Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Užsienio makleriai gaudo klientus Lietuvoje?

anonimas
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

Ar kam nors yra skambinėję iš užsienio (man skambino iš Japonijos) ir siūlę, atseit, labai gerai uždirbti iš prekybos akcijomis JAV? Man skambino, pusvalandį aiškino kaip man bus gerai investavus 20-80k USD. Pažiūrėjau po 2 dienų tą akciją, iš tikrųjų kyla... Gal ir nemelavo.
bennito
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +1 )

man i emeila spamo keli per diena panashus pasiulymai ateina... bet niekad netikrinau kas per situacija su ta akcija
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Skambino ir man, atseit irgi iš Japonijos. Supratau, kad lochotronas, kai iki šios vietos priėjom, ragelis buvo staigiai "Japonijoje" numestas.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
plastelinas
Rašyti privačią žinutę

47 žinutės
( +2 )

Taip, skambino iš Japonijos. Labai kantriai puse valandos aiškino moteriškaitė ir sakė dar paskambins
nelaikas šulinį kasti, kai troškina
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

Manau, kad tokiu klausimu bet kam neskambino t.y. telefoną rado ne telefonų knygoje ar įmonių kataloge. Kas lieka - maklerinė?
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

Tai is kur ir kaip nutekejo tel nr.?
www.tavoparduotuve.lt
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

Reik ir man is vakaro pasidet telefona salia saves - gal paskambys ryte ...

O siaip tai butu idomu patikrint tu spamintoju (emailais) akciju elgesi grynai is sportinio intereso, tik kad pikta del to spamo dar ir laika gaist.
Skubėk iš lėto
jp
Rašyti privačią žinutę

308 žinutės
( -2 )

man kartais karaliukai ir princeses is afrikos paraso, kad as padeciau jiems suinvestuoti po 15 limonu. Tik mano saskaitos praso, o kai neparasai, ju ikarstis atvesta. Is sportinio intereso kazkada bandziau tempti guma, juokingi jie.
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

turiu pora karaliu kurie vis praso manes jiems padeti keliolika limonu imesti.
Dar turiu drauge afrikiete kuriai reikalinga parama, bet ji ta parama veliau grazins, be to ji labai dar dievobaiminga.
Turiu daug daug emeilu su akcijomis kurios turi kilti ir kasdien vis gaunu daugiau...
Zodziu padariau isvada: yra labai daug geru zmoniu, kurie nori man sukrauti kapitala negalvodami apie save...
Ekonomikos magistras
fishas
Rašyti privačią žinutę

1409 žinutės
( +380 / -193 )

Blyn,o man niekas neskambina ir neraso..kuo as blogesnis uz jus?
OpTiiX
OpTiiX
Rašyti privačią žinutę

1136 žinutės
( +217 / -153 )

fishas, gal maza portfeli turi, tai makleriai tiesiog nesivargina perduot tavo duomenu tiems japonams .
Kas tas dugnas?
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

skambino ir man porą kart iš pradžiu iš Japonijos mergaitė, bet kiek supratau tai ji tekstą mintinai iškalus ir turi išankstini bendravimo algoritmą, nes jeigu paklausi savo klausimo (pvz. "gal galima butu sužinoti jūsų interneto adresą?") atsakymas vistiek tas pats - 'su Jumis susisieks mano viršininkas ir viską papasakos" kaip nekeista - vieną kart ėmė ir paskambino tas viršininkas, na čia jau pokalbis buvo profesionalesnis (kalbėjo be akcento), pristate kompaniją, padiktavo SEC duomenis. Anyway, kol kas prekiauju tik baltic.

O telefonus manau gauna iš tarptautinių prekybinių duombazių (pvz. alibaba.com ir pan.).
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

Kad ir gauna, bet prie tel.Nr. tai neparašyta ką veiki!
sandalas
sandalas
Rašyti privačią žinutę

233 žinutės
( +4 / -4 )

Reikia suorganizuoti tyrima, atsakykit i klausimus- kuriuose maklerinese ir bankuose turit saskaitas, net ir demo, kur dar esat paviesine, kad prekiaujat vertybiniai popieriai? Turetu yla is maiso islysti
www.tavoparduotuve.lt
shakis
shakis
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +35 / -1 )

Man is Japonijos skambino gal pries kokius 2 metus, kai apie investavima nebuvo kalbos, taigi variantas kad maklerine perdave atpuola 100%. Negaleciau lazintis, bet atrodo kad kontaktus traukia is neto eidami per imones ir rasdami kazkokias pareigas, kurios ju nuomone turetu duoti geras pajamas. Pvz musu imones tinklapyje yra vardas, pavarde, pareigos ir telefonas. Butent ir skambino imones telefonu ir sekretores prase kad su manim sujungtu.
Siaip tai labai isradingi nebuvo, kad lochotronas-matesi is karto. Skambino kelis kartus, t.y. po to kai buvo pasiusti, bande vel (tipo kitas vadybininkas).
Baigesi skambuciai po to kai pasakiau kad nebus snekos kol bent 2 Japonijos valdzios institucijos nepatvirtins kad su imone viskas tvarkoj- paprasiau atsiusti kokius nors regitracijos pazymejimus ar serifikatus ir valdzios instituciju kontaktinius telefonus pasitikslinimui
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

O ten tie skambintojai iš "Japonijos" angliškai ar japoniškai kalbėjo?
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

as i emaila buvau gaves pasiulyma "investuoti" i kazkokias afrikos deimantu kasyklas
nuo likimo nėr vaistų
shakis
shakis
Rašyti privačią žinutę

92 žinutės
( +35 / -1 )

svariai angliskai,tiksliau amerikoniskai. Jokiu uzuominu apie bent koki japoniska akcenta
maumas
Rašyti privačią žinutę

747 žinutės
( +125 / -122 )

Jau deimantus ir auksą Afrikoje rusai iškasė, net dok.filmai su tikrais "herojais" susukti yra
Ieva
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės
( +1 )

heheheh.."japonija",ehehhehehe...Cia tas pats, kaip skambina neva is Vokietijos ir klausia ar perki vokiska preke.Kad akcentas-is Pragiedruliu kaimo,tai px..Anyway,as vakar emaila gavau is to ir ano,kad jis jau rado kas jam tuos limonus pades susigrazint,bet uz visa mano rupesti ir nuosirduma(nepamenu...cia gal del to kad nieko nerasiau ir jo nepasiunciau..),jis man dovanoja viena limona.Ir duoda savo valdininko emaila..su yahoo priedeliu...Nu jo...Milijonierius yahoo naudoja.As kai busiu milijoniere,tai mano meilas bus [email protected] o ne yahoo.Gerai kad ne one.lt nors...
Gal kam obuolelio...?:D

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital