taip pat užima svarbią vietą bendrame mano
prekybiniame modelyje. Webmoney sistema - yra pradinis mano prekybinio modelio atskaitos taškas .
Prekybinis FOREX modelis , kuriame nėra Webmoney sistemos, tai jau ne mano modelis ir apie tokį modelį aš nieko negaliu konkretaus pasakyti.

Tad konkreti užduotis visiems, kuriuos domina, būtent , mano Forex prekybinis modelis:

1. Užsiregistruojate Webmoney sistemoje ir veltui atsidarote sąskaitą.
( tai galite atlikti bet kuria Jums priimtina kalba : arba anglų ( http://www.wmtransfer.com/ ) , arba rusų ( http://webmoney.ru/ ).
Man patogiau naudotis rusų kalba , tuo tarpu daugeliui skaitančiųjų, galbūt, yra priimtinesnė anglų kalba.

2. Savo sąskaitų valdymui iš savo kompiuterių parsisiunčiate ir , sutinkamai su pateikiamomis puslapyje naudojimosi instrukcijomis susiinstaliuojate sąskaitos valdymo progrąmėlę ( Download Keeper Classic (angliškai ) arba Загрузить Keeper Classic (rusiškai).

3. Kai viską pilnai susitvarkysite , savo atsidarytų sąskaitų rekvizitus ( WMID numerį bei Z, E, R krepšelių numerius ) atsiųskite man į e-mailą : [email protected] . Taip aš žinosiu, kiek normaliai funkcionuojančių , paruoštų darbui , Webmoney sąskaitų mes turime savo dispozicijoje.

Pastaba: Webmoney sąskaitas geriau registruokite savo tikrais vardais, nes nežinia kada kas gali kur užkliūti.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Šią vietą ( iš kart po temos pavadinimu ) užsiėmiau tikslingai . Čia pateiksiu visą svarbesnę informaciją , pasinaudodamas funkcija "update" ( atnaujinti )


Įvairiose diskusijų temose buvau dažnai kaltinamas, kad dalyviams pateikiau diskriminuojančius reikalavimus dėl amžiaus ir išsilavinimo ?

Gerai. Viską nuimam. Nuimam visus reikalavimus amžiui, išsilavinimui ? Bet gi kažkokį minimalų amžių gal vis viena pasirinkim. Kokia minimali riba amžiui ? 18, 17, 16, 15, 14 metų ... ?
Čia jau nutarkit, kas protingesni už mane . Aš jau nebežinau, nes būčiau kaltinamas visvien : arba nepilnamečių diskriminavimu, arba nepilnamečių išnaudojimu. Koks galimas trečias variantas ? Žinote kas nors tokį ?

Visus apribojimus ankstesnius nuimu, nes Webmoney puslapis turi ir anglišką versiją ( į ką anksčiau nebuvau nė dėmesio atkreipęs ) , o ankstesnius apribojimus parašiau pagrinde daugiausia dėl to, kad didelė
dalis potencialių mano prekybinės Forex sistemos dalyvių gali nemokėti rusų kalbos.

Tad VISIEMS VISI keliai atviri. Taip tinka ? Visi patenkinti ?

Webmoney sistemos pervedimų įkainis pats mažiausias iš trijų pagrindinių pasaulio elektroninių mokėjimo sistemų, tad daugeliui atsidarytos ir turimos sąskaitos Webmoney sistemoje gyvenime dar ne kartą pravers. Palyginkime lėšų pervedimo įkainius:

Webmoney - 0,8 %
Pay Pal - 3,9 %
E - Gold ~ 5,0 %
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Toni kodel mazdaug pries pusvalandi temoje apie morale istrynei 3 zinutes , kur bendravai su Juru...ar todel, kad jose aiskiai susimovei?
Idomu ka Jurui prizadejai, kad ir jis savo istrintu - turbut i savo kompani priimti:wink
O gal cia vel tave moderatoriai nuskriaude?
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

nelabai esu susidures su webmoney, bet ar cia kartais ne pusiau offshoras kurie apskritai niekam nepavaldus, ir uz nieka niekam neatsakyngi? pvz is e-gold'o pinigai dingtu, jokios info negautum nei kaip nei kas.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Toni kodel mazdaug pries pusvalandi temoje apie morale istrynei 3 zinutes , kur bendravai su Juru...ar todel, kad jose aiskiai susimovei?
Idomu ka Jurui prizadejai, kad ir jis savo istrintu - turbut i savo kompani priimti:wink
O gal cia vel tave moderatoriai nuskriaude?
Žinutes pokalbio su Juru išsitrynėm, nes mūsų pokalbis neatitiko TEMOS apie moralę. Mes, pasikalbėjom apie prekybos forex'e atskirus ypatumus ir išsitrynėm, kad nešiukšlintume MORALĖS temos. Jūsų prielaida , deja , nepasitvirtino. Apgailestauju.
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Tai gal cia bus daugmaz i tema, tai pabandysiu esme atpasakoti
Juras paklause ar jau esi praktiskai isbandes tai ka siulai? Atsakei, kad taip ir papasakojai apie savo taktika - kuri skambejo mazdaug taip - kazka ten statai, sustatai, perdengi ir esi laisvas...po 10-20 valandu ateini ir ziuri jau 10 proc. priaugo..tik tuo pat metu Mindakas pacitavo tavo zinute, rasyta pries pora dienu, kurioje rasei, kaip ten sunkiai dirbi, kad tik savaitgaliais i klausimus atsakyti gali ir pan....taip netycia papuole 2 tavo postai, kuriuose kalbi absoliuciai priesingai...ir tik aklas ir kvailas butu nesuprates, kad Tonis susimove :cry
klausimas Tonio palaikytojams?
kas Jums sake, kad aferistai buna tik durni ir nebuna protingu (netgi labai protingu) aferistu?
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
BuLLsEyE
BuLLsEyE
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +21 / -3 )

Webmoney sistema nepriekaištingai dirba jau kažkur maždaug nuo 2000 metų. Tad, daugiau kaip 7-erius metus. Man dar neteko internete susidurti NĖ su VIENO Webmoney kliento nei VIENU nusiskundimu dėl blogo Webmoney sistemos darbo.

Apgailestauju, bet Jūsų būkštavimai dėl Webmoney patikimumo, neturi pagrindo.
Apgailestauju, bet man sunku suvokti kaip Webmoney (WebMoney is an electronic money and online payment system) gali sumažinti prekybinę riziką?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Tai gal cia bus daugmaz i tema, tai pabandysiu esme atpasakoti ...
Apgailestauju, bet mūsų pokalbis su Juru buvo ne Jums skirtas. Mes pasikalbejome ir išsitrynėme. Nematau prasmės su Jumis leistis į beprasmę polemiką. Galvokite , ką norite. Ateityje atsakynėsiu tik į dalykines ir konkrečias Jūsų žinutes.
Herkus Mantas
Rašyti privačią žinutę

206 žinutės
( +34 / -25 )

erika1 :
Tai gal cia bus daugmaz i tema, tai pabandysiu esme atpasakoti ...
Apgailestauju, bet mūsų pokalbis su Juru buvo ne Jums skirtas. Mes pasikalbejome ir išsitrynėme. Nematau prasmės su Jumis leistis į beprasmę polemiką. Galvokite , ką norite. Ateityje atsakynėsiu tik į dalykines ir konkrečias Jūsų žinutes.



Ka jus nematot kad "susireiksmines" sitas zmogenas > nori jumis "prigauti"!:no
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Noriu priminti, kad nelindau i jusu arba Juro asmenine laisku dezute..perskaiciau tai viesame forume...Labanaktis
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

Toni: destyk webmoney subtilybes
KurciasKurmis
KurciasKurmis
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +20 / -3 )

Aš E-gold patikimumu abejoju , nors ir turiu apie 20 E-Gold sąskaitų ( viskas gyvenime anksčiau ar vėliau praverčia, o atsidaryti naujas sąskaitas net ir man jau nebepavyksta paskutinį pusmetį )
Tai kaip suprantu jau ir brokeriai pradejo Toni baninti?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Apgailestauju, bet man sunku suvokti kaip Webmoney (WebMoney is an electronic money and online payment system) gali sumažinti prekybinę riziką?


Prekybinę riziką sumažina tai, kad Webmoney lėšų pervedimo kaštai yra mažiausi iš visų man žinomų. Ir jei mano prekybiniai aktyvai po reikalingų rokiruočių tarp prekybinių sąskaitų sumažėja , pvz,: 10 $, tai tokios pat lėšų permetinėjimų rokiruotės naudojantis E-gold ar bankų paslaugomis kainuotų brangiau.

Man Webmoney sistemos paslaugų pigumas sumažina FOREX prekybos rizikingumą, nes mažiau sumokėjęs už pervedimus vėliau galiu prekiauti su mažesne rizika, nes prekybos metu jau reikia susigrąžinti mažiau pervedimams padarytų sąnaudų.

Jūsų nuomonė gali būti ir kita. KIekvienam juk savo.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Tonis :
Aš E-gold patikimumu abejoju , nors ir turiu apie 20 E-Gold sąskaitų ( viskas gyvenime anksčiau ar vėliau praverčia, o atsidaryti naujas sąskaitas net ir man jau nebepavyksta paskutinį pusmetį )
Tai kaip suprantu jau ir brokeriai pradejo Toni baninti?


Ne, brokeriai manęs nebanina. E-gold daug sąskaitų susikūriau, kai tam buvo galimybės, tikėdamasis, kad per artimiausius 30-50 metų man jos vis vien pravers , bet tai nukrypimas nuo temos. Apie E-gold galėtumėte diskutuoti E-gold temoje. Apie šią elektroninę nebankinę mokėjimų sistemą aš negaliu suteikti patikimos informacijos, nes su ja nesu , manau, pakankamai detaliai susipažinęs. Ateityje nuo Webmoney temos stengsiuosi nebenukrypti atsakydamas į Jūsų paklausimus.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

nelabai esu susidures su webmoney, bet ar cia kartais ne pusiau offshoras kurie apskritai niekam nepavaldus, ir uz nieka niekam neatsakyngi? pvz is e-gold'o pinigai dingtu, jokios info negautum nei kaip nei kas.
Taip , dėl E-gold , tokios problemos egzistuoja.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Herkus Mantas :

Ka jus nematot kad "susireiksmines" sitas zmogenas > nori jumis "prigauti"!:no


............... Be komentarų.
BuLLsEyE
BuLLsEyE
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +21 / -3 )

Pervedimo kaina turi prasmės tik jeigu kasdien tu juos darai?
iulebro
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės

manau si teme susijusi su tonio anksciau paminetais planais paminetais temoje "kuriam fx kluba".pigus ir saugus pinigu pervedimai dirbant komandoje butu pliusiukas.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

manau si teme susijusi su tonio anksciau paminetais planais paminetais temoje "kuriam fx kluba".pigus ir saugus pinigu pervedimai dirbant komandoje butu pliusiukas.
Taip. Aš tęsiu kai kurių planų įgyvendinimą, tik stengsiuosi būti maksimaliai konkretus , kad niekam nekiltų nereikalingų mano tekstų interpretacijų
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Jeigu stengsies buti maksimaliai konkretus: kam tau reikia 10 pagalbiniu ir kam skelbi savo sask. nr. jeigu zadi pats duoti pinigus, o ne is kitu imti?
Ir labai jau itartinai(bent jau man) skamba, kad be webmoney negaletum prekiaut, tai reiskia nemoki valdyti rizikos, kurios pagal tave, cia visai neturetu buti, nes skelbi 100% be rizikos. Kaip ir gaunasi priestaravimas: uzdarbis be rizikos ir reikia webmoney, nes gali prireikti skubiai pervest pinigus.

p.s. buti malonu sulaukt konkreciu atsakymu, o ne uzgauliojimu ar neturejimo laiko perskaityti posto.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital