Įdomūs grafikai: EUR/USD

ArturasMilevskis | 2010-08-11 12:43 | perskaitė: 1416
Raktiniai žodžiai: EUR/USD
Įdomūs grafikai: EUR/USD Šiandien analizuosime savaitinį ir dieninį EUR/USD valiutų poros “candle” grafikus. Be abejo, visų pirma reikėtų pasižiūrėti, kaip atrodo savai

Šiandien analizuosime savaitinį ir dieninį EUR/USD valiutų poros “candle” grafikus. Be abejo, visų pirma reikėtų pasižiūrėti, kaip atrodo savaitinis grafikas. Kaip matome, žemiau pateiktame savaitiniame EUR/USD valiutų poros “candle” grafike, esminis kritimas prasidėjo būtent nuo 1.3360 puntų ribos. Jis tęsėsi 5 savaites ir pasiekė 1.1870 punktų ribą. Nuo to momento EUR/USD kilo 8 savaites iš 9 ir pasiekė 1.3340 punktų lygį. T.y. EUR/USD pakilti tiek, kiek prieš tai smuko, prireikė dvigubai daugiau laiko. Tuo tarpu ši savaitė prasidėjo gana neigiamai. Nors dabar vis dar yra trečiadienis, tačiau savaitiniame EUR/USD valiutų poros grafike pastebima neigiama žvakių formuotė, kuri vadinama “bearish engulfing“. Kaip matome, paskutinė raudona žvakė apima prieš tai buvusią visą mėlyną žvakę. Jei ši savaitė pasibaigs panašiu vaizdu, tai bus tikrai neigiamas ženklas šiai valiutų porai. Plius matome, kad netoli eina krentantis 40 savaičių MA, kuris vis dar signalizuoja, kad EUR/USD yra neigiamoje tendencijoje. Taip pat valiutų kursas buvo trumpam viršijęs 38% fibonači lygį bei priartėjęs prie 50% lygio, tačiau ilgai ten neišsilaikė (vėlgi neigiamas ženklas).Žvelgiant į dieninį EUR/USD valiutų poros grafiką pastebime, kad virš 1.3300 punktų yra labai daug pasipriešinimo lygių (horizontalios raudonos linijos), o tai reiškia, jog šioje zonoje labai tikėtinas rimtas pardavėjų pasipriešinimas ir net galima tam tikra korekcija. kitas svarbus dalykas yra tai, jog kaip tik vakar EUR/USD valiutų pora sulaužė trumpalaikią teigiamą tendencijos liniją (žalia spalva), kas irgi yra neigiamas ženklas. Na ir galiausiai per visą pastarųjų 2 mėnesių kilimą nebuvo daugiau kaip 2 neigiamų dienų iš eilė, tuo tarpu šiandien jau yra 3 neigiama diena iš eilės.


KomentaraiNeprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 08 12 01:21     #33955
nepamenu kas prognozava,bet kazkas rase kad eur 1.27-6 bus,nes daugelis ysivaizduoj kad europas ekonomika atsigaun,o paziurejus y realia statistika skaiciai prognozuoj ka kita.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 08 14 12:10     #33960
 Įdomu kokia statistika tu remies?
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital