Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Birželio 19: Labas rytas, Lietuva!

.oOo. | 2009-06-19 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1229
Birželio 19: Labas rytas, Lietuva! JAV rinkos apžvalga
Sudėtinga ką nors komentuoti kai rinka randasi tokioje apatiškoje būsenoje.
Kalendoriuje vasaros pradžia, praėję keli pavasario mėnesiai tikrai nebuvo nuobodūs, matyt kad gamtos dėsniai ir šį kartą padarys savo - po intensyvaus darbo turėsime šiokį tokį poilsį.
Dar prieš porą mėnesių daug kam atrodė juokinga mintis kad sieksime ir daug kur kirsime dieninius MA200, kad kaip įprasta bus sell in May and go away... Bet yra taip, kaip yra.

Aš manau, kad per artimiausius porą mėnesių apsiribosiu savaitinių ir mėnesinių apžvalgų rašymu. Įtariu, kad iki rudens įeisime į ganėtinai platų flat tarp svarbių palaikymų-pasipriešinimų. Todėl, bent jau sau, esu numatęs taktiką buy on dip, sell on spike.

Ateinanti savaitė bus paskutinė pilna mėnesio ir pusmečio savaitė. Manęs nė kiek nestebina, kad trumpalaikiai rinkos indikatoriai šiai dienai "sukonstruoti" taip, kad būtų galimybė pakankamai neblogai užbaigti tą pusmetį.

Šiandien įdėsiu tik SPY dieninį grafiką su svarbiais palaikymais ir pasipriešinimais. Visur paveikslas toks pat iš esmės.Savaitinėse apžvalgose dėsiu daugiau mus dominančių sektorių grafikų ir nubrėšiu gaires, tokias kokias aš matau.
O dabar papoilsiaukim, pasimokykim, kol laiko yra. Man atrodo, kad į tikrą darbą kibsim rudenį. Jeigu PPT vyrukai ir mergičkos pasistengs per vasarą, tai rudeniop ir investuotojus gal pamatysim. O tada jėgų tikrai prireiks.
Bet kaip bus, pamatysim.

Ir kaip visada, galvokit savo galva!
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital