2010 m. Rugsėjo 3 d. Biržos apžvalga

2010 m. Rugsėjo 3 d. Biržos apžvalga Savaitė rinkoje baigėsi labai optimistiškai. Tiek kainų kilimu, tiek apyvartų didėjimu. Galima drąsiai teigti, kad vasaros sezonas biržoje jau pasibaig

Savaitė rinkoje baigėsi labai optimistiškai. Tiek kainų kilimu, tiek apyvartų didėjimu. Galima drąsiai teigti, kad vasaros sezonas biržoje jau pasibaigė.
Kadangi makroekonomikos naujienos – o bendrovių veiklos rezultatai taip pat – kol kas pateisina investuotojų lūkesčius, galima tikėtis, kad optimizmas dar kurį laiką nedings iš mūsų rinkų.
Taip pat nepamirškime, kad mūsų ir taip seklioje rinkoje be Lifosos yra dar daug gerų akcijų.
O kad nekantriausieji labai nesikankintų nuo šios akcijos ir pradėsim apžvalgą. Lai dumia pas kaimynus...

 

 

 


1 pav. Indikatoriai ir osciliatoriai rodo, kad ši akcija yra labai brangi. Disclaimer: Taip teigdami nieko asmeniškai užgauti nenorėjom. Tai tik laisva TA interpretacija.

 

 


2 pav. Rytų skirstomuosiuose tinkluose auga apyvarta ir šiek tiek kaina. Formuojasi stiprus palaikymas, nors osciliatoriai dar neskuba to patvirtinti. Pirkimo/pildymosi signalas @2.09 lt.

 

 


3 pav. Invaldai nunešė visus stogus. Pildytis dabar neskubėkim, palaukim signalų.

 


4 pav. Rokiškio sūryje formuojasi palaikymas jau aukštesniame lygyje.

 

 

 

 

5 pav. Klaipėdos nafta didina pajamas. Pildomės poziciją, kainai toliau kylant.

 

 


6 pav. Lietuvos jūrų laivininkystė rimtai nuo dugno atšoko. Matyt, jau ir visas burias išskleidė. Kur gi ne, juk flagmanas irgi žygio vėliavas iškėlė. Šiaip toks kilimas kiek netikėtas, bet džiuginantis. Belieka melstis, kad LJL nesugalvotų užpildyti gap‘o dieniniame grafike.

 

 

 


7 pav. Ūkio bankas per savaitę niekuo nenustebino. V.Romanovas gavo leidimą įsigyti visą banką. Kas nors tikėjosi kitaip?

 

 

 

8 pav. Jau ne flagmanas judina rinką, o rinką – flagmaną. Suveikė pirkimo signalas. Pildymosi signalas @2.15 lt.

 

 

 

9 pav. Iš bankų aktyviausias buvo Snoras rinkoje. Jis rodo gerus veiklos rezultatus. Nekreipsime dėmesio į tai, kad Rusijos Dūmos deputatas nemoka paskolos įmokų... Pildymosi signalas @1.19 lt.

 

 

 

 

10 pav. Daug lūkesčių teikusios Snaigės akcijos per savaitę jokio teigiamo darbo neatliko. Neigiamo irgi. Pildymosi signalas @0.89 lt.

 

 

 


11 pav. Panevėžio statybos trestas – na tiesiog gražu!!!
Pildymosi signalas @4.92 lt.

 

 


12 pav. Apranga labai stengėsi, net savaitinis pirkimo signalas suveikė. Tačiau tik užgapino ir pardavėjų prisišaukė. Toliau pildytis rizikinga.

 

 

 

11 pav. Line suveikė pardavimo signalas. Osciliatorių „nuomonės“ prieštaringos... Stebi, kuo viskas pasibaigs.

 

 

 


12 pav. Grigiškės nuo pernai liepos vidurio, nesuveikus nė vienam pardavimo signalui savaitiniame grafike, sugeneravo 330% grąžą. Čia įskaityti ir dividendai.

 

 


13 pav. Limarko irgi reikšmingai pajudėjo iš mirties taško. Minėjom, kad atsigavimas pirmiausia palies krovinių transportą.

 

 

 

14 pav. Lietuvos energija stipriai atsispyrė nuo dugno. Nors savaitinis grafikas dar nieko gero nežada – per daug ilgai krito.

 

 

 Gero visiems savaitgalio!


Apžvalgą parengė: Nojus.

 

 

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 09 04 13:00     #34133
Puiki apžvalga
2010 09 04 17:31     #34134
rst laikas butu issauti truputi, nes kitos pozos jau pakankamai isstartave
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 09 06 02:21     #34135
taip,nojau,tu cia gerai varai.gal tik pamirshti paminet ir kitas akcijas,kurios pagal tavo indikatorius yra per brangios.o ar tu pameni,kokia apranga buvo brangi po 1lt,ar ukb po 50cnt,nekalbant apie srs 27cnt.akivaizdus dalykai.tikiuos,supratai,ka norejau pasakyt

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital