Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

DataFeed

kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Nelabai tikiuosi rasti cia ats, bet bandau
Prekiauju per InteractiveBrokers, per web interfeisa. Matau visus duomenis real time, bet ju parsisiusti negaliu. IB tai aisku siulo, bet tam turi buti atidarytas 4000 portas, o mano provaideris ta porta uzdares.
Gal kas zino, koki nors duomenu provaideri (Data feed), kuris tiektu duomenis standartiniais protokolais? Ale Yahoo, bet ten delay 15 min., plius tik USA.
Man reikia Europos indeksu realiu laiku.
Buciau labai dekingas uz ats.
www.investuotojas.eu
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Nesuprantu sitos dalies: "Matau visus duomenis real time, bet ju parsisiusti negaliu".. Ka tu nori parsisiusti: istorinius intraday duomenis ar gauti realaus laiko duomenu srauta i kokia nors programa (chartinimui, etc)?
Betkuriuo atveju, tau greiciausiai reikia ko nors is 3rd-party irankiu, skirtu IB duomenu apdorojimui. Gera vieta pradeti yra cia.
Jei bent kazkiek moki programuoti, gali imtis daryti kazka pats per API. Naudojant Excelini API ten ir programuoti praktiskai nereikia - paimi pavyzdi ir prisitaikai savo atvejui.

Siaip realaus (t.y. beveik-realaus ) laiko duomenis nemokamai (t.y. beveik-nemokamai ) duoda cia: www.opentick.com. Bet ten tik JAV duomenys.
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Ka tu nori parsisiusti: istorinius intraday duomenis ar gauti realaus laiko duomenu srauta i kokia nors programa (chartinimui, etc)?
Realaus laiko i Amibroker'i (chartinimui).

Betkuriuo atveju, tau greiciausiai reikia ko nors is 3rd-party irankiu, skirtu IB duomenu apdorojimui. Gera vieta pradeti yra cia.
Jei bent kazkiek moki programuoti, gali imtis daryti kazka pats per API. Naudojant Excelini API ten ir programuoti praktiskai nereikia - paimi pavyzdi ir prisitaikai savo atvejui.
Norint is IB pasiimti duomenis i Excel, Amibroker, Metastock ar kita velnia, reikia leisti TWS. Tam turi buti atidarytas portas 4000. O as jo atidaryti negaliu
www.investuotojas.eu
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Parasyk Labai-Pikta-Laiska savo interneto tiekejui reikalaudamas atidaryti ta porta. Jei neatidarys, susirask kita tiekeja. Siais laikais tai jau nebe problema net ir Marijos zemeje
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

O Liuksemburge visai turetu nebut problemu
Beje kai as gyvenau Briueslyje (~pries metus) naudojau ClearWire bevielio interneto tiekeja. Aisku, ne 100% rysio patikimumas, bet man uzteko. Pasidomek, gal jie savo paslaugas ir Liuksemburge siulo.
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Parasyk Labai-Pikta-Laiska savo interneto tiekejui reikalaudamas atidaryti ta porta. Jei neatidarys, susirask kita tiekeja. Siais laikais tai jau nebe problema net ir Marijos zemeje
Rasydamas apie problema, tiesiog viska sukonkretinau. Sedziu pastate, kuriome visiems vienodas firewall, o adminas ka man galejo pasiulyti, tai kitame aukste esanti kompa.... Pykciu cia nepramusi.
Del kito provaiderio yra mintis, bet Liukse labai daug monopolijos. Tai su bevieliu ne pats pigiausias variantas gali buti
www.investuotojas.eu
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

Norint is IB pasiimti duomenis i Excel, Amibroker, Metastock ar kita velnia, reikia leisti TWS. Tam turi buti atidarytas portas 4000. O as jo atidaryti negaliu
Kadaise gaudavau internetą per Proxy serverį, kuris taip pat neturėjo atidarytų man reikalingų portų (tiesa, mano problema buvo susijus ne su IB TWS). Mano problemą padėjo išspręsti softas (jei neklystu, vadinosi "SocksCap V2" ), kuris realiai jungdavosi per SOCKS 4.0 arba SOCKS 5.0, o programoms, kurios jungdavosi per tą pagalbinę programėlę, gaudavo ale "tiesioginį prijungimą prie interneto".

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Andrius_S,
truputi pavėluotai Bet esi velniškai teisus, tik prie SocksCap reikia dar http-tunnel softo, kuris transliuotų tavo 4000 portą per 80 portą. Tų dviejų softų pilnai užtenka pasileisti TWS, ar kitą softą, kurį blokuoja ugniasienė.
www.investuotojas.eu

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital