Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Skalpavimas komandoje

Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Sveiki,

Noriu pasiuliti pameginti "skalpuoti" forexe ir tuo paciu metu tai aptarineti skype.
Kokius as cia matau privalumus
1) daug kam truksta disciplinos, aptarimas "setupo" pades isvengti neapgalvotu veiksmu.
2) kiekvienas prekiauja savo saskaitoje ir nebutinai priima tuos pacius sprendimus pirkit parduoti.
3) mokinimosi procesas pagreiteja. mano patirtis forexe su rialia saskaita 1metai. Ta kuklia patirtim man pasidalinti negaila
4) prekiavimas tampa idomesnis
5) kolega neleis praziospsoti gero 'setupo'
6) daug cia tu pliusu galima sugalvoti

Gal kas yra bandes yra panasu dalyka ir gali pasidalinti patirtim kaip sekesi ?

as prekiauju apie 19-23h, jei kam idomu pabandyti mano skype vardas: skymantas.
Jbm
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +1 / -2 )

Ideja nebloga, bet naudojantis skype, butu tikra savizudybe . Geriau per msn ar dar ka nors..
Beje, su kokiom porom dirbi?
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Nelabai suprantu del ko skype blogai, bet tiktu man ir betkoks kitas messengeris.

Dabar daugiausia EUR/JPY. Seip man patinka stebeti EUR/USD, EUR/JPY ir USD/JPY ir pagal situacija pasirinki pora. Ir cia nesu konservatyvus galiu ir kitas poras isbandyti.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Mantai,
Nepadės ... dalyvavimas prekybos metu pokalbiuose ( Marketiva, Mirc ) man trukdė. Sėkmingiausia prekyba būna tada, kai esi stipriai susikoncentavęs ir per grafikus gerai jauti situaciją rinkoje. Dalyvaudamas pokalbiuose prarandi kontaktą su grafikais ir jau nebegali pataikyti į ritmą rinkos. Tai iš savo asmeninės patirties sakau.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

... messengeris.
Mirce kambariuka pasidarai ir sedi ten 3-4-iese..matai zinutes, kolegu pastabas... bet man daugiau tai trukdė
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Toni, o bendraujant dviese tiesiogiai per messengeri(galima rasant ar per mikrofona kalbant pabandyt) labai gal daug neisblaskytu ? Mirc sutinku kad tam netinkamas.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Mantai, aš padedu vienam treideriui telefonu: TEO telekomas, už 10 Lt viekartinį mokestį jis pasiėmė trumpajį numerį ir toliau tik abonementinis mokestis 5 Lt. Kalbam po 2-8 valandas ( tiek, kiek reikia ) ir prekiaujam..pats prekiauju ir pasakinėju jam kada ką pirkti... na tas treideris dažną dieną po +10 % uždirba, nors prieš pusmetį apie FOREX dar nieko ir girdėjęs nebuvo

P.S. Tokia telefoninė prekyba tikrai geras dalykas... aš nuolat kalbu , ką matau rinkoje..jis taip pat...komentuojam, ką todo japoniškos žvakės...padeda... man irgi tai padeda...aš stebiu vienus grafiką, jis stebi kitus ir garsiai kalbam ką matom ...

P.S.S Prekiauti kalbant ir klausantis labai paranku... trukdo tik darbas su klaviatūra
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Gerai kad bent vienai pusei tas bendravimas naudingas o tau tikiuosi jis nemaiso Toni geras tas tavo pelningumas, net pavydziu tu su viena valiutu pora prekiauji ar su keliom ? nes as dabar su trim biski blaskausi nezinau ar gera strategija tik prie vienos perreiti
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Tai visgi abiem naudingas viskas ne taip blogai.. kodel tu taip tada iskarto buvai neigiamai nusiteikes apie tuos mesengerius. ar tik telefonas cia teigiamai suveikia ?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Mantai, prekiauju konkrečią dieną tik viena pora. Šokinėjimas per kelias poras neefektyvus, nes visų grafikų laiku nesuseki ir praleidi geriausius momentus ir atsidarymui pozų, ir uždarymui. Mano mėgiamiausios: USD/JPY, EUR/JPY, eurų ir šveicaro fjučeriai.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital