Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Verslo idėja - NT Bulgarijoje

MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Kilo idėja, kuri gal sudomins ir Jus. Čia surašau padrikas mintis, kad būtų galima startuoti su diskusija:

Įkurti lietuvišką UAB, kuris įkurtu Bulgarijoje UAB. Bulgarijos UAB investuotu į žemės sklypus ir pastatus.
Lietuviškas UAB galėtų veikti uždaro investicinio fondo pagrindu. Į šį LT UAB galėtų investuoti visi norintys, kad ir spekuliantai LT bendruomenė.

Investicija į Bulgariją būtų ilgalaikė, todėl investuojantys į LT UAB turėtų nusiteikti, kad maksimali nauda ateitu tik po 10-15 metų. Investuojantys į LT UAB akcijas turėtų vertinti, kaip rizikingą investiciją ir ši jų investicijų dalis neturėtų būti didelė jų pačių portfelyje.

LT UAB valdomas būtų per valdybą, kurią formuotu LT UAB akcininkai. Ši valdyba per direktorių Bulgarijoje valdytų BG UAB. Taip pat valdyba apspręstu, į kokį turtą ir iki kokios kainos investuojama į Bulgarijos NT.

Investicijos būtų nukreiptos į dar neįvertintus rajonus. Bulgarijoje daug miestų, kurį dydžiai Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir aplink juos panašiai ir kainos sugulusios.

Suformavus turto portfelį organizuotu BG UAB paskolas, naujo turto pirkimui.

Kas pusmetį arba kas metus būtų daroma nupirkto turto nepriklausomų turto vertintojų vertinimas, kas parodytu investicijų vertę.

Projekto minusai:

Labai ilgalaikė investicija, kuri paremta, kad Bulgarijos NT turtas šiuo metu nėra pilnai įvertintas ir, kad ateityje jis brangs.
Valdymo kaštai, turto pirkimo kaštai, BG UAB išlaikymo kaštai ir panašiai, pastoviai reikalaus, grynųjų pinigų.
Perkant ir/ar parduodant interesų susikirtimai.
Turint daug akcininkų LT UAB "kolūkietiški" sprendimai.
LT UAB akcijos nebus likvidžios, todėl investicija didelės rizikos.

Projekto pliusai:

Turint rimtą konsultantą NTA Bulgarijoje, galima padaryti gerus ir perspektyvius pirkinius NT Bulgarijoje apjungus lėšas, ko neina padaryti vienam pačiam.
Tikimybė, kad NT Bulgarijoje gerokai brangs, apjungus lėšas uždirbti iš padarytų investicijų.
Apjungus lėšas turto valdymo, pirkimo ir kitos išlaidos proporcingai mažėja.
Sukaupus stambesnį portfelį daug lengviau jį įkeitus gauti papildomas lėšas, kurias panaudoti naujiems pirkiniams.
Manau, kad tarp akcininkų LT UAB susirinks daug puikių ir daug pasiekusių NT spekuliantų, kurie savo žiniomis ir patirtimi padės suformuoti geriausią portfelį kokį tik bus galima suformuoti iš esamos pasiūlos.


Ši mintis man kilo, po pokalbio su draugu kuris dirba Bulgarijoje su žeme ir iš kelionės po Bulgariją. Labai dažnai aš pagalvoju, kad su šiandienos žiniomis, jei aš būčiau LT prieš 7-10 metų, tai dabar mano pajamos ir turtas turėtu būti įspūdingo dydžio. Kaip pavyzdys: sklypas namų valdai Tauralaukyje, Klaipėda 15 arų pirktas 1997 metais už 8000 litų, jau 2006 metais kainavo 250.000 litų ir panašiai. Tai dabar ši įkyri mintis manęs nepaleidžia, nes Bulgarija, tai kaip Lietuva prieš penkiolika metų.

Padiskutuokime...
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

siaipzvejys - kaip isivaizduoji, nuo kokios sumos zmogus butu priimamas tapti akcininku?
Jei bus UAB'as reiskia reikes ir direktoriaus, ir buhalteres, reiskia reikes moket atlyginimus. is kokiu pinigu? nuolatiniai papildomi inasai, ar tiesiog nepanaudotos visos lesos?

Ideja gera, bet su akcininku dauguma bus keblu. Nebent dideli svori tures keli asmenys, kurie ir darys pagrinde researchus.
Siaipzvejys,
rasai, jog "Manau, kad tarp akcininkų LT UAB susirinks daug puikių ir daug pasiekusių NT spekuliantų". Is to kyla klausimas - ar priimami butu tik patyre NT spekuliantai, kurie pades valdyti investicijas? MatasM uzdave gera klausima apie minimalia suma.
MatasM :
siaipzvejys - kaip isivaizduoji, nuo kokios sumos zmogus butu priimamas tapti akcininku?
Jei bus UAB'as reiskia reikes ir direktoriaus, ir buhalteres, reiskia reikes moket atlyginimus. is kokiu pinigu? nuolatiniai papildomi inasai, ar tiesiog nepanaudotos visos lesos?
Minimali suma 1 akcija = 1000 litų. UAB turės direktorių 1/4 etato (max) ir buhalterinę įmonę. Direktoriaus alga 200lt + mokesčiai , buhalterinė 200lt + PVM (nors dėl buhalterijos aš abejoju, labiau reikalinga fragmentinė konsultacija ir tiek). Visą esminį darbą atliks valdyba. Ji dirba be pastovios algos. Jos tantjemos iki 15 procentų sėkmės mokestis, nuo investicijų. LT UAB valdyti bus sudaryta išlaidų samata, kuri bus apmokama iš nepanaudotų lėšų, bei papildomų įnašų.
Kad nebūtų daug problemų su akcininkų sprendimais, jei kartais nesusiformuotu stambių akcininkų grupė, valdyba turės labai plačius įgaliojimus veikti.
LT UAB akcinis kapitalas bus nuolat didinamas, priklausomai nuo veiklos vystymosi greičio.

BG UAB valdys direkorius paskirtas iš Lietuvos. Buhalterinę apskaita - buhalteris, kuris ir bus biuro administratorius ir sekretorė ir pan. Prekybos agentai bus visos BG NTA, kurios galės pasiūlyti reikalinga kaina ir reikalinga turtą.

Zyga :
...ar priimami butu tik patyre NT spekuliantai...
Priimami turėtu būti visi norintys, kurie sutinka investuoti ilgam. Žinoma reiktu numatyti galimybę akcininkui prašant išpirkti per 6 mėnesius jo akcijas, bet čia jau techninis dalykas.
Mano praktika rodo, kad tam tikri projektai sutraukia tam tikrus ir investuotojus. Didžioji dalis ateis iš NT ir su jais pažįstamų, kita dalis bus žmonių, kurie ieško tam tikrų investavimo pozicijų.

Teisingai pasirinktas NT, teisingai (išradingai) sutvarkytas jo finansavimas ir tuo labiau didesnis jo kiekis gali generuoti pakankamas pajamas ne tik atlyginimui direktoriui ir buhalterei, bet ir sparčiai didinti pradinį kapitalą. Aš UŽ. Norėčiau sudalyvauti.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
Niktus
Rašyti privačią žinutę

155 žinutės
( +29 / -26 )

Ideja gera, bet dar del salies siulyciau padiskutuot. Kelios is ju: Kipras, Marokas, Turkija, gal Vokietija, Egiptas plius dar yra daug kitu. Aisku ziurint 10-15 metu i prieki cia jau klausimas kur geriausiai investuot.
Knowledge is power. Komerciniai objektai, komerciniai sklypai. Informacija, kurios skelbimuose nerasite.
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Kaip ir pasirasyciau siai idejai, bet kaip ir visiems reikia daugiau informacijos apie: ideja, UAB'o veiklos schema, pinigu srautus, kas butent uzsiims veiklos vystymu (skraidys i Bulgarija, ieskos NT), koki pradini kapitala reiktu surinkti pradziai.

Siaipzvejas - organizuok meeta su pristatymu, jei reikes pagalbos kokios - duok zinot. Pabandysim per "Spekuliantu" asociacija kaip nors pagelbet.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
artas71
artas71
Rašyti privačią žinutę

633 žinutės
( +149 / -44 )

O ar negalima isteigti Europos bendroves?
Svarbiausia kliūtis-Europos bendrovė gali būti įkuriama keturiais atvejais ir tik juridinių asmenų:
1)gali jungtis akcinės bendrovės iš skirtingų valstybių;
2)gali būti pertvarkoma akcinė bendrovė, kuri kitoje valstybėje ne mažiau kaip dvejus metus turi antrinę bendrovę ar filialą;
3)gali steigti akcinės bendrovės ir uždarosios akcinės bendrovės;
4)gali įsteigti skirtingose valstybėse įsteigti juridiniai asmenys arba juridiniai asmenys, kitoje valstybėje įsteigę ne mažiau kaip dvejus metus veikiančią bendrovę ar filialą.


ES reglamente dėl Europos bendrovės statuto įtvirtintas minimalus Europos bendrovės įstatinis kapitalas - 120 tūkst. eurų.
The hardest thing in the world to understand is the income tax. Albert Einstein
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Organizuojamas susitikimas.

norintys dalyvauti -> rasote PM man.

nurodykite kada noretumete susitikti, vietove, telefona, maila.
EFKAR
Rašyti privačią žinutę

492 žinutės
( +99 / -65 )

Ar yra paskaičiuota kokia turi būti bendra pradinė fondo suma, kad būtų galima pradėti veiklą nors minimaliais sūkiais ?
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Bandžiau primesti, kad startas su 100k LT jau būtų rentabilu, bet nestebuklas...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Ideja gera, bet dar del salies siulyciau padiskutuot. Kelios is ju: Kipras, Marokas, Turkija, gal Vokietija, Egiptas plius dar yra daug kitu. Aisku ziurint 10-15 metu i prieki cia jau klausimas kur geriausiai investuot.
Dabar Bulgarijoje dar galima vaizdingoje vietoje namų valdai žemės sklypą nupirkti su apgriuvusiais pastatais už 1000 eurų. Tikėtina, kad išaugus Bulgarijos piliečių pajamoms šis sklypas lengvai kainuos 10.000 eurų...
Nei Turkijoje, nei Egipte panašių kainų nemačiau...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Bandžiau primesti, kad startas su 100k LT jau būtų rentabilu, bet nestebuklas...
100K každomu (nuo kiekvieno)?

įdėja įdomi, jei būtų kieta valdyba ir vykdantysis dirikas prisidėčiau

Susitikimą siūlau daryti Bulgarijoje (na gal ne šį kartą , gal po pusmečio - rezultatų aptarimui, gal tik valdybai ...)
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

O koks dabartiniu metu imanomas nuosavo / skolinto kapitalo santykis perkant komercini turta ir zemes sklypus Bulgarijoje. T.y., jei bus surinkta 100 kLt inasu uz kokia suma bus galima "uzsipirkti" turto?
EFKAR
Rašyti privačią žinutę

492 žinutės
( +99 / -65 )

Matant dalyvaujančių skaičių siūlau vieną nominalią akciją įvertinti ne 1000 Lt, o 10 000 Lt.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

O koks dabartiniu metu imanomas nuosavo / skolinto kapitalo santykis perkant komercini turta ir zemes sklypus Bulgarijoje. T.y., jei bus surinkta 100 kLt inasu uz kokia suma bus galima "uzsipirkti" turto?
Dabartiniu metu nelabai ką gali pasiskolinti. O šiaip vien aš pats planuoju skirti minimum 100k Lt tokiam projektui.
O ateityje, manau turėtų būti kaip Lietuvoje, turi ką įkeisti imk 70 procentų nuo turto vertės...
... tik planuoju pasižiūrėti kokios galimybės BG įmonei organizuotis pinigų srautą...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Matant dalyvaujančių skaičių siūlau vieną nominalią akciją įvertinti ne 1000 Lt, o 10 000 Lt.
Kad nebūtų iliuzijų, tai pirmam žingsniui turėtų būti nedaug akcininkų...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
mlj
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

10000 lt nominalas daug realiau pritariu ir manau ir tai bus per didelis dalyvaujanciu skaicius reiktu ivesti kazkokia minimalia suma.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

matau riziką - asmuo (asmenys) kurie pirks vietoje NT, gali susitarti su pardavėju (nori 10,000 ? Imk 15,000 , 3,000 atiduosi man atgal grynais).

Galima bandyti tikrinti , bet kur tikrintojo sąžiningumo garantijos ?

http://addurl.tel
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

matau riziką - asmuo (asmenys) kurie pirks vietoje NT, gali susitarti su pardavėju (nori 10,000 ? Imk 15,000 , 3,000 atiduosi man atgal grynais).

Galima bandyti tikrinti , bet kur tikrintojo sąžiningumo garantijos ?
Taip tokia problema egzistuoja ir jokia kontrolė nepadės. Reikia, kad nebūtų pagundos ir pačių valdybos narių sąmoningumo.
Labai geras pastebėjimas Taksistai. Kokie būtų siūlymai?
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

to taksistas

as sitame dideles problemos neizvelgiu. Siaip zvejys aiskiai issisreiske, kad sitas kuriamas fondas (toliau BGF), yra skirtas ilgalaikei investiciju grazai (po 10-15 metu). Todel matant planuojama turto kainu augima, o paskui nuosavo kapitalo augima skolinto saskaita, dideles problemos nebus, jei uz 10,000 kainuojanti daikta mokesi 15,000, su salyga jei jis po triju metu kainuos pvz., 50,000. Sito manau sunku isvengti. Tokius dalykus tektu nurasyti i neisvengiamus nuostolius.

Man rupi visai kitoks klausimas:

ar mes reikalingi Siaip zvejui kaip finansiniai partneriai, ar kaip zmones is kuriu galima uzdirbti is valdymo mokesciu? Nes antru atveju yra galimybe ir "lochotrone" sudalyvauti
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

ar mes reikalingi Siaip zvejui kaip finansiniai partneriai...
Aš kitaip žiūri, aš turiu idėją ir daug klausimų, bet nedaug atsakymų. Pats vienas tokio ilgo projekto nepatrauksiu, partnerių tokiam projektui neturiu. Kažką daryti reikia. Kiek pasiteisins toks būdas atrasti partnerių, nežinau ir neturiu išankstinės nuomonės...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
EFKAR
Rašyti privačią žinutę

492 žinutės
( +99 / -65 )

Viskas priklauso nuo žmonių. Gali viskas baigtis ir muštynėmis ir pelningu verslu visiems akcininkams. Reikia verslo plano ir įstatų projekto.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital