Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

kaip viska suzinoti ???

jonas123
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

sveiki,

NT srity esu zalias..Norejau paklausti..Tarkim noriu isigyti ZU paskirties zemes..Na Vilniaus rajone. Kaip suzinoti visa informacija apie ja , kad neapsipirkciau ? Kur geriausiai kreiptis ?
Kas man galetu pasakyti kas toje vietoje numatyta Vilniaus rajono plane , ar ateity bus imanomas paskirties keitimas , ar neina kokie aukstos itampos laidai , ir apskritai , ar neapsiperku mokedamas tiek ar tiek..

Buciau labai dekingas uz bet kokia pagalba..
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

nesu didelis specas, bet manau, kad suzinoti ar neina kokie aukstos itampos laidai, galima tiesiog nuvaziavus i vieta atidziai apsidairyti
jonas123
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

na o tarkim toliau , jei paziuriu ir isitikinu jog laidai neina .. Kur kreiptis kad suzinot bent apytikslia turto verte ? ar imanomas artimiausiais metais zemes paskirties keitimas is zemes ukio i namu valda ??
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

nesu specas, bet manau kad apytikslia turto verte galetu pasakyti- Turto vertintojai
;)
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

keitimas uztruks minimum 0.5 metų jei tinkamai tepsi, jei sausai šnekėsi - gali būti ir neįmanomas.

http://addurl.tel
XZXZX
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Padekit gerieji zmones man irgi tai but labai idomu.
Tik as jau turiu tokios zemes (Vilniaus raj.),bet pagal popierius kazkodel 5 metus nieko su ja daryt negaliu. ozingoff Belieka laukt. Bet domina visa informacija kuuu reiks daryt tada,kai istatymai leis tai daryt.
XZXZX
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Cia yra Kadastro "Zemes ukio zemes verciu zemelapis"
http://www.kada.lt/img/vzvertes/zemelapiai/zem_ukio.pdf
jonas123
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

dekui uz atsakymus o jeigu turint kadastro numeri , ar galima internetu ka nors apie ta sklypa gaut ? kad ir tam verciu zemelapy ? ar butinai po istaigas waiksciot.
dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

turint kadastro numeri, gali verte suzinot
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Superku zemes sklypus Vilniuje pagal kadastro verte.
dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

mindakas
preliminaria verte, turejau parasyt ten paprastai buna parasyta vertinimo data
Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

Patarimas jei kazka norit pirkti - neikit pas jokius vertintojus/agentus ar panasiai. Jei objekta/zeme radote kitais budais nei pagal skelbimus/agenturas ir jauciate, kad kaina zemesne negu rinkos - vertintojai pakis koja (uzlys)!

Man taip atsitiko. Meslavabaliai - daugiau nieko negaliu pasakyti apie juos.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

to marius
kiek zinau dazniausiai zeme ir buna pigesne nei rinkos del kazkokiu objektyviu priezasciu: patenka i visokias zaliasias zonas, apsaugos zonas ir panasiai. Todel ne viskas kas yra pigiau - yra gerai. bet del vertintoju - gera pastaba - as irgi girdejau, kad agenturos ar net banku vadybininkai taip isduria zmogu (arba nutekina informacija saviems) radusi gera sklypa. Beje, o kokia cia agentura "uzlindo"?
Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

Cia buvo ne zeme - objektas 200klt. vyko derybos.
del visa ko pasiskambinau "vertintojui" (neminesiu pavardes). aisku - jis nieko gero nepasake - tik kai pavyzdzius man pateike netoliese pardavinejamus objektus, kuriu kaina buvo zymiai didesne.

Po poros dienu derybos nutruko pardaveju iniciatyva (persigalvojo del pardavimo, nors pries parodydamas "vertintojui" buvau suspaudes rankomis uz 220klt).

Praejus siek tiek laiko sitas objektas buvo parduotas uz 600klt.

galeciau labai daug pavyzdziu su agentais/vertintojais pateikti - tik kituose pavyzdziuose as ar mano pazystami nera "isdurtoji" puse
RiXmas
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +24 / -8 )

galeciau labai daug pavyzdziu su agentais/vertintojais pateikti - tik kituose pavyzdziuose as ar mano pazystami nera "isdurtoji" puse
butu idomu isgirsti
Marius
Marius
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +47 / -12 )

RiXmas>
Esme kad visi tie vertintojai/agentai yra (nepabijokime to zodzio) "kekses".
Zodzio laikymosi - nera.
Sazines - nera.
Kur daugiau gauna - ten ir bega .
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Jei įdomu kas kur ateityje planuojama - yra gi Vilniaus miesto plėtros iki 2015 metų žemėlapis, savivaldybėje ant sienos, internete...
paspausk
Rašyti privačią žinutę

1559 žinutės
( +205 / -215 )

vilnius.lt
kas nerizikuoja, tas negeria konjako
Aparatas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Klausimelis:
Tarkim tokia situacija. Mano draugas uzsiima zemes ukiu, turi nemazai zemes ir pan., t.y. atitinka visus kriterijus statyti ukininko sodyba su pagalbiniais pastatais.
Jei as jo vardu isigyciau zemes ukio paskirties zemes tarkim salia Vilniaus ir ten pastatyciau "ukininko sodyba", ar teisiskai cia viskas legalu, nera jokiu apribojimu (tarkim tas sklypas turi but ne mazesnis nei X ha ar pan.) ir ar imanoma gauti kredita iregistravus turta svetimu vardu svetimoje zemeje.
Dekui uz atsakyma
dzukas
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +3 )

aparatas, nebijai, kad draugas pasidarys nebe draugas, kai viska pastatysi?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital