Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus

sanciai
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +1 / -6 )

sveiki
mes tokio tinklinio marketingo, kaip JAV, Japonai ar Šveicarai tikrai nesukursim, bet įdomumo dėlei ar realu į jų tinklus įsukti Lietuvišką prekę?
Pvz šokoladas Hematogenas
su pagarba
norėčiau realaus paaiškinimo
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Taktika, strategija. Karas išmokė
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

sveiki
mes tokio tinklinio marketingo, kaip JAV, Japonai ar Šveicarai tikrai nesukursim, bet įdomumo dėlei ar realu į jų tinklus įsukti Lietuvišką prekę?
Pvz šokoladas Hematogenas
su pagarba
norėčiau realaus paaiškinimo
nors ir šiandien, pateik visą reklaminę medžiagą
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

sveiki
mes tokio tinklinio marketingo, kaip JAV, Japonai ar Šveicarai tikrai nesukursim, bet įdomumo dėlei ar realu į jų tinklus įsukti Lietuvišką prekę?
Pvz šokoladas Hematogenas
su pagarba
norėčiau realaus paaiškinimo
Realiai atsikast reikia kontaktus vadovų, susisiekti. Parodyti, kad Gematogenas labai aukštos kokybės ir kad iš jo kainos galima biznį daryt, tai ir priims į egzistuojančią MLM.
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Pvz. Amway. :yes
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

Amway turi gi savo ten kažkokių energetinių kokteilių
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

geyode dabar atsidaro ir Amerikonai laukia kada atsidarys. o geyode tuo ir užsiminės
sanciai
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės
( +1 / -6 )

nu va
galima pokalbi pasukti iš kitos pusės
ir nereikia kurti naujos temos (šutka)
o tas šokoladukas kabliuką turi
o kokią reali energetinių šokoladų kaina tinkliniam marketingia
NiekoTokio
NiekoTokio
Rašyti privačią žinutę

118 žinutės
( +4 / -6 )

geyode dabar atsidaro ir Amerikonai laukia kada atsidarys. o geyode tuo ir užsiminės
Hematogeną platins?
Mano blogas: http://mariusniekotokio.wordpress.com
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Ne tai. Supermarketas internete. Viską, išskyrus prostituciją, ginklus ir narkotikus.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

O dabar apie IPSUM. Taip nuo ipsum aš pradėjau. Fabrisas Karerve sukčių sukčius, bet MLM nuo to man prasmės neprarado. O gal ir pats buvai šioje kompanijoje. Jei ką parašyk į PM.
Nebuvau jokioje kompanijoje. Pokemonų treneris gražiai bandė plaut smegenis, bet kadangi aš nesu žmogus kuriam nesvarbu kaip tai veikia (greičiau atvirkščiai), tai pagundos nebuvo. Aš iš Interneto ilgai valgiau duoną (techninės pusės, dabar dalis duonos irgi iš tos pusės) todėl man jo pasakos nepasirodė įtikinamos. O dar grįžęs pavarčiau informaciją apie jų priedėlį. Pasirodo viduje buvo QNX!!! Žinantys kas tai įvertins minties polėkį.
O iš šitos diskusijos dėstosi tokia MLM kompanijų klasifikaciją:
- MLM kaip pardavimo būdas (Amway);
- MLM kaip brukimo būdas su smegenų plovimu (Kirby);
- oro pilys (IPSUM, Geyode);
- aferos (fxInvest).
Beje kodėl kai tik klausimas pakrypsta į konkretų normalesnės kompanijos pavadinimą prisimenamas vienintelė Amway?

Na ir vienu klausimu sutiksiu su Husaru. Į investavimą atėjau ne vien uždirbi, bet ir dėl įdomumo.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Sako ekologiškiausia priemonė nuo visų ligų yra paprastas vanduo. Tik jį prieš tai jau reikia filtruoti. O žinot koks bus geriausiais biznis po kelių metų? Vandens valymas. Alternatyvios energijos šaltiniai. ir daug daug kitų. Kas dabar turit pinigų tai ieškokit galimybių. Neveltui Lubys ruošiasis statyt vėjo jėgainę prie Anykščių.
Didžioji dalis dabartinės "alternatyvios" energetikos - dot-com tipo burbulas. Vėjo ir saulės energija - labai priklausoma nuo gamtos, reik daug žemės, priežiūros, neišspręstas energijos saugojimo klausimas. JAV tipo bioetanolis - brangus, ekonomiškai nenaudingas be subsidijų, žaliavos konkuruoja su maistinėm kultūrom, o maisto jau dabar pasaulyje trūksta. Hibridiniai automobiliai - labai brangūs, teršia aplinką. Elektriniai automobiliai - brangios baterijos ir nėra "kolonėlių" infrastruktūros.
O Lubys greičiausiai tiesiog ES lėšas taikosi įsisavinti.
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

MLM kompanijų ratą aš praplėsčiau. Dabar pradėjau domėtis tomis, kurios turi savyje internetinio marketingo priemones. Pastaruoju metu tik jomis domiuosiu. Dar yra socialiniai tinklai kviečiantys narius MLM pagrindu. O labiausias mane domina tokios kompanijos, kurios ieško naujų būdų garantuoti užimtumą. Tai geyode yra būtent ta. Bet kaip ir sakiau ji yra kūrimo stadijoje. Malonu yra tai, kad joje aš sutinku ekonomistų, kuriuos taip pat domina užimtumo tema. Taip, kad tai yra kur kas daugiau nei pardavimas, platinimas ar dar kai kas. Ir velniai rautų tai tikrai įdomiau nei domėtis sportu. Bent jau turiningiau.
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

O kas liečia Amway. jau kokia 10 metų girdžiu, kad jos apyvarta neviršija 7 milijardų dolerių. Kiekvienas ekonomistas supranta, kad tai matyt lubos. Norinti pralaužti šias lubas kompanija turi kažką keisti... (oficialių tinklapių neieškojai, kurie pateiktų oficialius ekonominius duomenis)


>Kiek procentų žmonių MLM'e yra TIK vartotojai...?<<br /> Apie 70%
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kol vyksta diskusija iš abiejų pusių - manau, galima toleruoti.

Dėl scam, gal tiktų sudurtinis žodis - protknisis ? Aš dėl pramogos buvau nuėjęs į vieną tokį įvadinį seminarą apie MLM, tai kitaip nepavadinčiau, kaip tik protknisiu.

...

kodel jei jusu siulomi produktai "daro stebukus", šių ar analogishku produktu negamina vaistų (pvz, Pfizer, Glaxo, etc) kompanijos ??? Man tai viskas panashu i "scam" - negaliu rasti lietuvioshkos atitikmens, rusishkai "razvod" ..


Beje, chia atrodo Spekuliantu tinklapis - kill'inam tema, nes joje apie spekuliavima ar ivestavima ne uzhuominos ??? Moderatoriau, jusu svari nuomone ?

p.s sorry uzh gramatika ..
Common sense is not very common
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

^la, nesiginčinu ir sutinku. Daugelyje tai tikrai taip.
Bet jei pakilsim ir pasižiūrėsim į viską iš aukščiau tai televizinė reklama nei kiek nesiskiria. Bet, velniai rautų, veikia ir tas ir tas.
Kas mus valdo, ar apsprendžia vieną ar kitą pasirinkimą, vienas Dievas težino.
Problema dar viena. Daugelis iš čia esančių visą MLM lyginat su Amway. Bet palyginkit pirmą automobilį su bet kokiu dabartiniu. Nesulyginama. Dabartinis MLM tai grynų gryniausia investicija. Ir, kai mes su savo kolegom persimetam paskutinėmis naujienomis (paprastai tai būna...kokios naujos kompanijos rinkoje ir kokia jų kryptis) tai beveik vien investicinės kompanijos dabar kuriasi.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Iš esmės kitoks pasitikėjimo lygis, kai susitinka ir tarpusavy pasišneka dvi draugės - namų šeimininkės ir kai esi gundomas gražiais pažadais per TV ekraną.

Be to antru atveju gali perjungti į kitą kanalą
Common sense is not very common
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Visiškai sutinku. Jau pasitikėjimas tarp moterų tai tikrai didelis. (suprantama, kai klausimas neliečia vyrų
Ta proga, yra kompanija, kuri prekiauja moterškais įklotais MLM pagrindu. Dirba gražiai tyliai (kaip galima tik tarp moterų) nes įprasti reklamuojami tie dalykai daugelį moterų alergizuoja. Spekuliantai to nežino, o ginekoloai tai tikrai labai gerai žino. Mano skype kontaktuose du žmonės iš šios kompanijos vyras ir moteris. Kiek žinau, savo verslu nesiskundžia. O jei mane kas prileistų prie kokios nors Maxsimos prekių analizės, tai garantuočiau, kad nuo to momento kai ši kompanija atsirado bendra apyvarta šios srities prekių sumažėjo. Ir visiškai nenustebčiau jei ir spekuliantų žmonos tuos dalykus naudoja, tik suprantama, spekuliantai to nežino.
Va kur tikra kontrabanda. ir jokių garsių pristatymų nieko tokio ką daro kitos firmos.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Husarai, kaip supratau, esate MLM apologetas. Gal galėtumėte man paaiškinti, kokią pridetinę vertę sukuria MLM pardavimų agentas bet kurioje MLM grandinės dalyje atmetus socialinio ryšio "vertę" su potencialiu pirkėju ?
Common sense is not very common
Husaras
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +18 / -73 )

Klausimas tikrai platus, aš paruošiu atsakymą už valandėlės kitos. Ir klausimas tikrai geras ta prasme,kad diskusiją pakelia į aukštesnį lygmenį, ne kaip trusikų ir evangelizuotų tinklininkų.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital