Lyderiaujanti žaliavų grupė: taurieji metalai

ArturasMilevskis | 2010-09-17 10:52 | perskaitė: 1949
Raktiniai žodžiai: Taurieji metalai, DBP
Lyderiaujanti žaliavų grupė: taurieji metalai Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.09.10) taurieji metalai lyderiavo tarp 4 pagrindinių žaliavų grupių (industriniai metalai, agrokultūra, tau

Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.09.10) taurieji metalai lyderiavo tarp 4 pagrindinių žaliavų grupių (industriniai metalai, agrokultūra, taurieji metalai ir energetika). Žemiau kaip tik yra pateikiamas tauriųjų metalų indekso – PowerShares DB Precious Metals Fund (DBP) pastarųjų dviejų metų grafikas su pagrindiniais slankiaisiais vidurkiais, bei minėto indekso ir bendrinio žaliavų indekso – PowerShares DB Commodity Index Tracking Fund (DBC) santykinio stiprumo linija.Visų pirma reikėtų pasidžiaugti dėl to, kad analizuojamas indeksas kaip tik šią savaitę pakilo į naują visų laikų piką, t.y. sugebėjo viršyti prieš tai buvusį piką (raudona horizontali linija). Bendrai tai yra teigiamas ženklas. Iš karto galima pastebėti dvi stovyklas. Pirmoji sako, kad aukso kaina yra labai daug pakilusi ir kiekvieną kartą, kai ji pasiekia naują visų laikų maksimumą, prognozuoja kilimo pabaigą ir pan. Tačiau antroji grupė, kainai pakilus vis į naują piką tiesiog tuo džiaugiasi, bei tokį kainos elgesį vertina kaip pagrindinį tolimesnio kilimo variklį.

Aišku tai, kad pastaruosius metus tauriųjų metalų (aukso) kaina vis pasiekia naujus rekordus. Kiekvieną kartą, pasiekus naują kainos maksimumą buvo sulaukiama tam tikros korekcijos, tačiau po jos sekantis kilimas vėl pakeldavo taurijųjų metalų kainas į naujas aukštumas. Kol kartojasi toks scenarijus, tol galima būti ramiems dėl išliekančios kainų kilimo tendencijos, kurią šiuo metu patvirtina kylantis 200 dienų MA bei kylanti žalia tendencijos linija.

Taip pat, ką taurieji metalai domina labiau, siūlyčiaus pasiskaityti šį trumpą straipsniuką, kur pažvelgiamą į aukso pastarųjų 35 metų sezoniškumą: Roubini Turns Bearish On Gold (Again), Suggests Taking Profits And Buying Puts… Much Like He Did In December 2009.

Užsiprenumeruokite išsamų Synergy FinanceSavaitinį finansų rinkų investicinį tyrimą” jau šiandien!


Komentarai2010 11 04 11:45     #34443
Man labiausiai vilioja investavimas i sidabra . Ir ne vien del to, kad jis kaip tik dabar brangsta, bet todel, kad yra rimtu fundamentaliu priezasciu ilgai persektyvai <...>
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital