Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

European prosperity consulting corp.

Ly
Ly
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +5 )

Stai kalbuosi viena vakara su draugu ir jis man pasakoja kaip sutiko dede, kuris zada garantuota 30% metine graza, be jokios rizikos _o Tai vat labai idomu paliko...
O yra taip... kompanijai "European prosperity cunsluting corp." ( www.eaptrust.com ), kuri kaip supratau yra Amerikoj pervedi pinigus, jis investuoja kazkur tais ir tu garantuotai po metu gauni 30% daugiau. Buvo paaiskinta kad tai nera fondas ir investuoja i akcijas. Taipogi galima pasirinkti kad graza gautum kas menesi ir pasak to dedes amerikieciai net ir po +30% kas menesi gauna. Nu isvis man kazkoks stebuklas ozingoff
Taip pat pridure kad tik bus papildomos islaidos pinigu pervedime.
Taigi tas mano draugas jau kone rimtai pasiruoses investuot ten, jau ir busimus pinigus susikaiciavo, bet jam dar pasiuliau paluket...per daug man cia viskas paprasta atrodo.
Gal kas nors zino apie ta kompanija ir tokius galimus uzdarbius?
Labiausiai zmogus gailisi tu kvailysciu, kuriu nepadare, kai turejo galimybe
zveris2001
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės

finansine piramide
o kas garantuoja ir kuo garantuoja?
Algys
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Geras Žmogau, atsipeikėk. Tie latviai jau kokį trejetą metų gręžia Lietuvoje pinigėlius. Galiu pasakyti tiek, jei gausi ką nors atgal tai tik už kelis mėnesėlius, kad pritrauktum daugiau klientukų, o paskui pinigėliams "atia".Tai ofšorinės kompanijos nėra ką ir kaip iš jų paimt.
Nors, antra vertus pinigai jusų asmeniai, tai jums spręsti, kaip juos panaudoti.
arnis
arnis
Rašyti privačią žinutę

784 žinutės
( +1 )

Stai kalbuosi viena vakara su draugu ir jis man pasakoja kaip sutiko dede, kuris zada garantuota 30% metine graza, be jokios rizikos _o Tai vat labai idomu paliko...
O yra taip... kompanijai "European prosperity cunsluting corp." ( www.eaptrust.com ), kuri kaip supratau yra Amerikoj pervedi pinigus, jis investuoja kazkur tais ir tu garantuotai po metu gauni 30% daugiau. Buvo paaiskinta kad tai nera fondas ir investuoja i akcijas. Taipogi galima pasirinkti kad graza gautum kas menesi ir pasak to dedes amerikieciai net ir po +30% kas menesi gauna. Nu isvis man kazkoks stebuklas ozingoff
Taip pat pridure kad tik bus papildomos islaidos pinigu pervedime.
Taigi tas mano draugas jau kone rimtai pasiruoses investuot ten, jau ir busimus pinigus susikaiciavo, bet jam dar pasiuliau paluket...per daug man cia viskas paprasta atrodo.
Gal kas nors zino apie ta kompanija ir tokius galimus uzdarbius?
Jei nori rimtai suzinot kokios rinkoj yra tokiu investiciju kainos, tai pasiskambink arba pasidomek tokiom firmom kaip buffet investment, merryl lynch... ir begales daug metu dirbancias kompanijas...... vis tau pasakys kad niekad nieko negalima garantuoti, bet jei pas mus pasidesi pinigelius min 5 metams.... tai gausis kazkur 8-15% metine graza..... ir pamirsk tu su tokiais dalykais 30% graza, niekas siais laikais pinigu nesiulo ir bent jau tokiais kiekiais, nors ir is tu pinigu uzdirbama 100-200% pinigu.....
Sakyciau ten Sekundes bankas .....
Jei kas gali uzdirbt pinigu tai tiks pats...... O kitavertus... uzdibrs pinigu kad galetum pasidziaugti ir draugu atsivesti.... ir po metu suprasi kad teturi is 100 000 usd.... 2000 usd.
Neprotinga kaip sakant!!!!!!!!!!!!
Sprest tau
zalias28
Rašyti privačią žinutę

895 žinutės
( +254 / -23 )

Ly, jei tai būtų tiesa, t.y. jei taip lengvai galima būtų tiek uždirbti, nebūtų nei spekuliantų asociacijos, nei šio forumo. Visi būtume ganartuotai ten suinvestavę ir gulėtume Pietuose po palmėm...
arnis
arnis
Rašyti privačią žinutę

784 žinutės
( +1 )

Ir siaip geriausias varijantas ka galima gauti tavo atveju..... Paskolink pinigu uz uzstata (NT) 3% menesinem palukanom ir bus tas pats. tik dar garanta turesi..... Juopdoj rinkoj dabar tokios kainos...... IKI
Ly
Ly
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +5 )

ramiai...nei as patikejau tokiais pazadais nei as investuosiu, nes pats zinau kiek ir kaip uzdirbama is sito reikalo cia buvo mano draugui pasiulyta tai norejau suzinot nuomone tu, kurie galbut zino apie sitas machinacijas.
Labiausiai zmogus gailisi tu kvailysciu, kuriu nepadare, kai turejo galimybe
arnis
arnis
Rašyti privačią žinutę

784 žinutės
( +1 )

ramiai...nei as patikejau tokiais pazadais nei as investuosiu, nes pats zinau kiek ir kaip uzdirbama is sito reikalo cia buvo mano draugui pasiulyta tai norejau suzinot nuomone tu, kurie galbut zino apie sitas machinacijas.
Visi zinom rezultatus dalyku kur daug zadama.....
Niekas neprideda i lekstute..... i lekstute turi prisidet pats......

kaip kazkas sake..jei butu taip parasta tai dauguma musu tikrai nemanau kad dirbtume...... o gyventume kur prie palmiu.. ir is viza korteliu nusiiminetume procentus...
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Pasiūlyk savo draugui dar pasidomėti HYIP (High Yield Investment Program), ten kai kurios siūlo ir po 50% per savaitę.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital