Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Ar uztenka greicio per web kaip www.ameritrade.com?

Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Sveiki,

Ar uztenka greicio prekiaujant active trading per web pav su www.ameritrade.com ar naudojat EDATs sistemas kur paciam galima rinkits routerinima? Gal kas gerai tai zino? Bandziau skaityti tai benk kolkas labai sudetingai viskas atrodo.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Sveiki,

Ar uztenka greicio prekiaujant active trading per web pav su www.ameritrade.com ar naudojat EDATs sistemas kur paciam galima rinkits routerinima? Gal kas gerai tai zino? Bandziau skaityti tai benk kolkas labai sudetingai viskas atrodo.
Daug kas priklauso nuo strategijos kuria vadovaujiesi. Jei planuoji retus sanderius viena du ar maziau per diena ir nereikia grafines analizes 1, 2, ar 5 minuciu tarpe turetu pakakti.

As asmeniskai nenaudoju web nes ir 20 sekundziu velavimo man yra per daug. Be to man patinka matyti daug ivairiu indikatoriu ir grafiku vienu metu kuo web brokeriai vargu ar gali pasigirt.8)
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

O tai kokia kompanija naudoji?
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

O tai kokia kompanija naudoji?
Naudoju sias:

http://www.tradestation.com ir http://www.interactivebrokers.com
Emini-Systems.com
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

O tai kokia kompanija naudoji?
To Turbavykas:
Galiu palyginti http://www.ameritrade.com ir http://www.interactivebrokers.com , nes naudoju abu šiuos brokerius. Nors "Ameritrade" skelbiasi apie 1 sekundės orderio vykdymu, tačiau tas laikas yra matuojamas nuo tada, kai orderis patenka pas juos, o "Ameritrade" Web'inis interfeisas sukasi tikrai labai lėtai (būna 0.5-1 minutės užlaikymas). Kai tuo tarpu "Interactive brokers" visas ciklas nuo paskutinio peles paspaudimo prasisuka per <2 sekundes (kalbu apie likvidžias akcijas).
Dėl šios priežasties "Ameritrade" naudoju tik ilgalaikėms investavimo strategijoms.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

O kokias mazdaug jie kainas ima uz ta malonuma? Koks menesinis mokestis yra?
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

O kokias mazdaug jie kainas ima uz ta malonuma? Koks menesinis mokestis yra?
Įkainius gali rasti jų interneto svetainėse. Tiek "Ameritrade", tiek "Interactive brokers" savotiškai apmokestina neaktyvias sąskaitas ("Ameritrade", atrodo, tas mokestis yra tik, jei sąskaita <2000$). "Interactive brokers" to mokesčio nėra, jei komisinių suma per mėnesį >10$. Kadangi mano sąskaitos aktyvios, man šių mokesčių mokėti netenka, dėl to taip apytiksliai ir rašau.
O dėl komisinių dydžio, "Ameritrade" jie yra fiksuoti 10.99$, o "Interactive brokers" yra proporcingi akcijų kiekiui 0.005$/share.
Tiesa, girdėjau, kad dabar atsidarius sąskaitą pas "Interactive brokers" nuo pirmojo įnašo nuskaitomas 1% mokestis (kai aš atsidarinėjau prieš 3 metus, tokio mokesčio nebuvo).

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

O kokias mazdaug jie kainas ima uz ta malonuma? Koks menesinis mokestis yra?
Tradestation menesinis mokestis apie 100$. Jei per menesi suprekiausi daugiau nei 25000 akciju, nuo mokescio busi atleistas. Komisinius pasiziurek tinklapyje. Kas del kursu, Andrius neleis man sumeluot, Tradestation suteikia turbut didziausia ju kieki.
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Dekui uz atsakymus.
Gal gali parekomenduoti kokios naudingos literaturos situo klausimu? ir apie forex jei prekiauji. Skaitau "Trading on Momentum Advanced Techniques for High Percentage Day Trading" bet man tai taip + -. Taip pat neaisku ar informacija jau nepasenus.
Siaip kokius routinimo tinklus naudoji? Gal yra kokios geros literaturos situo klausimu?
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

...
Siaip kokius routinimo tinklus naudoji? Gal yra kokios geros literaturos situo klausimu?
Aš bent visada naudoju automatinį routinimą. Dažniausiai mano pavedimai būna nukreipiami tiesiai į NYSE (akcijoms, kurios kotiruojamos NYSE), o NASDAQ akcijoms - į ISLAND ECN'ą.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
sigiz
Rašyti privačią žinutę

204 žinutės
( +17 / -2 )


Tiesa, girdėjau, kad dabar atsidarius sąskaitą pas "Interactive brokers" nuo pirmojo įnašo nuskaitomas 1% mokestis (kai aš atsidarinėjau prieš 3 metus, tokio mokesčio nebuvo).
Andrius_S

Ka tik i IB pervedziau pirmaji inasa - nenuskaite %. Atejo lygiai toks koki pervedziau.
Kadangi prekiauji per IB. Gal zinai, kaip TWS'e perziureti ticker'io gyli t.y. bid/ask kiekius - nerandu
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Turbavykas :
O kokias mazdaug jie kainas ima uz ta malonuma? Koks menesinis mokestis yra?
Tradestation menesinis mokestis apie 100$. Jei per menesi suprekiausi daugiau nei 25000 akciju, nuo mokescio busi atleistas. Komisinius pasiziurek tinklapyje. Kas del kursu, Andrius neleis man sumeluot, Tradestation suteikia turbut didziausia ju kieki.


Ale $100 tai labai daug. Tai cia koki 200k-300k reikia valdyt kad tiek suprekiau. O kokia platforma rekomenduotumet pradedaciam. Ar uzteks tos ameritrade?
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Kadangi prekiauji per IB. Gal zinai, kaip TWS'e perziureti ticker'io gyli t.y. bid/ask kiekius - nerandu
Pagrindiniame TWS meniu pasirenki Ticker\Show Market Depth. Jei turi užsisakęs Level II kotiruotes, gali pažiūrėti ir Ticker\Show Level II Quotes. Be to, mano TWS'as sukonfigūruotas taip, kad "Market Depth/Level II" yra mygtukų juostoje...

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Ale $100 tai labai daug. Tai cia koki 200k-300k reikia valdyt kad tiek suprekiau. O kokia platforma rekomenduotumet pradedaciam. Ar uzteks tos ameritrade?
Galima ir su 25k$ pasiekti tokią apyvartą...
Nenoriu primygtinai piršti "Interactive Brokers", tačiau norėčiau paklausti, kokių privalumų tu įžvelgi "Ameritrade", lyginant su IB? Aš, ko gero, matau tik porą - IB reikalauja min 2000$ sąskaitos, be to, nelabai aktyvioms sąskaitoms IB tenka mokėti už Real-Time kotiruotes. Bet, pažiūrėjus iš kitos pusės, be 2000$, kažin, ar galima efektyviai prekiauti ir per tą patį "Ameritrade".

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

O tai koks brokeris butu geriausias pirmam pabandymui pazaisti akcijomis? Ar tiks IB? Svarbu gak % nesuestu visko nes sumos tai nebus dideles.
mozart
Rašyti privačią žinutę

115 žinutės
( +3 / -10 )

Ar imanoma atsidaryti saskaita ameritrade nes kai bandau nera lietuvos ( nuorodoje is kokios salies)
Mes sutikome priesa.Tas priesas esame mes patys.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Ar imanoma atsidaryti saskaita ameritrade nes kai bandau nera lietuvos ( nuorodoje is kokios salies)
Gidejau gandus kad Ameritrade nebeatidaro nauju saskaitu Lietuvos pilieciams.. :con
Emini-Systems.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

O tai koks brokeris butu geriausias pirmam pabandymui pazaisti akcijomis? Ar tiks IB? Svarbu gak % nesuestu visko nes sumos tai nebus dideles.
Tai nuo brokerio cia nepriklauso ar tau sues pinigus ar ne. Priklauso ka tu su pinigais darysi

Jei niekada nieko nedares JAV rinkoj tiks ir IB.
Emini-Systems.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )


Galima ir su 25k$ pasiekti tokią apyvartą...
Andrius_S


Noriu patikslinti kad Tradestation neskaiciuoja 100$ jei apyvarta per menesi yra 25 000 vienetu akciju, o ne 25000$.

Yra akciju kuriu kaina nesiekia ir 1USD, taigi Andrius_S visiskai teisus.
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

http://www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/stocksPricing2.php?ib_entity=uk
Kas cia do stebuklai? Zmones parduoda po tiek akciju kad pats ivykdymas kainuoja $150000??? Nors ten 1 atveju neg grazina dali pinigu kaip supratau
O ka reiskia Add Liquidity Remove Liquidity gal detaliau zinot nei ten paaiskinta.
O koki kainu plana gariau rinktis? Unbundled atrodo pigesnis. Poto dar kakaip kainos skliausteliuose tai kaip ir minusines??? Kazkaip gaunasi beveik visai uz dyka prekiau.

PS
Labai nesijuokit jei ka neteisingai supratau

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital