Draudimo paslaugos - lyderiaujantis sektorius

ArturasMilevskis | 2010-03-09 11:51 | perskaitė: 1922
Raktiniai žodžiai: draudimo paslaugos, sektoriu suvestine, KIE
Draudimo paslaugos - lyderiaujantis sektorius Pasibaigus pirmajai 2010 metų kovo mėnesio savaitei galima pasižiūrėti, kokia situacija su kitais JAV sektoriais, ne tik vartojimo prekių sektoriumi. O si

Pasibaigus pirmajai 2010 metų kovo mėnesio savaitei galima pasižiūrėti, kokia situacija su kitais JAV sektoriais, ne tik vartojimo prekių sektoriumi. O situacija tikrai labai įdomi. Žemiau esančioje “sektorių suvestinės” lentelėje pateikiami 20 JAV sektorių, surikiuotų pagal santykinio stiprumo rodiklį (RS stulpelis) su S&P 500 akcijų indeksu. Kaip matome, lyderiais ir toliau išlieka su finansais, vartojimu, nekilnojamu turtu susiję sektoriai. Tuo tarpu pats stipriausias yra draudimo paslaugų (KIE) sektorius. Taip pat kas yra ypač svarbu, žemiau esančioje lentelėje raudonai yra apvesti tie sektoriai, kurių kaina praėjusią savaitę sugebėjo viršyti anksčiau užfiksuotą maksimalų lygį, t.y. pasiekė “higher high”. Viso buvo 6 tokie sektoriai iš 20: draudimo paslaugos, vartojimo prekės, namų statyba, gamyba, mažmeninė prekyba bei kasdienio vartojimo prekės.


Iš paminėtų 6 sektorių, 3 pasižymėjo didesne nei vidutinė apyvarta, tuo tarpu kitų 3 apyvarta buvo pakankamai menka, dėl to kainos prasiveržimas į viršų gali būti klaidinantis.

Žemiau esančiame paveiksle yra pateikiamas draudimo paslaugų (KIE) sektoriaus pastarųjų vienerių metų kainos judėjimo grafikas. Kas yra ypač gerai – tai, kad šis sektorius, nors ir yra finansų sektoriaus dalis, sugebėjo išsilaikyti kilimo tendencijoje (žalia linija), o praėjusią savaitę kaip tik pasiekė naują kainos maksimumą. Taip pat, kaip matome iš šio sektoriaus ir S&P 500 indekso santykio kreivės (apatinė pilka linija), draudimo paslaugų sektorius nuo maždaug 2009 metų pabaigos aplenkia S&P 500 akcijų indeksą, o tai yra stiprumo ženklas. Šio bei kitų paminėtų sektorių lyderiavimas gali reikšti tai, kad ir bendrinis rinkos indeksas pasieks, o gal net ir viršys prieš tai užfiksuotą piką.

Komentarai2010 03 09 21:28     #33283
Čia tą sektorių analizės suvestinę pats padarėte, ar tokie dalykai yra kažkur skelbiami?
2010 03 10 09:03     #33285
Citatos pradžia drakaz  
  Čia tą sektorių analizės suvestinę pats padarėte, ar tokie dalykai yra kažkur skelbiami? Citatos pabaiga
Sita suvestine pasidareme patys pagal savo poreikius. Kazka panasaus, ypac kas susije su JAV sektoriais, galima stebeti siuose puslapiuose:
1] http://www.finviz.com/groups.ashx (pagrindiniai sektoriai)
2] http://bigcharts.marketwatch.com/industry/bigcharts-com/default.asp?bcind_compidx=&bcind_period=1wk (praktiskai visi imanomi sektoriai)
Skirtumas toks, kad mes reitinguojam pagal skirtingu laikotarpiu vidurki, o pateiktuose nuorodose yra rikiuojama tik pagal konkretaus laikotarpio pokycius.

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital