Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

padekite visiskai zaliam

shaper
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

sveiki, ar galetumete mane supazindyti su akciju pirkimu? tiksliau su visu siuo procesu. kiek reikia pradinio kapitalo, i ka labiausiai apsimoka investuoti ir panasius dalykus. aciu.
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Pradėk nuo teorijos skaitymo. Pats procesas paprasčiausiai paaiškintas atrodytų taip: Pasirašai sutarti su FMĮ (arba banku), pervedi į FMĮ sąskaitą pinigus, renkiesi akcija, darai pavedimą pirkti, darai pavedimą parduoti. Procesas baigtas. Kartoji tiek, kiek reikia.
Šiaip patarčiau daug forumuose skaityti ir neužvedinėti temų naujų, tik nebent tada, kai jau TIKRAI žinai, kad tokia tema nebuvo kalbama portale. Visos pradedančiųjų temos jau yra iškalbėtos, todėl reiktų nepatingėti ir pasiieškoti.
O, kad neatrodyčiau kaip koks burbantis senis, tai pasakysiu iš patirties, kad pradinė suma neturėtų būti mažesnė nei 1000lt. Taip yra todėl, kad būtų bent galimybė kažkokia užsidirbti apčiuopiamą pelną.
Sėkmės investicijose.
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

magnat
https://www.lhv.lt
Ar tai rimta kompanija?
Su kokiu minimum portfeliu ten verta eiti?


Pasiskaityk čia: http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=topics&s=17
Kompanija rimta.
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
shaper
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

sia tema atidariau, todel , kad kiek skaiciau forumuose ten buvo rasoama jau rimtesnem temom nei aiskinama kaip reikia pradeti investuoti. zinoma negaliu sakyti kad ten apie tai nesneketa, nes dar visko neperskaiciau, bet skaitau. o dar pagalvojau, kad jei siame site uzsiregistruotu daugiau tokiu kaip as, kad jie daugiau nebetrugdytu rimtiems investuotojams negaledami susirasti tai ko jiems reikia, o tiesiog atsidaria tema padekite visiskai zaliam jie galetu pasiskaityti viska nuo investavimo pradzios. dekui uz pastaba, daugiau tokiu nauju temu neatidarinesiu ir dekui uz suteikta informacija
dl
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės

Noriu paklausti, kaip persiskaičiuoja pokytis per dieną % iš USD į LT pvz.: SEB Nordic 03mėn. 16d. Vnt. vertė usd-9,508200 - pokytis per dieną 2,24%, o Lt. vertė 24,843025 - pokytis per dieną - 1,0095%. Ačiu.
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Shaper'iui
Ir aš beveik naujas, ir Ealas teisus. Be 1000 Lt. nėra ko ten lysti, kuo daugiau skaityti (nors kuo toliau i miška tuo daugiau medžiu), klausyti per radiją ir TV ir t.t.
Aš asmeniškai pradėjau, nors ir netoli te nužengiau, perskaites frazę "... pirma pradėk, o paskui igausi patirties..." ir per radija ši tą išgirdęs ir pasitikslines...
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
black-out
black-out
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

o kaip atskirt likvidzias akcijas nuo nelikvidziu? gal yra kokia formule?
is anksto dekoju.
Investuok pinigus į degtinę ir gauk 40%!!! ;)
songas
songas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +1 / -3 )

tiesiog pasiziurek pagal apyvartas. pagal laisvu akciju kieky
black-out
black-out
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

hm, tai kaip supratau, kuo didesne apyvarta ir kuo mazesnis laisvu akciju kiekis, tuo akcijos likvidesnes? ar klystu?
Investuok pinigus į degtinę ir gauk 40%!!! ;)
songas
songas
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +1 / -3 )

na kuo apyvarta didesne tuo akcija yra likvidesne. pvz teo. Parduodamas likvida tau nereikes pigiau nuleisti nei rinkos verte. pradzioje ir patarciau zaisti tik su likvidais
black-out
black-out
Rašyti privačią žinutę

15 žinutės

aciu songas .turesiu omeny
Investuok pinigus į degtinę ir gauk 40%!!! ;)
shaper
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

o kokias knygas galite pasiulyti pradedantiesems? man reiketu tokios knygos kaip mokslo vadovelio, kur butu aprasomi ivairus terminai ir panasus dalykai...
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

shaper, pasiskaityk naujokų forumą, buvo jau ne kartą diskutuota, kokios knygos tinka pradedantiesiems, kokios jau šiek tiek pažengusiems.
O šiaip: "Understanding Stocks", "Investuototojo ABC". Pradžiai...
www.saltinis.eu
widmoxx
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Laba diena, turiu TEO bendrovės akcijų (daugiau nei 100 vnt.), kurias įsigijau 2006 metų birželį. 2007 metų balandžio 26 d. įvyks visuotinis akcininkų susirinikimas. Man priklauso dividendai. Ar būtina jame dalyvauti, kad man būtų išmokėti dividendai? Ar reikia pildyti kokį nors prašymą ir nurodyti savo sąskaitos numerį, į kurią reikia pervesti dividendus? Prašau parašykit išsamesnę informaciją apie dividendų išmokėjimo tvarką, būdus.
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Dalyvauti Visuotiniame akcininku susirinkime nebutina. Dividendai bus ismoketi visiems ta diena esantiems imones akcininkams. Prasymu taip pat nereikia. Pinigai bus pervesti i tavo saskaita, kurioje yra akcijos.

Sekmes
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Laba diena, turiu TEO bendrovės akcijų (daugiau nei 100 vnt.), kurias įsigijau 2006 metų birželį. 2007 metų balandžio 26 d. įvyks visuotinis akcininkų susirinikimas. Man priklauso dividendai.
Akcijų turi 2007.04.13 dieną. Dar nereiškia, kad divai jau priklauso. Turi akcijas turėti (tiksliau, depozitoriume jos turi tavo vardu figūruoti) VAS'o dieną.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

Plius reiketu pamineti, kad tai tik VAS projektas ir dividendai dar nepatvirtinti, daznai tai tik techninis dalykas ir viskas kas surasyta patvirtinama (kartais dar papildo ka), bet pasitaiko ir padurimu... pvz SRS 2004 m atrodo zadejo 1,4 Lt per VAS numazino iki 0,7 Lt
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
dl
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės

Gal galite paiškinti žvakės grafikus ( kas ta juoda, balta žvakė ) ? Ačiu.
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Juoda - kaina krito.
Balta - kaina kilo.
Pasiūlymas: prisiregistruoti į spekuliantų yahoo groupsą ir perskaityti keletą knygų ta tema.
Nerekas
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Nenoriu kurti naujos temos... Paskaitinėjus visur kalbama apie dideles įnešamas sumas, o jeigu aš dabar teturiu laisvų tik apie 350 eurų, ar verta pradėti investuoti? Ar tokia suma per maža pradėti ir niekas su tokiomis nežaidžia??

Dėkui iš anksto už atsakymus!!!

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital