Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Birželio 11: Labas rytas, Lietuva!

.oOo. | 2009-06-11 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1354
Birželio 11: Labas rytas, Lietuva! JAV rinkos apžvalga
Per pastaruosius beveik du metus manęs vis nepalieka mintis, kad vyksta labai didelis žaidimas pasaulio finansų rinkose. JAV, pradedant nuo WWII, išsikovojo dominuojančią padėtį ir norime mes to ar ne, šiandien ši valstybė neprarado savo padėties. Metodai išlaikyti dominavimą taikomi visi, kokie tik įmanomi.

Beveik kasdien skaitau porą spekuliantų iš JAV blogų. Man ima juokas, kai tie amerikonai labai piktinasi dėl jų valdžios kišimosi į finansų rinkas. Negi jie nesupranta, kad jeigu ta valdžia nesugebės išlaikyti dominavimo, tai "american dream" liks tik prisiminimuose.

Tokia tat pas mane fundamentali analizė.

Einam prie TA. Nepažeisim tradicijų ir trumpam žvilgtelėsime į rinkos pulso indikatorius.
$NYMO tebesisukioja griežtai neutralioje zonoje.$VIX vakar, tarsi išsigandęs, atšoko nuo 27. Kaip esu minėjęs, tolesniam raliukui reikėtų pramušti 28-27 zoną. Manau, kad iki mėnesio ir pusmečio pabaigos pamatysim tai. Nors būna momentų, kai pats tuo netikiu.Pradėsiu dėti jus dominančių sektorių savaitinius grafikus. Neperkrausiu jų informacija. Tiesiog palikymo ir pasipriešinimo lygiai, galimi trendo persisukimo taškai, prognozuojamos einamo mėnesio kainos.Praėjusią savaitę matome žvakės šešėlį į apačią iki palaikymo ties 88. Nežinau kas ten buvo, bet intraday grafike ta kaina buvo pasiekta be apyvartos. Gal čia duomenų bazės klaida, gal buvo parduotos kelios akcijos tokia kaina. Iš intraday grafikų aš tą kainą ištryniau, kad negadintų indikatorių savo nesąmoningom reikšmėm.Matome ryškiai raudoną liniją, kurią buliai šiomis dienomis greičiausiai ims, ir paims. O jeigu jie paims, tai ant savaitinio grafiko matome, kur pirmas tikslas.

Tech sektorius. Kas gali atsakyti, kur mes dabar esame - ant palaikymo, ar ant pasipriešinimo?Nafta. Peržiūrėjau savo pozicijas naftos atžvilgiu. Matau tik tokį paveikslą. Na gal dar galėtų įdėti palaikymą ties M Lo. Bet pirma pažiūrėkim, kuo baigsis tas kilimas.Finansai. Manau ir čia viskas aišku. Totalus neapsisprendimas, pusiaukelėje.
Tai kad turime paskutinį ketvirčio ir pusmečio mėnesį, manau UP. Iki pasipriešinimo.FAS. Antradienį tarp 10,60 ir 10,70 išėjau, vakar ties 10,05 įėjau. Įėjau dar nepilnai. Šiandien žiūrėsiu, ką toliau daryti. Norėčiau pavažiavimo iki 9,60, bet ar į mano norus kas atsižvelgs?Tiek šiai dienai. Geros prekybos.

Ir galvokit savo galva!
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 06 11 15:39     #31881
Meskit jūs tą Bernankę velniop, o tai gaunasi ne apžvalga o kažkoks Zeitgeist
2009 06 11 16:32     #31882
[b]Petrai Kurmeli[/b], ar samanės bene padauginai?

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital