Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex kursai

Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Laba diena , norejau paklausti ar Lietuvoje yra vertu demesio forex tradinimo apmokymu . Gal kas nors bandet?
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Vos ne kiekvienas LT forex brokeris siūlo savo pamokas. Taip pat galima gauti tokią paslaugą ir iš daugelio užsienio brokerių. Žinoma, tai kainuoja, ir kartais visai nemažai. Svarbu nepermokėti.
Jokie kursai nepadarys tavęs geru treideriu, jie gali tik palengvinti tai. Svarbiausia - mokytis pačiam. Geriausia tai padaryti su demo portfeliu, bet, kaip mano draugas sakė, kai pervesi į sąskaitą savo pinigus, prasidės tikrasis mokymasis, nes tuomet tai bus reikalinga. Daug kas pataria su tikrais pinigais nepradėti, bet aš teikiu pirmenybę mokymuisi su nors ir nedideliais, bet tikrais pinigais. Kaina panaši kaip ir kursų, o naudos sulyginti negaliu, nes jokių kursų nelankiau....

P.S. Manau treidinimo savais pinigais nauda tikrai didelė.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

O kokia suma pinigu imt , kad bent pradet ? Cia apie kokie 1k lt uzteks pradziai? kaip pats manai ? Nuo kiek pradejai?
Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Pavyzdziui as sitoj srity visiskai naujokas , uzsieminejau affiliate marketingu . Dabar mastau pradeti su Forex .Pradejau Forex pamokas cia http://www.babypips.com/school/ , atsidariau demo versija oandoje ir cmsfx.com .Tradinu jau koki menesi ir aisku dar grynu pinigu neplanuoju kist , nest tai butu ju ismetimas i bala manau . Ar yra kokios geros medziogos is ko mokytis forex tradinimo lietuviu kalba?
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

1K tikrai užtektų. Patarčiau pakalbėti, padiskutuoti su kitais treideriais ir mėginti susikurti savo investavimo sistemą. Jei pavyks, tai pats suprasi, kad reikia pinigus kišti, jei nepavyks, mesi forex'ą to nesureikšmindamas. Bet kuriuo atveju demo sąskaita padeda apsisręsti, nes po jos arba pradedama reali prekyba, arba forex'as metamas.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Na man reikia dar daug mokytis , kad ir apie tuos pacius chartus ir t.t. Na mano zinios dar 0 , bent jau as taip vertinu . Gal yra kokiu geru mokymosi resursu lietuviu kalba ? Manau geriau pasisavinciau zinias . Ir pavyzdziui kiek prytyrias traderis is to 1k litu per diena pasidarytu pelno? 1-2% ?
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Siūlyčiau perskaityti viską, kas šitam tinklapyje apie forex'ą parašyta ir aplankius LT brokerius pasiskaityti jų resursus.
O patyręs treideris su 1K nebijotų rizikuoti ir per dieną po 10% pasidarytų...
Budamas turtingu - būk dosnus.
Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Gal kas siulot savo mokymo paslaugas nebrangiai?
Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

arba bent kas nors gal naudojosi kieno nors paslaugomis ir gali rekomenduoti?
Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

Nesinaudojau, bet zinau, kad "Admiral Investments & Securities" organizuoja mokymus. kiek jie kainuoja tiksliai nepasakysiu, bet kiek girdejau ir kas man juose patiko - mokymu metu dalyviui skiriama pinigu suma ir visu mokymu metu jis su ta suma gali zaisti forex rinkose. Visas uzdarbis atitenka dalyviui, o nuostoli dengia imone.
Arthur
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Na as paziurejau juos , atrodo patikimi , bet gaila , kad jie is Vilniaus. As pats esu kaunietis , reiktu rasti kazka vietoj.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Arthur, papasakosiu iš savo nedidelės kol kas (virš pusmečio) patirties. Knygas apie fx skaityti verta tam, kad suprastum kas tai yra ir ką matai ekrane. Kai išmoksi atskirti spreadą nuo asko ir trendą nuo usdjpy, gali laikyt, kad mokymasis baigtas. Be abejo, yra prikurta masė visokių gražių indikatorių, kai kurie net spalvoti ir su garsais, kurie daug visko rodo ir indikuoja. Galima stengtis juos visus įsisavint, bet, manau, tai bus daugiau laiko gaišimas. Ir va šioje vietoje prasidės pagrindinis darbas, ir dirbti teks su savimi. Kaip prisiversti laikytis savo nustatytų taisyklių, kaip suvaldyti panikos, baimės, godumo ir euforijos priepuolius, kaip susitaikyti su nuostoliais, kaip suvaldyti pelno troškimą ir panašiai. Maža dalis traderių gali daryti pastoviai pinigus forexe todėl, kad jie bando pakeisti darbą su savimi indikatoriais. Jie mąsto maždaug taip - nors laukas nesuartas, ir apskritai dabar žiema ir sniego iki kelių, bet jei aš daug, įnirtingai ir atkakliai sėsiu, tai rudenį žiūrėk ir gausis derlius. Bet jei iš tiesų "negerai su galva", jei kelnės prisipildo žiūrint kaip iš +20p lieka +1p, tai nepadės jokie indikatoriai.
Dėl AIS - pasiimkit demo sąskaitą, joje prekiaukit, o kai padvigubinsit - nusipirkit sau knygą, kurioje būtų parašyta, kad nemokamų pietų nebūna.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Ovis
Rašyti privačią žinutę

148 žinutės
( +1 / -3 )

Papildysiu ariel. Norint uzdirbti forex'e reikia nulatos sekti finansu rinku naujienas, nes naujienos ir itakoja valiutu rinkos pokycius. Dauguma tarpiniku savo tinklapiuose publikuoja svarbesnes naujienas. Aktyviau investuojantiems jau reikia draugauti su tokiais gerais biciuliais kaip Bloombergas.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Sakyčiau naujienos nėra pokyčių priežastis, greičiau tam tikras katalizatorius. Patys pokyčiai (kursų svyravimai) po naujienų yra gana atsitiktiniai, ir jų mastas paprastai nepalyginamai didesnis nei pačios naujienos esmė. Pvz. išėjus netikėtiems NFP duomenims eurusd kursas gali nulėkti ir daugiau kaip 1% per valandą ar dvi, bet juk tai nereiškia, kad kažkuri valiuta fundamentaliai prarado ar įgijo tiek vertės. Todėl man patrauklesnis variantas yra ne stengtis atspėti naujieną ar reakciją į ją, o tiesiog pralaukti tą laiko tarpą, kol visi norintys išsividuriuos, o tada toliau tęsime pradėtą veiklą
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
lengvai
lengvai
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės

As taiogi pradedantysis.
Pasipraktikavau demo ir yra didziulis noras pabandyti Live.
Mano paskaiciavimais, kad prekiauti EUR/USD ir gauti pelna/nuostoli 1PIP=1$ (leverage 1:20)reikia inesti apie 1000$ (ar ekvivalentu EUR);nors daugelis brokeriu rekomenduoja 2K.
Ar mano skaiciavimai teisingi ( ir margin call nera jau taip arti)?
Galvojau pradziai ir apie mazesne suma, bet bijau, kad nebus azarto. Galu gale "disaster" atveju persivesiu atgal.
http://www.facebook.com/#!/pages/analizelt/144585172255553
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Pabandykite skaičiuoti nuo kito galo - kokį gausite nuostolį.

Jūsų skaičiavimų neradau, tačiau iš esmės su 1K USD ir 20:1 svertu galima atsidaryti aprašytą poziciją. Ar maržos skambutis toli, ar arti, priklauso nuo Jūsų subjektyvaus požiūrio.

Kada varpai suskambs būtent Jums, priklauso nuo pasirinkto tarpininko taikomos maržos skambučio politikos.

Kadangi pats spekuliuoju per OANDA, galiu aprašyti, kaip tai vyktų pas juos.

Pvz. jaunasis spekuliantas lengvai atsidaro sąskaitą ir įneša 1K USD depozitą. Kadangi yra žinoma sąlyga, jog norima gauti 1$ už 1p kurso pokytį, atidaroma 10K EUR pozicija.

Tokiu atveju, maržos skambučių lygiai bus apskaičiuojami šiuo būdų:
ilgos pozicijos (2*20(1,3312*10000-1000))/(10000(2*20-1)) ~= 1,2627
trumpos pozicijos (2*20(1,3312*10000+1000))/(10000(2*20+1)) ~= 1,3962

maržos skambučio lygis
svertas (20:1)
disponuojamos lėšos (1000)
pozicijos dydis (10000)
1,3312 menamas EUR/USD paklausos/pasiūlos lygis

Be to jaunasis spekuliantas turėtų nepamiršti, kad atsidarydamas sąskaitą USD patirs papildomą riziką, jei savo perkamąją galią išreiškia EUR arba su EUR susieta valiuta (pvz LTL).
Common sense is not very common
lokys
Rašyti privačią žinutę

157 žinutės
( +3 )

Na as paziurejau juos , atrodo patikimi , bet gaila , kad jie is Vilniaus. As pats esu kaunietis , reiktu rasti kazka vietoj.
FX4EVER
lokys
Rašyti privačią žinutę

157 žinutės
( +3 )

Jei ir toliau domiesi mokymais Kaune, galim kada susimatyti.Parasyk [email protected]
FX4EVER
Mopedas
Mopedas
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +8 / -4 )

Sveiki,noreciau suzinoti,gal yra kas galinciu pamokinti Klaipedoje.
klaidų nera,tik pamokos...
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Nemažai naudingos infos apie FOREX rinka galima čia susižvejoti :http://www.realtrade.lt/lt/guide.php
beto iškart parsisiusti nemokamai prekybos terminala.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital