Lyderiaujantis sektorius: vartojimo prekės

ArturasMilevskis | 2010-09-29 10:22 | perskaitė: 1040
Raktiniai žodžiai: Vartojimo prekės, XLY
Lyderiaujantis sektorius: vartojimo prekės Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.09.24) JAV vartojimo prekių sektorius yra lyderiaujantis tarp analizuojamų 14 sektorių. Žemiau kaip tik yra

Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.09.24) JAV vartojimo prekių sektorius yra lyderiaujantis tarp analizuojamų 14 sektorių. Žemiau kaip tik yra pateikiamas JAV vartojimo prekių akcijų indekso – Consumer Discretionary Select Sector SPDR Fund (XLY) pastarųjų dviejų metų grafikas su pagrindiniais slankiaisiais vidurkiais, bei minėto sektoriaus indekso ir S&P 500 akcijų indekso – SPDR S&P 500 ETF Trust (SPY) santykinio stiprumo linija.Tai, kad vartojimo prekių sektorius atsidūrė lyderio vietoje yra teigiamas ženklas JAV ir kitų šalių akcijų rinkoms. Šis sektorius turi tendenciją lyderiauti tada, kai investuotojai tikisi tolimesnio ekonomikos augimo bei vartojimo padidėjimo. Šio sektoriaus lyderiavimą prieš bendrinį JAV akcijų indeksą S&P 500 pavirtina gražiai kylanti vartojimo prekių ir bendrinio indekso santykio kreivė (apatinė linija). Kol išlieka ši tendencija, galima būti ramiems.

Tuo tarpu pats vartojimo prekių indeksas, nors ir buvo 2 kartus smukęs žemiau 200 dienų MA, tačiau sugebėjo atsistatyti bei po truputi vėl pradeda judėti į viršų. Galima brėžti teigiamą trendo liniją (kylanti žalia linija). Aiškiai matomi pagrindiniai palaikymo lygiai (horizontalios žalios linijos), kur, jei indeksas koreguojasi, turėtume sulaukti pirkėjų palaikymo. Teigiamas ženklas tai, kad indeksui pavyko perkopti pirmą pasipriešinimo lygį, tuo tarpu sekantis tikslas būtų 2010 metais užfiksuotas maksimumas (viršutinė horizontali raudona linija).

Užsiprenumeruokite išsamų Synergy FinanceSavaitinį finansų rinkų investicinį tyrimą” jau šiandien!


KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital