Lyderiaujanti žaliavų grupė: industriniai metalai

ArturasMilevskis | 2010-10-28 13:42 | perskaitė: 1092
Raktiniai žodžiai: DBB, industriniai metalai
Lyderiaujanti žaliavų grupė: industriniai metalai Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.10.22) industriniai metalai lyderiavo tarp 4 pagrindinių žaliavų grupių. Žemiau kaip tik yra pateikiamas in

Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.10.22) industriniai metalai lyderiavo tarp 4 pagrindinių žaliavų grupių. Žemiau kaip tik yra pateikiamas industrinių metalų indekso – PowerShares DB Base Metals Fund (DBB) pastarųjų dviejų metų grafikas su pagrindiniais slankiaisiais vidurkiais, bei minėto indekso ir bendrinio žaliavų indekso – PowerShares DB Commodity Index Tracking Fund (DBC) santykinio stiprumo linija.Analizuojant aukščiau pateiktą industrinių metalų grafiką galima pastebėti kelis svarbius dalykus. Visų pirma 2010 metų pradžioje industrinių metalų indeksinis fondas du kartus bandė viršyti 24 JAV dolerių ribą, tačiau abu kartus po nepavykusio bandymo sekdavo gana didelė korekcija. Po antro nesėkmingo bandymo, industrinių metalų korekcija buvo ypač stipri, kaina sulaužė teigiamą tendencijos liniją, smuko žemiau 50 ir 200 dienų MA, vėliau 50 dienų MA kirto 200 dienų MA, na ir galiausiai indeksas smuko žemiau esminio palaikymo lygio. Šioje vietoje daug kas galėjo pradėti kalbėti apie neigiamos tendencijos pradžią, toliau seksiantį dar didesnį kainos smukimą ir pan., tačiau įvyko visiškai priešingai. Kaip matome, toliau industrinių metalų indeksas po truputi pradėjo atsitiesinėti, visų pirma pakilo virš 50 dienų, o vėliau ir virš 200 dienų MA, t.y.  sugrįžo į teigiamą tendenciją.

Tačiau kas yra įdomiausia – tai, kad industrinių metalų indeksas ir vėl pasiekė 24 JAV dolerių ribą, t.y. labai stiprų pasipriešinimo lygį, kuris pažymėtas dviem horizontaliomis raudonomis linijomis. Tai jau bus 3 kartas per 2010 metus, kai yra testuojamas minėtas lygis. Kyla klausimas, ar šį kartą indeksui pavyks virytyti jį, ar ir vėl sulauksime kainos korekcijos. Atsižvelgiant į tai, kad indeksas be didesnio atsikvėpimo jau kyla daugiau nei 2 mėnesiu, yra perpirktoje zonoje bei ties esminiu pasipriešinimo lygiu, reikėtų laukti korekcijos. Tačiau kaip ir visada reikia prisiminti, kad įvykti gali daug dalykų.

Užsiprenumeruokite išsamų Synergy FinanceSavaitinį finansų rinkų investicinį tyrimą” jau šiandien!


KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital