Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investment Game'08

Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Man atrodo, neleidžia pirkt dėl to, kad tas pirkinys sudaro daugiau nei 20% tavo portfelio vertės.

P.S. pasidalinkit naujienomis, kaip kam sekasi?
Mano dabar jau tvirtai -1% sėdi visi portfeliai
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
paul5151
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės

zaidziu kolkas tik su vienu portfeliu, tai -0.14
Bet dar nelabai suprantu as ju sistemos. Pvz. kai shortinu, ir akcijos krenta, portfelyje raso kad akcijos pliuse ozingoff ar cia rasosi kiek is tu akciju pliuso gavau?
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Sveiki, norėjau paklausti. Noriu padaryti pirkimus ir vis gaunu atsakymą "Specified share is too big" Bet nei portfelio vertės viršinu, o ir dar daug laisvų pinigų yra. Gal kas žino ką čia reiškia?
Man atrodo, neleidžia pirkt dėl to, kad nori pirkt daugiau akciju nei yra rinkoje
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Kas galit paaiskint kas yra Sell short; Buy to cover. Zaidziu si game pirma karta buciau dekingas uz pagalba.
irc #invest-game nuo 11h-19.55h
skankas12
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

As taj nesuprantu , snd prisiregistravau, viskas nomaliai , perku akcijas, bet ish portfelio pinigai nemazeja ir rodo rank 476
paul5151
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės

Siandien sestadienis ir birza yra uzdaryta. Tavo akcijos bus nupirktos pirmadieni
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

zaidziu kolkas tik su vienu portfeliu, tai -0.14
Bet dar nelabai suprantu as ju sistemos. Pvz. kai shortinu, ir akcijos krenta, portfelyje raso kad akcijos pliuse ozingoff ar cia rasosi kiek is tu akciju pliuso gavau?
Taip ir turi rasyti, nes kai short'ini tu akcijas parduodi su salyga kad ateityje atpirksi. O kadangi norint is to gauti naudos tai pardaves akcijas brangiau turi jas atpirkti pigiau, todel short'inant tau yra naudinga kai akciju kaina krinta.

P.S. Portfelis -1,2 proc, bet prisipirkau pagrinde tik lietuvisku akciju nes nepazystu kitu rinku. Tikiuosi kai panika LT birzoje baiksis portfelis prades kilti.
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

Kas galit paaiskint kas yra Sell short; Buy to cover. Zaidziu si game pirma karta buciau dekingas uz pagalba.
irc #invest-game nuo 11h-19.55h
Neparasysiu apiprezimu tiksliu, bet esme tokia :
Sell Short - parduodi akcijas kuriu neturi, kurias ateityje turesi atpirkti. Naudinga short'inti kai yra pozymiu, kad akciju kaina ateityje smuks.
Buy to cover - pries tai parduotu akciju (Sell short) atpirkimas.
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

edgaras07 :
Kas galit paaiskint kas yra Sell short; Buy to cover. Zaidziu si game pirma karta buciau dekingas uz pagalba.
irc #invest-game nuo 11h-19.55h
Neparasysiu apiprezimu tiksliu, bet esme tokia :
Sell Short - parduodi akcijas kuriu neturi, kurias ateityje turesi atpirkti. Naudinga short'inti kai yra pozymiu, kad akciju kaina ateityje smuks.
Buy to cover - pries tai parduotu akciju (Sell short) atpirkimas.

dabar aisku dekui
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

o Sell Short galima 10% portfelio vertes ar 20% ???
paul5151
Rašyti privačią žinutę

29 žinutės

iki 20%
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

kaip jum sekasi lost Investment Game'08 ?
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Aš geriausiai esu 5426 . "Labai" sėkminga pradžia buvo, o šiaip į dieną po truputį atsitiesiu spekuliuodamas. Ačiū Dievui, kad realiai investuoti geriau sekas
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Dofkius
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

prasčiausias portfelis kažkur 1000 pozicijų aukščiau už pharaon, o geriausias, gal 1500 pozicijų už pharaon. Žodžiu kol kas prastai sekasi, bet žadu panaudoti sell short ir manau po truputi atsigauti. Kaip taisyklė portfelius smukdo Lietuviškos akcijos (IVL ir UKB). Kitų rinkų akcijos pakenčiamai, kai kurios visai neblogai +, kitos šiek tiek -.
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

mano portfeliai svyruoja tarp 3000-4000 poziciju reikalus gadina pagrinde VSE akcijos pvz kaip LNS1L ir LEN1L kitos akcijos daugmaz norm. galvoju tas akcijas prakalt ir eiti is lt rinkos i skandinavu. Dabar bandysiu SS pazesiu kas gausis. Ziuriu zmones jau pelno gavo virs 6%. Kaip galvojat kokioj rinkoj losia? Manau tikrai ne LT
jmt
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Nesuprantu kazko. Pirmadieni pashortinau UKB akciju (kaina buvo 1.32Eur), kaip ir tikejausi kaina nukrito (dabar kaina 1.21Eur), bet rodo change -8.3%, pabandziau puse akciju atpirkt (buy to cover) ir pinigu dabar maziau negu buvo. Juk turetu but priesingai? Ar as kasko nesuprantu?
Pharaon
Pharaon
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

Man lygiai tas pats buvo su LEN, kai krito 15% ir su AMEAS šiandien. Kažkokia nesąmonė, arba mes ne taip darom ar suprantam visą šitą reiklalą.
Through chances various, through all vicissitudes, we make our way ...
Gyzmukas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

As tai suzaides su Shortinimu ant lietuviskos kaledu muges i 30 vieta pakilau, dabar manau trendas keicia krypti reikia pereiti ant tu paciu akciju pirkimo
edgaras07
edgaras07
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės

Mano vienas portfelis patenka i 30-tuka antras i 50-tuka,o trecio rankas >8000 :yes :no
statybininks
statybininks
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

as tai apie savo patylesiu... :blush

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital