Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investment Game'08

Technic
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

mano vienas portfelis 69oj vietoj +6.17, kiti du apie 9900tose vietose
Su tais kur nepasiseke, tai investavau Lt birzoj ir vienas bendras Lt ir skandinavu.
Irc - TechnicDeal
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Jau artėja pabaiga pirmojo etapo. Pasidalinkit, kaip kam sekėsi
man asmeniškai nenusisekė paskutinę savaitę. Buvau 200 kazkur , dabar tik 1000 su biškiu...Na dar viena savaitė likusi, tikiuosi išsikapanosiu...
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Dofkius
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Man tai labai prastai reikalai susiklostė. Buvo metas, kai vienas iš portfelių puikavosi pirmajame 50-tuke, tačiau vėliau truputėli apleidau žaidimą ir, kadangi visuose buvo bent po keletą Lietuvos įmonių akcijų, kritau nuo -15% iki atrodo -25%. Tai pasiėmiau mažiausiai kritusi portfelį, išpardaviau viską ir nusipirkau skandinavų įmonių akcijų. Dabar jau minustas "tik" apie 5%, tačiau į 500 nebepretenduoju.
ManisLT
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Gal kas galetu paaiskint ka reikia irasyti tuose langeliuose:
Min price (S/SS):.........
Max price (B/BC):........

Dekui!
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Gal kas galetu paaiskint ka reikia irasyti tuose langeliuose:
Min price (S/SS):.........
Max price (B/BC):........

Dekui!
S - sell( parduoti)
SS - short sell (shortinti - skolintis akcijas)
B - buy (pirkti)
BC - buy to cover ( atpirskti pasiskolintas akcijas)

SS ir BC patartina naudotis kai rinka yra krentanti

Tikiuosi pagelbėjau.
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
ManisLT
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Liux! Dekui
Pukelis
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Sveiki, taip ir niekur neradau ką reiškia "Specified share is too big", nes norisi rimčiau pakovoti, o dėl to negaliu padaryti normalių ėjimų. Gal kas žino ir gali pagelbėti, nes tikrai mano užsakymai nesudaro net 10 proc vertės, o kai pabandai nupirkti 10 akcijų, net ir to padaryti neleidžia.
Pitnox
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

umm o linka galit numest?
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Sveiki, taip ir niekur neradau ką reiškia "Specified share is too big", nes norisi rimčiau pakovoti, o dėl to negaliu padaryti normalių ėjimų. Gal kas žino ir gali pagelbėti, nes tikrai mano užsakymai nesudaro net 10 proc vertės, o kai pabandai nupirkti 10 akcijų, net ir to padaryti neleidžia.
Aš šito dalyko irgi nesuprantu... Galbūt (bent aš taip suprantu), kad prie pasiūlos (ASK skiltyje) nėra tokių skaičių. Kitokios priežasties nesu sumąstęs
jei ne paslaptis kelintas esi, kad taip norisi kovoti dėl prizinių?
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

"Specified share is too big" - sita smane irgi nervina .
Siaip sitas uzrasas gali atsirasti jei :
1) akciju real apyvarta yra mazesne nei tavo uzduota nupirkti (Pvz: real dienos apyvarta tuo metu yra 5 000 o tu uzdaviai nupirkti uz 10000 lt);
2) tavo nurodytas akciju kiekis sudaro daugiau nei 20 proc bendro portfelio vertes (Pvz portfelis 100 000 tai gali pirkti vienos pozicijos max uz 20 000)
3) TIKSLIAI DAR NEISSIAISKINAU : bet esme ta, kad leidzia Short'inti iki kazkokio portfelio dydzio paskui kiek nori gali uzduoti pavedimu ir vistiek nevykdys o rasys "Specified share is too big". O kadangi prie taip karaujuojancios rinkos imanoma pliusa daryti tik su shortais, tai yra problema didele .

P.S. Buvau vienu metu 4 pozicijoj, bet paskui nevykde shortinimo pavedimu (buvo gal sushortinta apie 30 proc) ir nusprendziau nusipirkti kelias perspektyvias (mano manymu) akcijas ant long, tuo ir baigesi kilima si virsu , dabar uzimu apie 300 vieta (((
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Kai tu buvai 4as, manau, aš buvau 5as. Mano portfelis irgi smigo žemyn, bet dabar vėl į 9ą vietą grįžau...
O dėl shortų, tai man rodos negalima uz daugiau nei 50k shortinti... Čia toks pastebėjimas tik iš atsiminimų, nes kiek pamenu daugiausia buvo shortinta 47k.
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

siaip jei shortas butu unlimited as greitai pasidaryciau milijonini portfeli tada nesunku butu ir procentuku pakocioti
Matt27

17 žinutės
( +3 )

Po shio skelbimo nelieka abejoniu del shio zaidimo "Fair Play" http://www.invest-game.com/news_item_15.html
Beje, LT spaudoje radau, kad jai padejo tas pats Mindaugas Mažeikis, o ju puslapyje minima tik, tai kad pati danguole tipo kalta.
aishku, nelabai norisi prisipazinti, kad visas shitas zaidimas buvo tik didziulis sh.. gabalas. ir kad jame aferas suko tie asmenys, kurie turejo ziureti jog ju nebutu. GEDA.
Gaila, ideja man patiko ir ruoshiausi zaisti

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital