FPĮ "Synergy Finance" Lietuvos investuotojų tyrimas

FPĮ "Synergy Finance" Lietuvos investuotojų tyrimas Tiek per savo mokymus, tiek ketvirtinių renginių metu, visada akcentuojame, jog psichologinis faktorius yra labai svarbus veiksnys, kuris tiesiogiai įtakoj

Tiek per savo mokymus, tiek ketvirtinių renginių metu, visada akcentuojame, jog psichologinis faktorius yra labai svarbus veiksnys, kuris tiesiogiai įtakoja “žmogiškąjį” sprendimų priėmimo algoritmą. Ar tai būtų klaidingai susidaryti lūkesčiai, ar specifiniai psichologinio šališkumo niuansai,  dažniausiai investavimo rezultatams tai turi neigiamą įtaką.

Esame įsitikinę, jog šią problemą tikrai galima išspręsti, nors ir akivaizdu, kad lengva nebus. Turbūt efektyviausias būdas šiam tikslui pasiekti yra kryptingas investuotojų švietimas, todėl būdami darnios bei finansiškai išprususios visuomenės vystymo šalininkai nuoširdžiai džiaugiamės, jog šią kryptį jau palaiko ir Lietuvos bankas.

Džiugu, kad problema yra suformuluota ir tikslas yra apibrėžtas, tačiau norint link jo eiti efektyviausiu keliu, būtina ne tik įsivaizduoti, kur slypi pagrindiniai problemos šaltiniai, tačiau reikia ir stabilaus statistinio pagrindo šiam įsivaizdavimui patvirtinti.

Taigi nuoširdžiai kviečiame visus galinčius ir norinčius sudalyvauti mūsų rengiamoje "Lietuvos investuotojų apklausoje", kurios rezultatus ir išvadas pristatyti esame pakviesti į šį rudenį Lietuvos banko organizuojamą renginį investuotojams.

Nuodugniai išstudijavę šioje apklausoje investuotojų pateiktus atsakymus, galėsime nustatyti, kokių kategorijų investuotojams psichologinis faktorius gali pridaryti daugiausiai problemų. Atlikę šį tyrimą, parengsime rekomendacijas, kurios bus naudingos ne tik paprastiems investuotojams, bet ir investicijų konsultantams ar su investavimu susijusių mokymų organizatoriams.

Kadangi anketa yra anoniminė, užtikriname Jūsų pateiktų atsakymų konfidencialumą.

Padėkite mums padėti Jums tobulėti!!!

Sudalyvauti apklausoje galima paspaudus toliau pateiktą nuorodą: Lietuvos investuotojų apklausa.

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital