Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Lengvatinis žemės pardavimas ūkininkams

gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Ką manote apie ruošiamą patvirtinti lengvatinį žemės pardavimą ūkininkams? Ar yra galimybių paspekuliuoti? Pvz. Prunskienės siūlomas 5 metų žemės pardavimo apribojimas yra labai palankus. Žymiai geriau nei Kirkilo siūlomas 20 metų.
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Aš tai esu labai smarkiai prieš. Ne dėl spekuliacinių, bet dėl moralinių priežasčių...
---
Apuokas
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Kai eina didelės babkės moralė lieka giliai giliai šaldytuve.
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Siek tiek pamasciau
Aisku nesimato ausu ty istatymo kuris turetu riboti disponavima, bet siek tiek idomiau butu kaip su disponavimo apribojimais ty ar bus galima ikeisti ir pan jei taip tai bus galima gal ka tai isspausti ty lauksim skyliu
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Aš statau už dideles babkes su morale...

Toks jau mano požiūris...
---
Apuokas
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

Kiek as prisimenu tai anksciau irgi buvo lengvatines zemes disponavimo apribojimas, kuri verslininkai labai gudriai sugalvojo kaip apeiti
Memento mori
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Paprastai, kai išleidžiamas įstatymas, jau būna suplanuotas apėjimas.
Kaip ir dabar, patriukšmavo Kirkilas dėl "ūkininkų" prie Vilniaus ir tuo bagėsi, gal ne visi reikalingi "ūkininkai" dar namukus spėjo susiresti.
Ne visada taip bus
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

A tarpe jūsų "ūkininkų" yra?
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Įdomu ir man butu susipazinti su "ukininku", kaip tik turiu minciu priemiestyje pirkti 1-2 ha ir issilaikyti ukininko pazymejima, kad pasistatyti sodyba, gal dar suspesiu
Ne visada taip bus
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

O kas domina "iš ūkininko gyvenimo"?
Fenomenas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Na as irgi planuoju uzsiimti tokiais reikaliukais tik prie Kauno. Yra 2 ha sklypas, bet zemes ukio paskirties. Idomu ar yra kazkokie nustatymai, kokia tavo pajamu dali turi sudaryti ukininkavimas tarkim. ar pakanka vien zole pjauti ir dziovinti na cia tik siaip aisq. mano ziniomis uztenka tureti 1 ha zemes, bet cia mane bande suklaidinti ir sako kad minimum 3 ha. Kieno tiesa?
Gudragalviai&Co
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Pajamos iš žemės ūkio veiklos turi sudaryti 50% nuo visų pajamų.
Adomelis
Rašyti privačią žinutę

77 žinutės
( +3 )

praktika rodo kad yra taip:

- ZU paskirties 44a moletu raj.
- esu jaunasis ukininkas (pajamos is ZU veiklos sudaro 0% bendru pajamu)
- turiu salygu savada sodybos projektavimui minetame sklype
---
Nėra to blogo, ko nepataisytų alus.
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Na, mano pereitų metų nutikimai Vilniaus rajone tuo metu kai vyriausybė pagreitintu būdu norėjo spręsti ūkininkų problemą buvo tokie: kad be 1HA niekas nešnekėjo (žemė galėjo būti išbarstyta po visą LT), ūkis užregistruotas ir sąvadas buvo gautas per 3 dienas, statybos leidimas gautas prieš porą savaičių nors statyti realiai pradėta pavasarį. Pajamų iš ūkio žinoma nėra jokių, bet aš kaip ir neįsikūręs dar, o kai įsikūrsiu bus jau ir detalus planas ir paskirtis kita.
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Domina, kiek dar laiko turiu tapti "ūkininku". Ir ieškau žemės šalia Kauno, gal turite rekomendacijų dėl vietos.
Ne visada taip bus
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

O žemės ūkio akedemija nerengia pagreitintų kursų "ūkininkams", gal yra dar ir koks technikumas arba profkė?
Fenomenas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

yra ministres sarasas mokyklu kurie rengia kursus. As dairausi i Aukstadvario ZUM
Gudragalviai&Co
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Kuo mokslo įstaiga toliau nuo centro tuo mokslas trumpiau trunka, kad studentams važinėti mažiau reikėtų.
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

As asmeniskai baigiau Bukiskiu mokyklos kursus
Ten reikejo atnesti zemes sklypu dokumentus, aukstojo mokslo diploma ir tipo mokslas vyksta eksternu

Labai idomu buvo egzamina laikyti... suvaziavo ukininkai su Mercedesais... vizitinem apsikeitem, patirtim pasidalinom
Memento mori
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Vis dėlto, kaip ten su tuo žemės pirkimu lengvatinėmis sąlygomis būnant ūkininku? Ar perka/pirks tie "ūkininkai" kas arčiau lovio, ar yra galimybė pirkti tiem, kam ūkininkavimui realiai reikalinga žemė? Klausimas kvailas, bet gal yra kokia nors patirtis. Ir išvis gal laisva žemė tik Čepkelių raiste, o visur kitur tik PRIVAT.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital