Komentarai 3 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Birželio 22: Pirmadienis - sunki diena...

.oOo. | 2009-06-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1759
Birželio 22: Pirmadienis - sunki diena... JAV savaitinė apžvalga
Labas rytas, Lietuva!
Kalendorius daro savo. Per išeigines mane labiau traukė į gamtą, prie kompiuterio visai nesinorėjo sėdėti. Gal todėl sekmadienio burtų ir nesigavo.
Net būdamas gamtoje pagaudavau save galvojant apie kasdieninį darbą. Mane labiausiai dominantis klausimas dabar yra toks: jeigu mąstyti logiškai, tai kaip ir turėtų būti korekcija. Bet iš kitos pusės - kiek šita krizė turėjo logikos aplamai? Logiką galiu įžvelgti tik sugretinęs politinius pasaulio įvykius, kurie įvyko per paskutinius porą metų. Ir vis neduoda ramybės mintis, kad tai daugiau politinė, o ne ekonominė krizė. Bent jau man atrodo, kad pasiekti politiniams tikslams kaip niekad gerai panaudotas ekonominis ginklas. Nevardinsiu nei šalių, nei politinių veikėjų. Jeigu turite išsaugoję objektyvaus mąstymo sugebėjimus, patys nesunkiai susivoksite. Jeigu tie sugebėjimai atrofavosi, tai nerizikuosiu stoti į fanatišką kovą. Laikysim, kad aš nieko nesakiau.

Manau, laikas man grįžti prie konkrečių dalykų.
Prasideda praktiškai paskutinė pusmečio savaitė. Manau, kad ši savaitė mums ir parodys - bus artimiausiu metu korekcija, ar dar reikės jos palaukti.
Su trumpo periodo rinkos indikatoriais savaitę pradedame taip:

Neatmetu galimybės kilti šią savaitę.
Jeigu pažiūrėsime į SPY savaitinį grafiką, tai matome, kad esame tik 30-40 punktų aukščiau už praeitų metų pabaigos reikšmes. Nedaug. Kodėl nepagerinti šį rodiklį?O va NASDAQ nuo metų pradžios padarė labai neblogą šuolį. Bet jeigu rinka nesustos kilusi, tai kas gali tech sektoriui sutrukdyti daryti tą patį?Vienas mano gerbiamas patyręs žmogus apie DIA kalba taip: - O ar JAV dar turi kokią industriją?
Į DIA grafikus pastaruoju metu žiūrime daugiau iš inercijos, negu iš reikalo.Auksas. Kažkada jis valdė visus. Dabar tapo tiesiog žaidimo įrankiu.Nafta. Manau, kad laikiną piką pasieks Obamos ir Medvedevo susitikimo metu. Visai ne už kalnų.Saulės energetika. Jeigu grynai pagal TA, esame trečioje TD Sekvencijos fazėje - CountDown. Teoriškai greitu laiku galim pasiekti ir tą pasipriešinimą prie 14 su trupučiu.Namų statytojai. Man atrodo, kad iš tikrųjų JAV administracijai tai nėra pirmaeilis klausimas, dabar sprendžiami globalesni dalykai. Ateis laikas ir namų statybai. O kol kas pribraižiau galimų palaikymo ir pasipriešinimo linijų.Vartojimas. JAV jau seniai vartojo, vartoja ir tikriausiai vartos. Bet kol kas tokioje laikinoje neapsisprendimo būsenoje.Finansai. Kaip ir SPY grafike, esu nubrėžęs galimą korekcijos kanalą. O eisim tuo kanalu ar ne, greičiausiai pamatysim jau šią savaitę.Kam įdomu, galite retkarčiais žvilgtelėti į keturių labiausiai meškiškų krizių palyginimą:
Four Bad Bears
Tik norėčiau įspėti, kad tekančiame vandenyje įbristi į tą patį vandenį praktiškai neįmanoma.

Sėkmės prekyboje.

Ir galvokit savo galva!
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 06 22 13:11     #31939
Rysium su laukiamu kritimu, gal galetum ir FAZ grafikelius deti?
2009 06 22 13:33     #31940
Apie politiką tai niekus pliauški (kaip ir aš). Grafikai ne tokie beviltiški atrodo P.S. Gali [b]laikyti[/b] kad nieko nesakiau, jeigu humoro jausmas atrofavęsis
2009 06 22 14:06     #31941
[b]zilva[/b], FAZ grafiko nedėsiu. Su FAZ'u pradėti dirbti reikėtų žiūrint į FAS, o dar geriau į XLF grafiką. Kada XLF nupieš viršūnę, kuri žemesnė už ankstesnę, tada galima pradėti apie FAZ galvoti. [b]indėnas[/b], politika ir yra niekų pliauškimas tam, kad nukreipti dėmesį nuo tikrų darbų P.S. ištaisiau

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital