Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

IB ir W8 forma

gradas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 )

Sveiki,

Yra nesenai atidarytas IB account'as ir W8 forma uzpildyta nurodant kad savininkas yra lietuvis. Ziuriu kad uz liepos men ismoketus dividendus yra paimta, US tax withholding...

W8 uzpildyta taip:
- 1. vardas
- 2. N/A
- 3. Individual
- 4. Adresas
- 6,7,8, nenurodyta jokiu tax payer numberiu (nei jav, nei lietuvos).
- 9a pazymta ir nurodyta Lietuva.
- Visa kita nepazymeta.

Kame saknys? Kodel IB nuskaitineja US tax'us? Gal 8 laukelyje reikia nurodyti asmens koda?
My spamblog experiment: iPhones R Us
gradas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 )

Paziurejau atidziau. Uz dividendus paimta 15%...
Pradejau skatyti ta nuobodu treaty dokumenta ir ten lyg parasyta kad imama 15% us paprastus dividendus. Tai iseina viskas ok?

Jei IRS paima 15%, tai VMI nieko neims?
My spamblog experiment: iPhones R Us
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

Kokiu dok. kopijas IB uzsakaito kaip adreso irodyma?
Ar tinka lietuviu kalba?
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

Kadangi, cia is kolegu atsakymo nesulaukiau, tai gavau kitur... Bet pasakysiu, gal kam prireiks ateityje. Uzteko banko saskaitos israso su banko antspaudu. Beje israsas lietuviu kalba puikiai tiko!
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

Prie to pacio, kaip suprantu, IB neduoda real data stream'o, kol depozitas nepatekes i saskaita ar as cia kazka ne taip nusistates?
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

jo, kol pinigeliu nebus, nebus ir duomenu jei gerai atsimenu pas juos yra ir minimumas ar tik ne 5 k eur? kad galetum prekiauti aktyviai -day trading, reikia kad saska.butu nemaziau 25 k $. pradzioje pas mane buvo maziau ir po 3-4 tradu nebeleisdavo prekiauti savaites begyje, bet paskui uzvirinus pakankama suma (daugiausia deka FX), automatiskai gali blaskytis kiek nori

p.s. man gyv.vietos patvirtinimui uzteko saskaitos uz interneto paslaugas ...
;)
naujas
Rašyti privačią žinutę

174 žinutės
( +5 / -12 )

IB tai Interactive Brokers?
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

IB tai Interactive Brokers?
Taip
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

jo, kol pinigeliu nebus, nebus ir duomenu jei gerai atsimenu pas juos yra ir minimumas ar tik ne 5 k eur? kad galetum prekiauti aktyviai -day trading, reikia kad saska.butu nemaziau 25 k $.
Tokia suma reikia tureti, jei nori prekiauti AKCIJOMIS ir day tradingti. Opcionams, futures gali ir su 3000 k. intraday dalyvauti.
www.investuotojas.eu
RAMs
Rašyti privačią žinutę

119 žinutės
( +3 )

Kafka, su 3000 $ ar su 3000000$?

Beje, kaip depozita pas IB laikot ($ ar EUR)?

Is kokio LT banko pigiausia nusiusti pinigus i IB saskaita?
CH4
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

Laba,
galvoju atsidaryti Interactive Brokers accounta (demo versija jau bandziau), norejau jusu paklausti kokie ispudziai apie sia platforma? Bandyciau prekiauti daugiau maziau visame pasaulyje. Ar bandete kasnors persivesti pinigus is Interactive Brokers saskaitos atgal i banka Lietuvoje? Perveda visa suma? Problemu del to nekyla?
Pinigai plaukia tik viena kryptimi...
tamagochi
tamagochi
Rašyti privačią žinutę

724 žinutės
( +91 / -24 )

Prekiauju per LHV, bet jie outsourcina IB is esmes.
Tokia truputi neintuityvi platforma ir vietomis net hardcore
Bet funkciju tai turi daug ir manishkius poreikius pilnai patenkina. Taip pat saugo nuo elementariu klaidu - kaip kad pvz daytrade limito virsijimo.
Komisiniai palyginus mazi.

Kaip suprantu IB tarp spekuliantu uzsirekomendavusi ir patikima kontora.
pranasblk
pranasblk
Rašyti privačią žinutę

80 žinutės
( +2 )

CH4:

Dėl pavedimu su IB nebuvo jokių problemų ir EUR ir USD ir pirmyn ir atgal.

Privertė kodų generatorių naudoti. Bandžiau atsisakyti, tai kažkur faksą pametė. Visumoje geri įspūdžiai.

Va dar Java API turi (ne taip kaip kiti).
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Mano kodu generatorius tai kazkur pakeliui pasimete. Po poros skambuciu ir poros emailu sutarem, kad man jo visai nereikia
CH4
Rašyti privačią žinutę

28 žinutės

pranasblk,
gal bandete visa (arba beveik visa) suma susigrazinti atgal i banko saskaita? tarkim jei sugalvociau mesti investavima

p.s. aciu uz atsakymus
Pinigai plaukia tik viena kryptimi...
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Privertė kodų generatorių naudoti.
O as dar vis vargstu su tuo generatorium. Reiks ir man pamesti. Gerai kad su ta saskaita dabar mazai veiksmo :wink
Emini-Systems.com
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Mano kodu generatorius tai kazkur pakeliui pasimete. Po poros skambuciu ir poros emailu sutarem, kad man jo visai nereikia
Labai įdomus požiūris - negi manai, kad vienas slaptažodis yra pakankama apsauga tavo sąskaitai?
Aš tai džiaugiuosi, kad jie įvedė papildomą apsaugą.
www.investuotojas.eu
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Kafka, su 3000 $ ar su 3000000$?
Beje, kaip depozita pas IB laikot ($ ar EUR)?
Is kokio LT banko pigiausia nusiusti pinigus i IB saskaita?
Jei manai, kad tau užtenka 3 k. - gali ir su tiek treidinti. Čia jau tavo strategijos reikalas. 3 mil. visai nereikalingi.
Dėl banko - iš to, kuris tai atliks pigiausiai, arba iš to kuriame turi sąskaitą. Iš SEB 10 eurų kainuoja pavedimas į ES.
www.investuotojas.eu
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

Labai įdomus požiūris - negi manai, kad vienas slaptažodis yra pakankama apsauga tavo sąskaitai?
Kai tu taip parasei, tikrai uzejo lengvas paranojos priepuolis
Gal reikes paprasyti, kad vistik atsiustu nauja generatoriu.. Kita vertus, jie tokie uzknisantys ir laika svaistantys daiktai
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Kai tu taip parasei, tikrai uzejo lengvas paranojos priepuolis
Baikit cia baimintis. Kai norejau persiusti pinigus i kita saskaita tai IB telefonu mane taip istarde kad vos paciam pavyko atsakyti teisingai i visus klausimus
Emini-Systems.com

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital