Lyderiaujanti šalis: Turkija

ArturasMilevskis | 2010-08-25 11:02 | perskaitė: 1098
Raktiniai žodžiai: Turkija, TUR
Lyderiaujanti šalis: Turkija Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.08.20) Turkijos indeksas yra lyderiaujantis tarp analizuojamų 14 šalių. Žemiau kaip tik yra pateikiamas Turki

Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.08.20) Turkijos indeksas yra lyderiaujantis tarp analizuojamų 14 šalių. Žemiau kaip tik yra pateikiamas Turkijos akcijų indekso – iShares MSCI Turkey Index Fund (TUR) pastarųjų dviejų metų grafikas su pagrindiniais slankiaisiais vidurkiais, bei minėtos šalies indekso ir pasaulio indekso – iShares MSCI ACWI Index Fund (ACWI) santykinio stiprumo linija.Pažvelgus į aukščiau pateiktą grafiką aiškiai galima pastebėti, kad Turkija kol kas išlieka aiškioje kilimo tendencijoje. Analizuojamas Turkijos indeksas laikosi virš kylančio 200 dienų MA, bei virš teigiamos tendencijos linijos (žalia spalva). Taip pat Turkijos akcijų rinkos stiprumą patvirtina kylanti santykio kreivė su pasauliniu indeksu. Kol abu grafikai laikosi virš minėtų linijų, tol viskas kaip ir atrodo gerai.

Tam, kad būtų patvirtinta kilimo tendencija, indeksas kiekvieną kartą turi pakilti į naują piką, o kai koreguojasi, neturėtų smukti žemiau paskutinio dugno. Iki šiol taip viskas ir klostėsi. Tačiau per paskutinį kainos kilimą indeksas nesugebėjo viršyti anksčiau užfiksuoto kainos maksimumo. (neigiamas ženklas). Taip pat yra pastebima “double top” kainos formuotė. Jei artimiausiu metu kaina smunka žemiau kylančios trendo linijos, 200 dienų MA ir svarbiausia žemiau horizontalios žalios linijos, galima pradėti galvoti apie neigiamos tendencijos pradžią.

Užsiprenumeruokite išsamų Synergy FinanceSavaitinį finansų rinkų investicinį tyrimą” jau šiandien!


KomentaraiNeprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 09 02 14:00     #34113
Artūrai, negi nenaudoji jokių momentumo indikatorių? Gi aiškiai Turkijos rinkos indekso augimas slopsta, todėl vertėtų atsargiai piešti "lyderiavimo" potencialą. Neretai, lyderiaujančios, trendui verčiantis, būna labiausiai kraujuojančios.  Panašu, kad šis atvejis bus kaip tik toks.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital