Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Rinkos ORAKULAS

golla
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

Sveiki,
Manau butu idomu uzvesti tokia tema ir naudojant ivairias TA technikas paprognozuoti kaip siais metais pulsuos musu akciju rinka.
As remiuosi Elioto bangu teorija, naudoju dienos pabaigos duomenis.

Indeksai (analizuota 2007-04-18):
OMXV indeksas turetu kristi iki 460 (apie liepos men.)

Akcijos (analizuota 2007-04-18):
APG1L turetu pakilti iki 23 lt
IVL1L turetu pakilti iki 17 lt
LDJ1L turetu nukristi iki 2,8 lt
LEN1L turetu pakilti iki 4,8 lt
SAB1L turetu pakilti iki 4,5 lt
UKB1L turetu pakilti iki 4,6 lt

taigi is esmes kelias banguotas. Bus laiko paanalizuosim kitas akcijas.

P.S. cia tik mano nuomone kuri is esmes nieko nereiskia ir yra paremta mano subjektyviu auksciau paminetos teorijos interpretavimu.
RiXmas
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +24 / -8 )

Indeksai (analizuota 2007-04-18):
OMXV indeksas turetu kristi iki 460 (apie liepos men.)
o kuo tu pagrindi indekso kritimą, kai sakai, kad tavo pavardintos akcijos kils?
beje, kurį laikotarpį turi omeny, kalbėdamas apie akcijas?
golla
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

cia tik dalis omxv akciju, vienos kyla, kitos krenta.
Del laikotarpio tai ruduo/ziema.
Kadangi teorija pagrysta bangomis gal reiktu pamineti ir prognozuojamas zemumas? nes cia tik auksciausi taskai...
Baltas
Baltas
Rašyti privačią žinutę

2110 žinutės
( +166 / -267 )

Metu pabaigai LFO 45lt.
golla
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

man gaunasi kad ruduo/ziema 42 lt lifosa...
kju
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės
( +4 )

man gaunasi kad ruduo/ziema 42 lt lifosa...
6 mėn. fjūčeriu su 25 proc. nuolaida, kiek paimtum?
golla
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

bandau paanalizuot OMXV grafikeli.
Taigi 07.02.06 omxv buvo I bangos virsuje is kurios prasidejo II korekcine banga kurioje dabar esame. II kor. banga turetu baigtis ties 460 (vasara).
II kor. banga susideda is kitu bangeliu, kurios pagal mane artimiausiu metu banguodamos link 460 dar pasieks ~500 (ir tai turetu ivykti dienu/savaiciu begyje).
Na va o paskui prasides III banga i virsu, kuri bus dosni ;-) pagal mane pasieksim naujas aukstumas 570. Toliau ciklas kartojasi ir krisim su IV banga ir galiausiai kartele pakelsim su V banga iki 740.

Taigi isvados:
very short term: mixed (iki 500)
short term: bearish (iki 460)
medium term: BULISH (iki 570)
long term: bulish (iki 740)

P.S. cia tik mano nuomone kuri is esmes nieko nereiskia ir yra paremta mano subjektyviu auksciau paminetos teorijos interpretavimu.
P.S.S. bus idomu paziuret ar teorija teisinga ir ar as ja moku teisingai interpretuoti.
golla
Rašyti privačią žinutę

46 žinutės

Beje idomiai vystosi ivykiai uz balos.
S&P 500 indeksas ruosiasi pasiekti III bangos virsu ties 1530, tada keliu savaiciu begyje bus didziausia siais metais korekcija t.y. IV banga zemyn ir galiausiai V banga i virsu su naujom aukstumom...
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

Geriau įmesk grafiką - lengviau bus vertinti tavo prognozes.
Success is a journey, not a destination...
Tadaushis
Rašyti privačią žinutę

86 žinutės
( +1 )

DOW 2008.01.01 < 10 000
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

2 Tadaushis

Nespes. Bet 2009.01.01 realu
Success is a journey, not a destination...
inf
inf
Rašyti privačią žinutę

1396 žinutės
( +96 / -96 )

man gaunasi kad ruduo/ziema 42 lt lifosa...
kurgi ;D

gal turejai omeny 24 ir tai vargej
inf
inf
Rašyti privačią žinutę

1396 žinutės
( +96 / -96 )

Siaip ziuriu ziuriu as i omxv visa istorini grafika ir matau, ogi mes dabar pirmos bangos puseukeleje i virsu tik esam iki 1000 dasokuosim per 3- 5 metelius, veliau siokia tokia korekcija
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

 

Pridėkite rytojaus veiksmus TEO1L pozicijoje, ir gausite puikų pretekstą omxv pasivaikščioti žemyn.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Iš anksto atsiprašau tų, kam mano blevyzgos pasirodys niekinės ir jie sutrumpins savo gyvenimą kokiomis 7 minutėmis tai skaitydami

Kadangi daugelį iš mūsų įžvalgių spekuliantų galima pavadinti Orakulais, tai aš taip pat nenorėčiau jiems nusileisti ir pasidalinti savo įžvalgomis dėl situacijos JAV.

Mano asmenine nuomone jau pačios valstybės sukūrimas tik ekonominiu parindu jau yra krizės pradžia pagal FA. Taigi toliau nebėra tikslo nagrinėti kažkokių JAV ekonominių rodiklių (kaip nėra tikslo matuoti mirštančio žmogaus pulso, tikintis, kad jis pasveiks), nes JAV iš anksto užprogramuota BEAR kryptis.
Čia kaip pvz su MAXIMA. Kadangi požiūris pilnai kapitalistinis, tai atskirtis tarp įmonės savininkų ir darbuotojų auga ne metais, bet valandomis ir tai visais laikas atvesdavo prie fiasko, arba prie 0. MAXIMA savininkų proproanūkiai kažkada patirs skaudžių smūgių (nes gamtoje visada įsivyrauja pusiausvyra ir gamtoje, kaip ir rinkoje veikia švytuoklės principai) ir ... viską pradės nuo 0 (revoliucija, ..., privatizacija,...) Tas pats, tik didesniu masteliu yra ir su JAV.
Taigi dirbant pasaulinėje rinkoje ilgu periodu negalime tapti investuotojais, o tik pagal TA dugnus ir viršūnes gaudančiais spekuliantais. Kas mums pagal tinklalapio pavadinimą ir tinka .
Kadangi tokie samprotavimai supaprastina analizę - atmeta FA reikšmę, belieka bangų gaudymas, tai yra TA, tai yra emocijų analizė, siekiant istoriškai surasti kažkokių panašumų, tendencijų ar pasikartojimų...

Pamėginau nesivadovauti jokiais man žinomais TA įrankiais, TREASURE sreadais,.... Tik žiūrėjau žiūrėjau, lyginau, lyginau ir štai ką pamačiau iš S&P, Bill, Note ir Bond.

Kadangi tingėjau kapstytis giliau, tai pasiėmiau tik 10 metų duomenis. Iš čia pastebėjau, kad:
BULL rinka ateina neprognozuojamai, be kažkokių apčiuopiamų signalų.
BEAR rinką geriausiai prognozuoja 2YR NOTE. Tai įvyksta prieš 3-4 mėn iki BEAR apsireiškimo rinkose. Kartais tai būna po FLAT (kaip S&P 2007.10, 2YR NOT BEAR signalas 2007.06), bet kartais iš karto po BULL rinkų (kaip S&P 2000.08, 2YR NOTE BEAR signalas 2000.05). Taigi tie 3-4 mėnesiai geras laikas pasiruošti BEAR rinkai... iš kažkur išeiti, į kažkur įeiti...

Apie signalus:
3MN, 6MN BILL duoda pavėluotus signalus BEAR rinkos sureagavimui.
2YR NOTE labiausiai padeda
10YR, 30YR - beveik miega, jų fluktuacijos man nepasirodė naudingos.

Ką matau šiomis dienomis:
3MO BILL pramušė 10 metų BEAR dugną ir .. atšoko atgal nuo šio palaikymo lygio.
6MO BILL, 2YR, 5YR, 10YR NOTE beveik pasiekė 10 metų palaikymo lygį ir atšoko.

ORAKULO PROGNOZĖ
Arba mes ką tik praėjome dugną, arba mes jį pasieksime po 2-3 mėnesių. Kodėl - tai man rodo S&P ir TREASURE vaizdeliai.
Ką daryti? Pirkti dabar, ar laukti galimo sekančio dugno?
Pastebėjau, kad sekantis dugnas dažniausiai būna beveik tokio pačio dydžio, kaip ir prieš tai buvęs pirmas (S&P 1998.09-1998.10) ar antras (S&P 2002.07 - 2003.02) Taigi lyg tai rizikos dar labiau parlošti kaip ir nėra. O uždarbis nuo BULIŲ rinkos pradžios 2 mėnesių kilimo siekdavo nuo apie 12% (S&P 2003.03) iki 16% (S&P 1998.10).
Taigi lyg tai yra dėl ko rizikuoti
Be to (čia truputi pasinaudosiu FA :blush) kadangi visas pasaulis JAV dar nepriklauso, tai ji turi rezervų savo reikalus taisyti kitų sąskaita.

ABEJONĖS
Viskas būtų faina, bet yra viena problema... kodėl ši BEAR rinka buvo tokia trumpa, tik apie 5 mėnesius plius 3 mėnesiai FLAT...Na gerai, pridėkime dar 3 papildomai galimus, bet vis tiek gaunu tik 11 mėnesių ne BULL rinkos...
Prieš tai buvusi BEAR rinka truko 23 mėnesius ir 8 mėnesius FLAT iki BULL rinkos.
Negi pasaulis per 8 metus pradėjo suktis beveik 3 kartus greičiau ozingoff

Čia tik mano asmeniški labai paprasti pastebėjimai ir būtų malonu, jei jūs juos pilnai sudorotumėte į mažus skutelius (kad aš surasčiau daugiau argumentų savo sprendimams)
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital