Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Spekuliantų sveikata

Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Finansiškai esu nepriklausomas (jei kuris nors iš viso galėtų tai teigti ) ir man investavimas yra tik kaip priemonė finansiškai realizuoti aukštesnius nei valgymas, miegas, saugumas ir dauginimasis gyvenimo tikslus. Tarp šių tikslų yra vienas pagrindinis - padėti kitiems.
Bet aš savų tikslų niekados nepasiekčiau, jei pirmoje eilėje nesirūpinčiau savimi. Todėl dėkodamas už nesavanaudiškai suteiktas man investavimo žinias ir idėjas, bei neakivaizdžiai stebėdamas pakankamai įtemptą spekuliantų gyvenimą, pamąsčiau, kad galėčiau pasidalinti, padiskutuoti su spekuliantais sveikatos temomis. Mano žiniomis ir patirtimi, tai neatskiriama sėkmingo investavimo (ir viso gyvenimo ) dalis.
Nesu gydytojas, o tik sveiko gyvenimo būdo (Ajurvedos, Jogos) mokinys ir propaguotojas.
Jei moderatorius nuspręs, kad tai netinkama spekuliantų puslapiui, prašau šią temą ištrinti.
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

Tai saunu saunu, dabar daugiau apie Ajurvedos, Joga.. kas tai ira ir nuo ko prasideda ozingoff
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
dr.
dr.
Rašyti privačią žinutę

138 žinutės
( +45 / -12 )

džiugu, kad sugalvojote tokią temą.Pats esu studentas medikas, todėl labai džiaugčiausi, jei kolegos aktyviai dalyvautų. Ačiū!
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

Sveikas gyvenimo būdas labai gerai.. :yes tik yra labai daug sriciu ir butu taip gyventi tad butu idomi sveikuoliu nuomone ir gyvenimo budo aprasymai..
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
wienuolis
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( +48 / -18 )

el_dorado kažkuriame dienoraštyje paminėjo, jog UK trederiai stengiasi išlikti fiziškai neapsileidę. Ir tai manau nėra šiaip išmislas. Gera svekata ir savijauta reikalinga visiems ir visur.
Savo ruožtu, pats esu aktyviai sportuojantis treniruokliu salėje.
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Sportas sveikata...
Smagiausias sportas - litrabolas, litro alaus bokalo gerimas, butent litro, kad svertu, pageidautina, jog butu visada pilnas ir rekomenduotina keisti ranka su kuria kilnoji...
Kas turi mazu vaiku, reiketu eiti pasivaikscioti, nes anie greitai pavargsta ir tenka juos nesti, nestum koki krepsi ziurek tempti pradetum, kai sunku, a vaika jau daznas parnes tvarkingai, tuo budu ir eile raumenu grupiu bus isjudinta...
Jei rimciau, tai posakis sveikam kune, sveika siela ne is pirsto lauztas, o akciju birzos dalyviui sveika siela butina, ypac psichologine pusiausvyra, kadangi viskas gan glaudziai susija tai ir fizine zmogaus kondicija turi buti aukstam lygyje, taigi jos palaikymui butinas kasdienis fizinis kruvis, ka ir stengiames praktikuoti... beje, bent man sportuojant, labai sekmingai sekasi sudelioti reikiamas mintis analizuojant turima informacija apie akcijas ir priimant sprendimus...
Joga turetu buti idomu, bet "nedaaugau" matyt iki to dar...
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Pritariu Nataraj . Ypač reikalinga joga, kai negali prabėgti bent 3 km. ar dviračiu numinti per dieną 30 km. Joga užsiiminėju nuo 18-os. Ir kai sėdint prie kompo sprandas paskausta - „kobros“ poza, „saulės pasveikinimas“, dar vienas kitas pratimas - kone vienintelis rimtas vaistas. Toliau - muzika (ypač indų, kinų, persų) ir meditacija, buvimas gamtoje, turizmas. Jeigu yra norinčių - galiu pasidalinti muzikos įrašais, papasakoti apie indų, kinų, persų muziką. Klausymosi workshop'as prie arbatos - kodėl gi ne?
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

snapas idomu mano didziausia beda sprandas.. nuolat tempia.. o ir persiskos muzikos butu idomu isgirsti.. tai kazka reikia daryti.. galetum gyvent kaune butu arciau.. ozingoff
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
vaidukas
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

Pritariu su Pagarba jusu mintims, taciau nebloga sveikatos formos palaikymo rusis,manau ir kiekvienam prieinama yra sexas,ka manote Ponai...?_o
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

nu kai kakla skauda darbe tai nepasiseksuosi cia zinok
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

Snapas, būtų l. įdomu, mielai sudalyvaučiau tokiame workshop'e, gaila, laiko turiu ribotai-rugsėjį išvažiuoju mokytis kinų kalbos.
Teko girdėti persų muziką (dainos skambėdavo gretimame kabinete VU Orientalistikos centre - kaip pagalbinė priemonė buvo naudojama mokantis persų kalbos)-labai patiko.
Aš paprastai palaikau sveikatą, nors, aišku ne visada pavyksta-iš ryto 15 min. jogos pratimų, pusryčiams būtinai-ir žalioji arbata. Ir kiekvieną rytą darydama pratimus sakau pasauliui: "Harmonija, Peace" O dar mėgstu posakį - "Nevyk Dievo į medį, nes kai išlips-duos su lazda per kuprą". Pozityvus mąstymas svarbiausia, aišku, esant dabartinei situacijai rinkose tenka pereiti prie kritinio
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Na va ausrinel, o aš pas Litviną farsi privačiai mokinausi. Linkėjimai Švambarytei, Motiekaičiui ir Beinoriui. O tau, kaip sinologei - labiausiai pritiktų Tai czi pratimai ar kažkas tokio.
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

Aš lankiau kinų kalbos kursus 2 metus, deja, su tavo minėtais dėstytojais neteko bendrauti ir sinologe kol kas nelabai galiu vadintis:blush. Tačiau domiuosi Rytų kultūra (nemėgstu šiyo apibrėžimo, bet kitaip sunku apibūdinti).
Rytais darau 5 tibetietiškos jogos pratimus-kažkada suradau aprašymą internete, pradėjau ir visai tiko. o Tai czi tikiuosi išmokti Kinijoj
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

o gal atsimeni interneto adresa kur juos radai ?
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

pradėjau prieš 5 metus, bet pabandysiu surasti.
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

snapas o rytais kvepuoji gal kokius pratimus atlieki, a?
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Puiku, kad yra suprantančių, kad norint turėti sėkmės (nesvarbu kur, ar investuojant, ar spekuliuojant, ar...) reikia turėti sveiką kūną, ramų protą ir žinoti ..., kad kiekvienas žmogus yra siela
Aš asmeniškai domiuosi senovės išminčių šventraščiuose aprašytomis žmogaus gyvenimo taisyklėmis. Rašytiniams šaltiniams jau kokie 5000metų... Esu loginio mąstymo, dėl to pradžioje gana nepatikliai priiminėjau gaunamą informaciją, kadangi beveik 95% veiklos dariau ne pagal gamtos įstatymus...
Už tai buvau nubaustas... 30 metų jau turėjau kepenų uždegimą, 40kg antsvorį, kelių sąnarių skausmus, aukštą kraujo spaudimą ir ypatingai bjaurų charakterį . Gyvybės draudimo kompanijos draugiškai siūlydavo man jau nebesidrausti - sutaupyti pinigų...
Po 10 metų ... esu visiškai sveikas, jau kokius 3 metus nebuvau vaistinėje, svoris atitinka KMI , atsisakiau žalingų įpročių, dirbu su charakteriu
Taigi pasistengsiu kiek galėsiu atsakyti į Jūsų klausimus ir jei pats nežinosiu klausiu vyresniųjų kolegų iš Lietuvos ar Indijos
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Mukaz, kvėpuodavau per atskiras šnerves (pranaayaama) ir kaulus laužydavau visaip kaip (hatha yoga). Po to dar sėdėdavau užsimerkęs ir mėgindavau stebėti savo mintis (dhyana). O kai patapau smulkiuoju spekuliantu, tai viską užmečiau Bet gyvenimas pilnavertiškesnis buvo tada, o ne dabar . Norėčiau kaip nors suderinti priyatnoye s poleznym
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Tai saunu saunu, dabar daugiau apie Ajurvedos, Joga.. kas tai ira ir nuo ko prasideda ozingoff
"Ajus" - gyvenimas, "veda" - mokslas. Ajurveda - gyvenimo mokslas, žmogaus gyvenimo instrukcija, paaiškinanti kaip išlaikyti sveiką kūną, ramų protą ir kastis iki mūsų sielos gelmių
"Joga" - tai kur kas daugiau nei "statiniai fiziniai pratimai", tai ryšio su dievu užmezgimas... Specialios taisyklės, technikos, padedančios ugdyti mūsų charakterius, kūną, kvėpavimą, koncentraciją...
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
ausrinel
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +5 )

Mukaz, deja, nerandu nuorodų :blush. Šiaip puikus dalykas visiems yra jogoje - Saulės pasveikinimas. Galima pradėti daryti pačiam, internete begalė šaltinių apie šiuos pratimus. Svarbiausia iš pradžių nugalėti tinginį, po to -pajunti malonumą, o vėliau net jeigu tingisi tai tampa įpročiu ir kūnas pradeda mankštą daryti už tave .
Joga geras dalykas, bet man irgi nepavyko suderinti rimtesnių užiėmimų su aktyvia gyvenimo praktika. Tačiau ji yra labai plati, įvairi ir galima atrasti savo sistemą, pratimus - tegul 20 min. per dieną, bet tai visada geriau negu nieko.
Buvau pradėjus lankyti jogos kursus, bet staiga atsirado vidinė baimė, kad per daug įsigilinus į šitą sritį materialiosios veiklos sritys gali būti nebesuderinamos ir tai nugalėjo.
Snapas , off topic - moderatoriai atostogauja sekmadienį O kodėl nusprendei mokytis farsi (persų?) kalbą ?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital