Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Mėnesinis nedidelių sumų investavimas

minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Kur būtų galima rasti neblogą, gerai diversifikuotą, akcijų fondą periodiniam investavimui "iš algos"? Kalbu apie 100-150-200Lt kas mėnesį. Bet su daugiamete perspektyva (>10 metų).

Ne Finasta ir ne Sampo.

Tiesioginis debetas iš Hansabanko arba SEB būtų idealus variantas.

SEB fondai kažkaip įspūdžio nedaro. Hansos fondų minimalus mokestis per didelis. Gal į TrigonCapital fondus galima kažkaip nesudėtingai išeiti kad ir su tokiom sumom?

Dėkui už mintis
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Aš tai statau už BRIC ir Azijos augimo (Hansa Templeton) bei Emerging Markets (SEB).

Kodėl? Nes manau, kad per >10 metų rinkos turėtų smarkiai pasilyginti, o tai reiškia, kad augančios rinkos turės smarkiai pasistiebti...
---
Apuokas
samons
Rašyti privačią žinutę

116 žinutės
( +4 / -1 )

to minri > Pasidomek tiksliau del Hansos minimalios menesines imokos.Kiek atsimenu-nuo 100 lt.
arulka
arulka
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės

per hansa galima tiesioginiu debiatu.100 lt minimali.tesiog tuo gerai,kad nereik minimalaus mok moket,o ima mokescius pagal fondo nuostatus.tai tiek ka as zinau ir informacija yra tiksli
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

neblogą, gerai diversifikuotą, akcijų fondą periodiniam investavimui "iš algos"?
O tai ko SEB fondai netinka? Pasaulio rinkų fondų fondas yra vienas labiausiai divesrsikituotų fondų. Čia pat pasirašai debetinę sutartį ir galvos neskauda...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Norkulis
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės
( +12 / -4 )

Per Hanza.net suformavus "Periodinį pavedimą fondo vienetams pirkti" bent jau daliai fondų netaikomas minimalus mokestis.
Ar pasirinktam fondui tai galioja, geriausia pasiklausti banke.

Kainyne tai suformuluota tokia eilute :
"Investicinių fondų vienetų įsigijimas naudojantis reguliaraus investavimo paslauga 1.5%"
bennito
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +1 )

fondu fondus hanzoj ziurek
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

Aš siūlyčiau SEB Medical Fund, jei nori investuoti ilgesniam laikotarpiui nei 10 metų.. Vaistų pramonė yra mažiau priklausoma nuo visos ekonomikos ciklo pokyčių - šio fondo vertei didesnę įtaką daro medicinos raidos lygis ir moksliniai atradimai, kurių manau per ateinantį dešimtmetį bus ne vienas..
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Aš siūlyčiau SEB Medical Fund
1,93% YTD ? KIta saviate gal jau minuse bus ;-)

http://addurl.tel
Andriusa
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės

Snore, pasaulio akcijų fondų fondas (http://www.sfv.lt/lt/products/spaff). Diversifikavimas - visas pasaulis (skirtingų valdytojų ir regionų fondai - ketvircio ataskaitoje detaliau surasyta). Komisas - 2 proc. min suma - 100 LTL, sutartyje numatyta, kad atidaroma sąskaita vienetų pirkimui į kurią pervedus pinigus, automatiškai konvertuojama į fondus - jokių papildomų sutarčių, ar susitarimų nereikia. Taip pat galima numatyti periodines įmokas iš snoro saskaitos, jei tokia turi.
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

Mukaz :
Aš siūlyčiau SEB Medical Fund
1,93% YTD ? KIta saviate gal jau minuse bus ;-)


Cia zmogelis nori investuoti daugiau nei 10 metu, o ne spekuliuot kas savaite tad ilgo investavimo perspektyva tikrai gan gera..
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
Bulius
Bulius
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės

hansoj gali kaip ir minejo "arulka" minim 100 Lt/men tiesioginiu debetu, taip pat galima pirkti ir uz 40 lt, tik tada reikes sumoketi komisinius.. ilgaam termui siulau Hansa fondu fondas 100, arba Franklin Mutual Global Discovery Fund (Franklin Templeton)..
Laikas - tai budas uzdirbti pinigus, o pinigai - tai priemone, gerai praleisti laika.
JuMis
JuMis
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės

Hansa FF100. Tiesioginis debetas is Hansos, investuojant periodiskai neimamams minimalus mokestis. Gerai diversifikuotas.
-----
Būkit žmonės, laikykitės taisyklių - http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=9
baliuka
baliuka
Rašyti privačią žinutę

2655 žinutės
( +438 / -193 )

to Mukaz
Pritariu del farmacininkų, dabar jie yra arti dugno, turi prasidėti naujas ciklas farmacijoje, šiuo metu visi yra pakritę nes baigiasi patentų galiojimas. Įmonęs kurios yra šiame fonde, yra parengę daugybę naujovių ir turi labai gerus finansinius rodiklius (kaip sakoma "neįvertintos"), tik jiem dabar sunkiai sekasi praeiti per FDA ir persekioja teismai del tų, kuriems nepavyko išgyventi per naujų vaistų bandymus. Žinoma yra ir rizika, kad farmacija užsilenks ir gydisimės bobutės arbatomis.
Ciklo pradžią pagauti sunku, bet periodiškai perkant gali ir suveikti.
This comment contains forward-looking statements. There can be no assurance that actual results will not differ materially due to various factors, many of which are beyond the control of baliuka.
paspausk
Rašyti privačią žinutę

1559 žinutės
( +205 / -215 )

Tiesioginis debetas iš Hansabanko arba SEB būtų idealus variantas.
Galeciau duot patarimus, bet patirties nedaug.
As SEB klientas, pasirinkti fondai Nordic ir Europe2.
Zmona santaupas laiko Hnzoje, todel jos pinigu dalis yra EEREE ir EEE-E fonduose.
Zinoma, galima investuoti po 100-300 Lt kas menesi.
Bet gal... geriau nedeti tiesioginio debeto, o palaukti korekcijos ir uzsipirkti stambiau.
kas nerizikuoja, tas negeria konjako
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

paspausk gerus fondus išsirinkai, aš pats kolkas tik Nordic, bet Europe2 irgi ruosiuos..
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
va toks
va toks
Rašyti privačią žinutę

662 žinutės
( +121 / -46 )

Gerus tai gerus,bet kai valiuta-usd dar papildoma rizika prisiimi.
As nelabai pasitikiu zaliais pinigais,bet,sakykim,tai asmenines mano fobijos.
Baime mus sukausto, o tikejimas suteikia sparnus
TNT
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +4 / -3 )

minri, periodiniam investavimui rekomenduoju III pakopos pensijų fondą. Patikima, saugu, taip pat yra galimybė susigrąžinti mokesčius. Tikrai didesnė nauda nei ilgalaikis investavimas į fondus.
ER
ER
Rašyti privačią žinutę

847 žinutės
( +118 / -59 )

Minri, o kodel ne Finasta?
As vaikams galvoju for very long ir renkuosi siam momentui tarp Finasta ir EC.
Juodžiausia tamsa būna prieš aušrą..
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Dėkui už mintis. Pasirinkau HB fondų fondą 100.

Na o dabar atsakymai visiems.

Hanza tik kelis savo fondus be minimalaus mokesčio periodiniu investavimu duoda. Už Franklin Templeton reiktų mokėti 35Lt minimalaus. Kas pervedinėjant 100-200Lt sakyčiau labai jau dosnūs komisiniai.

Kodėl ne BRIC, medicina ar Rytų Europa? Šiuo atveju man norėjosi ilgam ilgam laikotarpiui "fire and forget" tipo fondo. Dabar FF100 man atrodo arčiausiai tokių pagal pirmam poste išdėstytus kriterijus. Pakankamai diversifikuotas ir paprastai automatiškai perkamas tiesiai iš sąskaitos, į kurią pervedinėjamas atlyginimas.

Kodėl ne Finasta? Todėl, kad aš turiu jų II pakopos pensiją, CRE, NEF, Rusiją. Sakyčiau ir taip pakankamai kiaušinių vienoj pintinėj.

Kodėl ne III pakopos pensijų fondas? Vėlgi pas Sampo jau turiu investicinį gyvybės draudimą, sudarytą prieš 2003 metus (turėtų nereikėti mokėti 15% nuo įmokų). Atmetus traumas nematau esminio skirtumo tarp investicinio gyvybės draudimo ir III pakopos pensijų fondo.

Užsipirkti iš karto stambiau po korekcijos? Manau bandysiu ir tai. Tik dugnus gaudyti rizikingas užsiėmimas "casual" investuotojui. Mėginsiu EC ko nors nusipirkt, tik reik išsiaiškinti kaip tai paprasčiausiai padaryti iš mano sąskaitų.

Tiek. Dar kartą ačiū už išdėstytas mintis.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital