Akela | Žinutės

Kaupiamasis gyvybes draudimas, (ne investicinis) verta? 43 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2013-07-16 09:22:40

 Saga, džiaugiuosi Jūsų išmanymu ir gebėjimu gaudytis įstatymuose, pakomentuoti Jūsų įkeltą informaciją taip pat galiu, tačiau ar verta?  Jums greičiausiai to net nereikia. O jei reikia, tuomet kviečiu puodeliui kavos ir padiskutuosime :) Dažniausiai žmonės su išankstiniu  nusistatymu labai retai kada jį pakeičia, o jei ir pakeičia, tai jau taip garsiai nebešaukia :)
Kaip suprantu Jus labiausiai domina mano atsakymas kaip nemokėti tos GPM lengvatos išsimokant draudimą? Tik vietoje paprasto ir elementaraus bei mandagaus klausimo, Jūs renkatės puolimo taktiką....Kadangi Jūs daugiau teigiate, kad viską žinote, o ne klausiate - tai tam kam iš tikrųjų įdomu ir aktualu (Jums juk neaktualu, nes Jūsų draudimas su "neišskaičiuojamu" GPM) - aš asmeniškai pasakysiu. Galite drąsiai kreiptis visi ;)
Džiaugiuosi, Jūsų sutartimi, kuri greičiausiai ir yra "idealiausia" kaip Jūs teigiate.Tik keistai pats/pati sau prieštaraujate: ideali sutartis, o kažkodėl gailitės, kad ją sudarėte...

Vietoje tulžies liejimo geriau pasidalinkite savo patirtimi apie kitus finansinius produktus, kurie, kaip Jūs teigiate, sukuria žymiai didesnę grąžą.

Gražios dienos!

Kaupiamasis gyvybes draudimas, (ne investicinis) verta? 43 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2013-06-11 09:08:29

 Kiekvienas turi savo poreikius ir galimybes. 
Greičiausiai Saga neteko bendrauti su tikrai išmanančiu "finansininku, nes tuos 15 % atsiimant pinigus sutarties pabaigoje, tikrai nėra mokami, jei turi protingą ir įstatymus išmanantį draudimo agentą/brokerį ar pan.
Dėl mokestinės lengvatos, kaip tokios apskritai - jei kada ir panaikins - "lex retro non agit"  (įstatymas atgal negalioja) - išloš visi tie, kurie turi ilgalaikes sutartis, nes joms lengvata galios iki pat sutarties pasibaigimo (Pavyzdys iš Lietuvos nūdienos: pirmai būsto paskolai valstybė teikė palūkanų lengvatą (grąžindavo dalį palūkanų, kaip skatinimo priemonę) iki 2008 ar 2009 m. sudarytoms ilgalaikėms sutartims. Tie žmonės, kurie pasinaudojo šia lengvata ir dabar susigrąžina dalį kompensuojamų palūkanų, nors naujoms sutartims jau keleri metai lengvatos nėra teikiamos).
Teigti, kad kaupiamuoju draudimu draustis neapsimoka - per daug drąsu. Vieniems kažkodėl labai apsimoka - kitiems apskritai niekas neapsimoka (nes jų požiūris toks). Tiesiog požiūris ir jokių faktų. Tas pats su bent kokiais kitais finansiniais instrumentais. 
Ir šiaip pasiūlymas ateičiai - konsultuotis su tos srities specialistu, o ne su finansininku, nes normalu, kad visko žinoti neįmanoma, o dažniausiai subtilybėse ir slypi visa esmė...

Gražios dienos ir patikrintai teisingų sprendimų tvarkant savo finansus :)

Kaupiamasis gyvybes draudimas, (ne investicinis) verta? 43 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2013-06-09 17:19:40

Citatos pradžia saga  
  Neverta draustis kaupiamuoju draudimu. Jei nori kaupt, tai ir kaupk: indėly, vertybinių popierių pirkis, kojinėj laikyk ar NT pirkis... kur nori. O draudimui, jei nori gauti išmoką įvykus nelaimingam atsitikimui, geriau apsidrausk metams su vienkartine įmoka ir bus nauda didesnė. Jei kas atsitiks - išmoką gausi, o pinigų pats realiai sukaupsi daugiau nei draudimo bendrovė. Be to, jei norėsi draudimo sutartį nutraukti - dar tau gerokai nuskaičiuos už tavo tokį norą ir turėsi nemažus praradimus. O metiniam draudimui pasibaigus, gali nebepratęsti. Norėsi vėl apsidrausi po kažkiek laiko -tai ir apsidrausi, bet nereiks nutraukinėt sutarties ir  nieko neprateriosi. Citatos pabaiga
Nors žinutė ir sena, bet drįsčiau gan smarkiai paprieštarauti gerb. Saga komentarui.
Kaupti pasirašius draudimo sutartį tikrai apsimoka, nes:
- indėliai ir vertybiniai popieriai - labai mažos palūkanos + klausimas dėl naujo įstatymo ir jų apmokestinimo. Gali būti taip, kad teks primokėti bankams, kad jie "saugo" Jūsų pinigus;
-susigrąžinate 15% nuo savo sumokėtų įmokų metinės sumos, nes valstybė remia fizinių asmenų privatų kaupimą. Koks bankas šiuo metu Jums gali pasiūlyti tokias palūkanas?
-draustis metams nuo nelaimingų atsitikimų - taip pat nelabai apsimoka, nes draudimas kainuoja nemažai, o įvykiui neįvykus, tiesiog prarandami pinigai. Tuo tarpu kaupiamajame draudime - niekas niekur nedingsta, valdydamas savo draudimo sąskaitą internetinėje bankininkystėje pats gali tuo įsitikinti. Be to, dažnai vienkartiniai draudimai apima mažai rizikos, įvykus atsitikimui išmokos arba visiškai negausite arba gausite labai nedidelę.
-iš esmės keistas mūsų visuomenės požiūris į draudimus, ypač - kaupiamąjį ar gyvybės draudimą. Automobilio Kasko draudimui negailime ir 1200 lt per metus, o kažkodėl savo gyvybę, sveikatą ir artimųjų finansinę gerovę - nustumiame į paskutiniąją vietą.

Prieš priimdami vienokius ar kitokius sprendimus  - bendraukime, nebijokite konsultuotis, klausinėti iki begalybės. Gaukite atsakymus į visus klausimus, tik tada priimkite sprendimą. Sako nieko nėra blogiau, nei gailėtis to, ko galėjai, bet - nepadarei.

Jei turite klausimų ar reikalinga informacija bent kokiais draudimo ar šiaip kaupimo klausimais, rašykite vita.finansai@gmail.com. Padėsiu kuo galėsiu, nes informacijos ir žinių tikrai turiu sukaupusi pakankamai.


Pensiju fondas 44 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2013-06-09 17:06:10


Yra ir daugiau galimybių kaupti pensijai privačiai. Šiuo metu kaupiantiems 3 pakopoje savarankiškai (ką daro ir gerb.Butkevičius bei kiti) valstybė grąžina 15 proc metinių įmokų vertės, o dar gaunate ir palūkanas už kaupimą. Retas kuris 2 pakopos privatus pensijų fondas Jums gali pasiūlyti tokią grąžą. Jei ką nors domina - rašykit vita.finansai@gmail.com suteiksiu visą info.

Kai bankuose per daug pinigu... 6 Mano verslas 2012-09-15 22:24:08

 ...tu uz savo indeli negauni praktiskai nieko! 

Siulau puiku investicini iranki su - siai dienai - didele graza (15 +3 proc metiniu) .
Viskas patikima, legalu ir taip seniai patikrinta, taciau - primirsta.

Smulkesne info vita.finansai@gmail.com

Verslas sukursiantis darbo vietas uzsienieciams Lietuvoje. 4 Mano verslas 2011-11-04 15:48:26

 Pirma mintis - užsienio kalbų mokymas. Gal todėl, kad pati šiuo metu ieškau užsieniečio kuris galėtų mokyti anglų kalbos nuo nulio. Užsienietis reikalingas dėl to, kad visiškai nebūtų lietuvių kalbos ir būtų lavinama šnekamoji kalba bei klausymas   :)

pagalba tikram naujokui 792 Pagalba Naujokams 2011-10-27 10:11:07

 Prisijungiu prie knygos paieškų "Milijonierius per minutę"...
Gal kas netyčiukais audio knyga galėtų pasidalinti? Arba pdf failu...?

Spekuliantų sveikata 874 Bendri klausimai 2011-10-24 15:53:30

Citatos pradžia Mukaz  
 

kas esate girdeje kad badavimu (geriant tik vandeny) yra isgydomos ligos?

Citatos pabaiga
Apie badavimą yra ištisos knygos prirašytos. Tai būsena (kaip ir meditacija) į kurią žmogus gali įeiti ir joje išbūti tam tikrą laiką. Ypač yra daug rusų literatūros. Pagooglink.

Aš asmeniškai badavimo teorijomis iš dalies tikiu, tik čia yra plonytė raudona linija, kurios nevalia peržengti. Priešingu atveju pakenksi labiau, nei padėsi. O tam, kad tos ribos neperžengtum, labai daug patirties reikia pasisemti...
Sėkmės jei bandyti, lauksim įspūdžių ;)

Draudimas 2 Bendri klausimai 2011-10-24 15:47:59

Gudrus, įžvalgus ir viskuo besidomintis agentas gali uždirbti 6000~ 7000 Lt į mėn.
Uždarbis tiesiogiai priklauso nuo draudimo bendrovės ir darbo principų kuriuos taiko savo agentams, kaip pvz.: yra kas dirba tinklinio marketingo principais ir panašiai.

klausimas užsiimantiems prekių importu iš Kinijos 4 Mano verslas 2011-02-23 12:26:02

"Kitas klausimas - kada turėčiau įregistruoti savo veiklą - prieš užsakinėjant prekes ar galiu ir tuomet, kai jau turėsiu prekes? Jei esate su tuo susidūręs, kaip sprendėte šiuos dalykus?"

Visų pirma, jei planuoji atsidarinėti įmonę (nesvarbu kokia bus jos forma: IDV, UAB ar pan, tai tos prekės - tavo ūkinės veiklos sąnaudos  (išlaidos) :)
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital