Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Paskolos perkant būstą

MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Kadangi busto paskolos yra aktuali tema daugeliui, tad kuriama atskira diskusija visiems klausimams susijusiems su sia tema.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

gal kas neperseniausia(pastaruosius puse metu)kreipesi y banka paskolos ,turedami NT(buta,nama )kaip uzstata, ir kokie buvo ,jeigu buvo turto vertintoju verdiktai, ar atitinkantis siandienines realijas, ar truputi atsargesni(tarkim su 50% atsarga)
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
prabegom
Rašyti privačią žinutę

84 žinutės
( +11 / -5 )

Per paskutinius 3 men. maciau du vertinimus. Viename namu valda ivertinta 0.7 mln. Lt (.3metu namas, 8 arai), pirkimo kaina - 1.3 mln. Kitame vertinime namu valda irgi ikainavo 0.7 mln. Lt, bet ir labai norint tokia namu valda nupirkti ir uz 1.2 mln. Lt toj vietoj nebutu galima (prestizinis rajonas).

Tai vat, tokie vertintoju ir sandoriu kainu skirtumai.
andi
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

taip iseitu ,kad 50% vertes -minus- butu labai optimistinis(nerealus ) varijantas is mano ,kaip skolininko puses
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Mano draugui, kuris pirko buta uz 830.000 vertintojai sugebejo ivertinti 900.000 (bent jau taip zmogus gyresi, cia jam ir banko vadybininkas padejo siame reikale vertintojus paspausti). Mano nuomone, vertintojai irgi zmones -kaip ir bet kuri kita, norint juos galima "uzparinti" bei gauti norima rezultata
andi
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Na as manau kaip bebutu bankas paskyres savo vertintoja, abejoju ar kreips demesi y nepriklausomo experto objektyvia nuomone, nes pinigais rizikuoja jisai.
Nezinau kaip kituose bankuose , bet SEB "profu" komanda pradejo privedineti visokius nusidevejimo koeficijentus ir tt.. noredami apkarpyti dabartine paskolos suma 30% apie kuria preliumenariai pries metus buvo sneketa .
soldier
soldier
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( +33 / -17 )

o kokie yra procentas bankui kuris prisideda prie euribor?koki maziausia galima
butu gauti?
prabegom
Rašyti privačią žinutę

84 žinutės
( +11 / -5 )

Mano draugui, kuris pirko buta uz 830.000 vertintojai sugebejo ivertinti 900.000 (bent jau taip zmogus gyresi, cia jam ir banko vadybininkas padejo siame reikale vertintojus paspausti). Mano nuomone, vertintojai irgi zmones -kaip ir bet kuri kita, norint juos galima "uzparinti" bei gauti norima rezultata
Na vat cia ir mistikos - kai pagalbi su jaunais, tai anot ju, vertinimai virsija perkamo turto kaina. Kada asmeniskai pavartau vertintojo ataskaitas, tai per paskutinius 2 metus dar nebuvo, kad banko vertintojai duotu kaina, lygia arba aukstesne nei pirkimo (arba savininko isvaizduojamos vert4s).
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Jeigu esi is gatves negali tiketis geriau 0.7%. Jeigu esi pas juose apsidraudes gyvybe, pensijos, turi atlyginima ne 4000lt, tai gali tiketis ir iki 0.55%
DAO
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Imam paskolą namui įsigyti ir sprendžiam klausimą, kokias palūkanas pasirinkti - kintamas ar fiksuotas. Kokios jūsų prognozės šiuo klausimu? Kaip manot, ar ECB dar didins palūkanų normas ar jau pasiektos "lubos"?
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

ECB dar didins palūkanų normą. 4 proc. bus tikrai šiais metais.
KINGas
Rašyti privačią žinutę

65 žinutės

to DAO: mazai, ka duos pamastymai kils ar kris, bankai nedurni jie irgi prognozuoja palukanu svyravimus. ir pateiks tau fiksuotu palukanu pasiulyma 5 metams, kur vargu ar islosi.

As asmeniskai pasirinkes kintamas palukanas.
--------------------------------------
Risk assumption and spreading
DAO
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

Mane domina, jūsų nuomone, ar dar ilgai bus jos didinamos ir su kuo tai susiję? Nes jei teisingai suprantu, tai yra daroma siekiant mažinti vartojimą, kuris pastaruosius kelis metus, sumažinus šias normas, labai padidėjo. Bet perlenkti lazdos ECB irgi negali, nes tada grėstų stagnacija. Ar aš kažko nesuprantu? Ir dar prašau paaiškinti, kaip tiksliai VILIBOR yra susijęs su ECB palūkanų normomis :con
GIGI
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Imam paskolą namui įsigyti ir sprendžiam klausimą, kokias palūkanas pasirinkti - kintamas ar fiksuotas. Kokios jūsų prognozės šiuo klausimu? Kaip manot, ar ECB dar didins palūkanų normas ar jau pasiektos "lubos"?
Mano destytojas, kazkada buves didis zmogus LCB, dabar VB vienas is sishku, sako siemet dar 2*0.25% EURIBOR bus didinamas.
Jeigu skaiciavime gali isivelti klaida, ji butinai isivels...
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

tai tada paklausk kodel tavo destytojas dar neprisiprko europos zonos bondu futures'u, jeigu jau toks tikras. O gal jau prisipirkes?
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

Turiu klausimą dėl paskolos už NT palūkanų susigrąžinimą.

Sakykit, kokią didžiausią sumą galima susigrąžinti, kokį atlyginimą reikia turėti ir pan.

Jei tingit pasakot, gal galėtumėt mestelt kokią nors nuorodą?

Dėkingas
---
Apuokas
mindaugs
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės
( +10 / -10 )

To Apuokas, deklaruok pajamas išlaidas VMĮ ir pamatysi ką gali susigrąžint... nedaugiau 27 proc. nuo sumokėtų palūkanų
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

O kokią maksimalią sumą galiu susigrąžinti jei, tarkim, deklaruoju ir gyvybės draudimo įmokas, ir mokestį už internetą ir kt.?

Ačiū
---
Apuokas
Danielis
Danielis
Rašyti privačią žinutę

327 žinutės
( +110 / -102 )

www.vmi.lt
Išėjimas iš beviltiškos padėties ten pat, kur ir įėjimas.
Apuokas
Apuokas
Rašyti privačią žinutę

392 žinutės
( +10 / -1 )

www.vmi.lt
http://www.lkz.lt/dzl.php

PS. O jei rimtai, tai maniau, kad jei kas nors žino, tai nebus problemų parašyti keletą žodžių be jokių išsidirbinėjimų...
---
Apuokas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital