Lyderiaujanti žaliavų grupė: agrokultūros

ArturasMilevskis | 2010-07-21 12:12 | perskaitė: 1188
Raktiniai žodžiai: DBA, agrokultūra
Lyderiaujanti žaliavų grupė: agrokultūros Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.07.16) agrokultūros lyderiavo tarp 4 pagrindinių žaliavų grupių (agrokultūra, taurieji metalai, industrinia

Pagal praėjusio 5 – dienio duomenis (2010.07.16) agrokultūros lyderiavo tarp 4 pagrindinių žaliavų grupių (agrokultūra, taurieji metalai, industriniai metalai, energetika). Žemiau kaip tik yra pateikiamas agrokultūros žaliavų indekso – PowerShares DB Agriculture Fund (DBA) pastarųjų dviejų metų grafikas su pagrindiniais slankiaisiais vidurkiais, bei minėto indekso ir bendrinio žaliavų indekso – PowerShares DB Commodity Index Tracking Fund (DBC) santykinio stiprumo linija.Visų pirma į akis krentai, tai, jog per pastaruosius 1.5 metų ši žaliavų grupė judėjo tam tikrame kainų intervale. Tai reiškia, jos visą tą laiką atsilikinėjo nuo bendrinio žaliavų indekso, o tai buvo galima interpretuoti kaip neigiamą ženklą. Minėtą atsilikinėjimą patvirtino smunkanti santykinio stiprumo kreivė (pilka linija). Prieš kelias savaites agrokultūros žaliavų grupė priartėjo prie labai svarbaus palaikymo lygio (žalios horizontalios linijos), kur suaktyvėjo pirkėjai. Nuo to momento agrokultūros indeksas pradėjo atšokinėti. Toliau įvykiai sekė tokia eiga: buvo sulaužyta neigiama santykinio stiprumo linijos tendencija (pirmas teigiamas ženklas), agrokultūros indeksas pakilo virš ilgalaikės neigiamos trendo linijos ir 50 dienų MA (antras teigiamas ženklas), galiausiai jis viršijo 200 dienų MA (trečias teigiamas ženklas). Šiuo metu indeksas susidūrė su dar vienu pasipriešinimo lygiu – trumpalaike neigiama trendo linija. Jei artimiausiu metu ir ji yra viršijama – tai būtų dar vienas teigiamas ženklas.

Yra aišku, kad analizuojama žaliavų grupė pastaruosius 1.5 metų buvo akumuliacijos stadijoje, po kurios dažniausiai seka kilimo stadija. Tačiau nepaisant visų teigaimų ženklų, kol kas dar anksti sakyti, kad kilimo tendencija yra aiškiai matoma.

Užsiprenumeruokite išsamų Synergy FinanceSavaitinį finansų rinkų investicinį tyrimą” jau šiandien!

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital