Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Santykiai tarp akcininku

Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Pradeje versla akcininkai dazniausia buna draugiski ir ryztingai dirba bendram firmos labui, taciau po tam tikro laiko daznai pasitaiko, kad geri santykiai perauga i priesikuma ir gana daznai baigiasi...:cry.Tai gal sakau, seiminikas turi buti vienas? O gal yra koks auksinis optimalus skaicius (2,3..)? Ar cia tinka posakis:"atitiko kirvis kota"?
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

Perfrazuok ir pritaikyk : ''Kad komitetas ka nors nuveiktu, jį turi sudaryti ne daugiau kaip 3 nariai, 2 is ju nedalyvaujant'' Robert Copeland.
Anksciau ar veliau iskils santykiu aiskinimasis, jei jie nera labai tiksliai apibrezti is anksto, rasytinai, sutartimis. Visada gausis, kad ir 2 zmones ta pacia situacija mato ir vertina kitaip.
kju
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės
( +4 )

Zinoma, jei salygos leidzia, seimininkas turi buti vienas. Dazniausiai pasibaigus "romantiniam" laikotarpiui ir atsiradus dalintinam rezultatui, kiekvieno indelis i gauta rezultata pradedamas vertinti skirtingai. Manau, kad akcininku skaicius gali buti ivairus, taciau reikia aiskiai (ir geriausia - is anksto) susitarti kaip bus atlyginta uz prisidejima darbu, idejomis ir pan. Problema yra ta, kad pradiniame augimo etape dazniausiai akcininkai negali sau leisti prabangos moketi teisinga darbo uzmokesti, o steigiant versla sunku viska numatyti.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

As esu tos nuomones, kad akcinikas neturetu dirbti imoneje. Na bent jau pats tai stengiuosi taip daryti. Pradineme etape dirbu ir pats, bet verslui atsistojus i vezias, palieku ta versla ir stebiu is sono. Kodel? Yra posakis, kad is sono geriau matosi. Daznai kitiems patarti lengviau negus sau.
kju
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės
( +4 )

Sutinku, kad sveikiausia situacija, kuomet akcininkai imoneje nebedirba, bet cia jau aukstesnis verslo lygis ir siuo atveju prasideda jau kitos problemos.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Kju. Butu idomu suzinoti kokios problemos? Kad zinociau ko lauktiozingoff
kju
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės
( +4 )

Na, kad ir vieno ar keliu akcininku itaka imones darbuotojams, valdantiems pinigu srautus ar skirtinga akcininku verslo vystymo vizija. Mase ivairiu dalyku.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Kol kas man tai negresia, nes jau uzdariau ta etapa su daug akcininku. Nesakau - niekada, bet svarstyciau ilgai toki klausyma.
dinamo
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės

labai gera tema
turbut nera tobulo atsakymo, as dabar pats tokiame etape kai tenka burtis i komanda nes vienas kaip zinoma lauke irgi ne karys
manau labai daug veiksniu lemia ar bus sekminga ir draugiska komanda ar ne, bendras poziuris i misija, tikslas, dvasines ir materialines vertybes, laisvalaikio supratimas, charakteriai, siekiai, ribos ir aibe kitu veiksniu
o gal yra tiesiog naudingos literaturos sia tema? o gal kasnors zino atsakyma?
pirk arba mirk
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

To Dinamo. As tau patarciau buti savininku vienam, o komanda gali burti ir nepriimdamas kitu dalininkais. Patikek, jie sutiks, jei tik pats noresi. Taip teigiu is savo ir kitu patirties.
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Jau praktiškai viskas sustyguota, numatoma akcininkų struktūra:
1) Treneris, žmogus turintis savo verslo patirtį toje srityje kurioje ruošiamės dirbti (Ar Bodo ar Kiyosakis savo veiklos pradžioje treneriui atiduodavo iki 80%) - 25%
2) Direktorius - turintis patirtį organizuojant gamybą (turėjęs savo verslą) - 25%
3) Tiesioginis gamybos vadovas 25%
4) Komersantas - aš 25% (turiu pardavėjo patirtį lygegrečioje srityje, komponentų tiekimas gamybai)

Ką manote apie tokią akcininkų struktūrą. Ačiū.
Ne visada taip bus
Depas
Depas
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

Mano nuomone reikia savininku buti vienam, kitaip uzprogramuotos problemos (perpirkimai vienas is kito, valdyba, direktorius). Motyvacijai akciju duoti gerai, tik mano nuomone iki 1/3 istatinio (pvz. 3 zmonem po 10%), kas paskui niekaip negales sukelti problemu.
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Gavosi tokia kvaila priešistorė:
Įdėja užgimė apie pusmetį atgal, buvome numatę tą įmonę įkurti su dabartiniu Direktoriumi, o dabartiniam gamybos vadovui pasiūlyti 10%, kas būtų jį tuo metu tenkinę, kadangi aš buvau užsikasęs tiesioginiame darbe ir užmetęs šią idėją. Per tą laiką šie abu žmonės įkūrė įmonę ir po truputį pradeda dirbti, apsireiškus man, pasiūlė iki 50%, bet man kilo įdėja į tą reikalą pritraukti trenerį, tai va tai ir gavosi.
Ar siūlytumėte išvis nusispjauti į tą reikalą ir galvoti apie kažką naujo. Ačiū.
Ne visada taip bus
resident
resident
Rašyti privačią žinutę

268 žinutės
( +2 / -3 )

mano galva ir patirtimi akcininkų neturetu buti daugiau kaip du jei kalbam apie lygias dalis, ir gali buti daug jei tie patys vienas/du valdo 3/4 akcijų. Vienas yra gerai - nes darai sau ir su niekuo neturi derinti, tačiau didesnė rizika padaryti klaidą (dvi galvos geriau negu viena). Esant dviems lygiaverčiams akcininkams - visada privalėsi susitarti, o tarp dviejų žmonių tą padaryti nėra jau taip sunku, plius padidėjusį darbo kruvį gali pasidalinti nemokėdamas papildomų pinigų (kitaip negu kad kažką samdytum). Jeigu lygiaverčių akcininkų daugiau - visada atsiras nuskriaustas, pvz. yra trys, du susitaria ir priima sprendima, nepaisydami trečio nuomonės, ir toliau jau nebe verslas, o vidiniai konfliktai ir kiti marazmai.

Dėl principo, kad akcininkas neturėtų dirbti - kiekvienas atvejis individualus ir bendrai pasakyti negalima, nes jeigu savininkas yra ir idėjinis lyderis, ir aukščiausios kategorijos profas (pvz. auditorius) tai jo pasitraukimas gali neigiamai įtakoti įmonės veiklą.
there is time to go long, time to go short, and time to go fishing
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

nepaisydami trečio nuomonės...
Nesvarbu kiek yra akcininkų, dažniausiai įmonėje susiformuoja lyderis tarp akcininkų ir likusieji užsiima pozicijas arba uz jį arba prieš jį. Lyderiui lieka laviruoti ir kantriai siekti arba pralošti mūšį, kad laimėtum karą.
Mano komanda yra trys akcininkai ir trys lyderiai. Mums geriausiai sekasi, kai nesiseka ir mums tenka spręsti rimtus iššūkius. Mums blogiausiai sekasi, būti kažkieno pavaldiniu.
Kaip mano verslo kolega sako, ugnį ir vandenį praeina praktiškai visi, o triūbas tik vienetai.
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

Šiuo atveju 3/4 3-ys
1-mas variantas: aš lieku už borto, nemanau pakankamai efektyviai dirbu kas liečia klientų paiešką, tiesa atsipalaiduoti negalėsiu.
2-as variantas: Paliekam gamybos vadova už borto, negalim gali išeiti su darbininkais.
3-ias variantas: paliekam direktorių už borto, nenaudinga, pakankamai gerai išmano gamybos popierinius reikalus; lizenzijos ir pan. (ko nesugeba gamybos vadovas)
4-as variantas: paliekam trenerį už borto, kam tada jį išvis kviesti

???
Ne visada taip bus
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

resident :
nepaisydami trečio nuomonės...
Nesvarbu kiek yra akcininkų, dažniausiai įmonėje susiformuoja lyderis tarp akcininkų ir likusieji užsiima pozicijas arba uz jį arba prieš jį. Lyderiui lieka laviruoti ir kantriai siekti arba pralošti mūšį, kad laimėtum karą.
Manau, kad kažkokia lyderio pozicijas turiu jau dabar.
Ne visada taip bus
Casual
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Ar siūlytumėte išvis nusispjauti į tą reikalą ir galvoti apie kažką naujo. Ačiū.
Nemanau, kad reiketu pasitraukti, nors isitikines, kad savininkas turi buti vienas. Yra daug pavyzdziu kai bendrasavininkai draugiskai dirba desimtmecius. Taciau, verslui isibegejus reiketu visiems pasitraukti is uzimamu pareigu ir likti tik akcininkais. Jus turetu pakeisti jusu paciu mokiniai. Jei per ilgai liksite darbuotojais ir akcininkais, as buciau pesimistas del sekmes. Manau, kad konfliktas ivyks tada, kai firma suklestes ir prasides svartymai: kieno didesnis indelis i firmos klestejima, kodel as neivertintas ir panasiai. Kai liksite tik akcininkais sio konflikto galima isvengti.
dinamo
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės

treneriui geriau palikit moralini pasitenkinima, kam jam pinigai, jis ir taip ju turbut turi
pirk arba mirk
Senis
Senis
Rašyti privačią žinutę

269 žinutės
( +6 / -10 )

treneriui geriau palikit moralini pasitenkinima, kam jam pinigai, jis ir taip ju turbut turi
Man kažkaip vis užkliūna vienas pagrindinių derybų principų: visada galvoti apie oponento naudą, aišku nepamirštant savo naudos. Jam galbūt ir nereikia bet!!!
Ne visada taip bus

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital