Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Rubliniai indeliai

Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

O prasidejo viskas nuo to, kad Mama atgavo rublinius iindelius ir Man dbr neduoda ramybes su klausimais,kur juos padeti. Taigi kreipiuosi i jumis. Kiek domejausi nete,tai mane lb sudomino Finastos Naujosios Europos fondas. Ka jus manote apie tai? Koks jo patikimumas ir ar tai bus geriau nei padeti pinigus i banka?
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Beje, esu studentas. Ir dbr gausiu stipendija,kurios visai nenoriu paleisti linksmybem. Jei kiekviena menesi i finastos NAujosios Europos fonda investuociau po 100lt, tai bootu logiskas sprendimas? Noriu pabrezti, investicijose patirties nulis
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
zybi
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

Finastos NEF taip pat turiu, kaip ir CEF ir RF, ir jis kol kas man atnesa didziausia pelna
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

O kur galima rasti informacijos apie fondu patikimumus?
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Boschas :
O prasidejo viskas nuo to, kad Mama atgavo rublinius iindelius



Pradziai, pasiimk mama ir nukulniuokit iki SEB'o 60 minuciu konsultacijos.
Po to imeskit tuos rublius ... i terminuota indeli. (3 men pas Snora)
Po to ... indeliai susieti su ... kuo nors. (prasideda rizika).
Po to jau galesit pradeti mastyti apie didesne rizika - t.y fondai ir etc.

Kodel taip sakau -> kiekvienai investicijai reikia uzaugti. Ziurint i uzduodamus klausimus ... atrodo, kad "kazkur girdejau", o ka girdejau ... nezinau.
Aisku, reiktu medali kabinti unt krutines, kad is vis uzduodi klausimus ir zengi link pinigu. Bet kelias - tolimas. nors rytuose sako: kiekvienas kelias prasideda nuo pirmo zingsnio.
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Na supranti, as buvau jau finastoj, issiaiskinau sistema su rizika, su mokswciais ir t.t.. tik dar dbr keli neiaskumai yra neaiskus, tai reiks wel eiti pasikonsultuoti. o Siaip tie rubliniai indeliai nera dideli pinigai. Jei ten tas fondas prades waryti zemyn tai bet kada gali ji atsiimti. Jei ten to pelno nebus, nebus ir mokesciu. Tik wa dar esuprantu kaip yra su Finastos sekmes mokesciu. Jei nera jokio pelno tai jo moketi nereiks? Siaip NEF finastoj tai gan patikimai atrodo, ir siaip su kuo snekejau wisi teigiamai atsiliepia. Tai kaip ir nusprendziau pinigus investuoti i finasta tik wa dar tokiu neaiskumu yra
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Nuejai i finasta, ir vsio ... finasta yra geriausia. !
Nueik i Hansa - bus geriausia - HANSA.
Nueik i SEB'a - bus geriausias SEB'as.

Kazkaip atrinkimo kriterijai ... neaiskus.
Taip pat, jei jau konsultavavaisi, tai turejai isgirsti ir mokescius, kas ten per velnynas ir su kuo jie valgomi.
Taip pat, nebijok nueiti dar karta. Klausk ir bus atsakyta.
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Tai reikia eiti, bet kad ten man ne sakinio apie mokesciu neuzsimine
Tik sake kad cia lb apsimoka ir zodziu duok cia pinigus Si kart eisiu su konkreciais klausimais ir ziuresiu kaip ten bus
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Jei nesunku, pamegink tuos klausimus parasyti cia.

"pakritikuosim" ...
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Viskas pagrinde susije su mokesciais.
NA pvz investuoju 1500lt.
Kiek teks sumoketi mokesciu metu begyje?
ar mokesciais depozitoriui, tarpinininkas yra jau iskaiciuoti tame dienos pokityje?
Kokie bus mokesciai po metu atsiimenat pinigus?
NA dbr neturiu to saraso bet kai turesiu wiska tiksliai suformuluosiu, pradziai tiek
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

As, kai skaiciuoju pinigus mastau:

investuosiu 1500 LT. noriu po 3 metu tureti 2000 Lt. sutinku rizikuoti, iseisiu is pozicijos ties 1000 Lt.

Kai nusistatau siuos kriterijus, suku galva, kur su mano pasirinkta rizika butu galima "merkti babkes".

Jei tai bus akcijos (pvz. ATK1L) ir TRIMS metams ... vadinasi mano mokesciai bus pirkimo komisiniai ir pardavimo komisiniai. Jei turesiu pelno - jis neapmokestinamas, jei bus nuostolis, taip pat ... neapmokestinamas.

Pirkimo komisiniai ir pardavimo komisiniai -> siuos pinigus paliksiu tarpininkui: tai gali buti tiek HANZA, tiek SEB'as, tiek JT, tiek Finasta, tiek ORION, tiek LHV. netgi ir kiti bankai.

Tiesa, dar bus vertybiniu popieriu saugojimo mokestis, bet ... nuo 1500 LT ... tai bus kapeikos.

Visi kiti mokesciai ... manes neslegia.
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

investuosiu 1500 LT. noriu po 3 metu tureti 2000 Lt. sutinku rizikuoti, iseisiu is pozicijos ties 1000 Lt.


ip suprasti pasakyma iseisiu is pozicijos ties 1000lt? Ta prasme paliksi fonda kai bus +1000lt virsaus?

Tai jei dbr as suglawoju ta 1500lt investuoti i NEF'a Noriu po poros metu tureti 2000lt.

Tai Mano mokesciai bus tik pirkimo pardavimo komisiniai, na kaip ir sakei tie vertybiniu porpieriu saugojimo mokesciai? O visi kiti jau itraukti i i dienos pokyti? Tai sekmes mokestis, mokesciai tarpninkams ir depozitoriui, alga imonei. Reikai is kur nors gauti pacia sutarti ten turi booti wiskas aprasyta. Nera dbr laiko wisiskai iki finasos nulekti koliai uzpuoe tia dbr ramybes neturiu
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

investuosiu 1500 LT. noriu po 3 metu tureti 2000 Lt. sutinku rizikuoti, iseisiu is pozicijos ties 1000 Lt.


kaip suprasti pasakyma iseisiu is pozicijos ties 1000lt? Ta prasme paliksi fonda kai bus +1000lt virsaus?


Ne.
Reiskia akcijos pakilo iki 2000 Lt, parduosiu su pelnu.
Reiskia akcijos nukrito iki 1000 Lt, parduosiu su nuostoliu.
(pirkau uz 1500, pardaviau uz 1000)
ka darysiu po to ...
vel kursiu nauja strategija, ir vel ieskosiu investicijos pozicijos.


sep, strategija, taktika yra kiekvieno zmogaus reikalas ir rizikos supratimas, valdymas ir t.t.

Cia su 1000 ... 1500 ... 2000 buvo tik pavyzdys.

Su fondais yra panasiai, skirsis tik procentukai, nezinau Finastos, negaliu komentuoti, sakykim SEB'e yra iejimo mokestis 3%, isejimo - nera mokescio.
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Tai Mano mokesciai bus tik pirkimo pardavimo komisiniai, na kaip ir sakei tie vertybiniu porpieriu saugojimo mokesciai? O visi kiti jau itraukti i i dienos pokyti? Tai sekmes mokestis, mokesciai tarpninkams ir depozitoriui, alga imonei.
konkreciai NEF susimoki uz iejima (+2% nuo vieneto vertes - moki platinimo kaina) ir ziuri kaip kinta vieneto verte, o visa kita - sekmes mokesciai, valdymo ir panasiai jau buna isminusuoti is vieneto vertes.
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

AIskuma Sian po pskaitu leku i finasta tai bandysim paeksperimentuot, jei pirmas blynas nebus priswiles tia gal ir daugiau pinigu reiks investuot
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Tai gi, siandien buwau finastoj lb maloniai pabendrawomsu konsultantu ir pasirasiau finastos sutarti. Pasirodo ten pradiniai mokesciai yra 2% uz iejima ir dar nepamenu koks 0,5%. tai perwedziau sawo santaupas ir ziuresiu kaip ten bus. Tik wa beda susuko man jis galwa susawo pasakymu, kad JIE nesitikejo kad NEF taip ausktai soks ir, jis pasake sawo nuomone, kad RF pagal ji rizikingiausias, bet gali booti ir pelningiausias, tai dbr iki ryt blaskysiuos ir nzn ka daryti
Kaip jsu ziurit i tai jei 1000lt investuoti i NEF,o 500lt i RF. Zinoma cia pinigai juokinga, bet nuo kzko wiska juk turi prasideti
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

as asmeniskai dabar RF neimciau... cia yra apie Rusijos fondus: http://www.spekuliantai.lt./forums.php?m=posts&q=116&d=1780
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Tai kuri fonda pats rekomenduotum ir kdl?
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Uj, per daug sudetinga, as pats fondus pirkes iki siol tik per akcijas-atrakcijas, kai netaiko iejimo mokescio... o dabar noreciau i Ukraina arba i Vidurio Azija (ex sovietines salis)... siaip, NEF man graziai atrodo, dar JT banku fondas, manau idomiai artimiausius metus elgsis...
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
Boschas
Boschas
Rašyti privačią žinutę

128 žinutės
( +5 / -9 )

Uleidau 1000lt i NEF ir 500 i CEF. Sumos nedideles pradziai bus gerai


O kur galima isigti tu ukrainos arba azijos akciju? Kokie papild mokesciai?
Gyvent tai reik,o dirbt tai neisi

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital