2010.04.28. Biržos apžvalga

2010.04.28. Biržos apžvalga Tai toliau sau ramiausiai koreguojamės. Kiek dar koreguosimės? Norėtųsi kad trumpai. Bet vis dar prisimenam, kaip sakydavom „Kiek dar jos gali kristi?“

Tai toliau sau ramiausiai koreguojamės. Kiek dar koreguosimės? Norėtųsi kad trumpai. Bet vis dar prisimenam, kaip sakydavom „Kiek dar jos gali kristi?“ O jos krito ir krito, ir krito.
Šį kartą vis tiek turėtų rinka elgtis pagal kitokį scenarijų. Bet joks scenarijus neįdomus, jei turime pietų kryptį.
O būtent dabar tai ir matome. Tiksliau, tai akivaizdu dieniniuose grafikuose. Savaitiniuose – ramus bangavimas. Kol kas...
Žodžiu, pigių akcijų metas atėjo...

 

 

1 pav. Aprangos dugnas neišlaiko. Suveikė pardavimo signalas.

 

 

2 pav. Arco Varoje pirkimo signalas nesuveikė, bet turime naują ir kiek žemiau - @4.13 EUR.

 

 


3 pav. City Service suveikė dar vienas pardavimo signalas.

 


4 pav. EEG pirkimo signalas @1.09 EUR.

 


5 pav. Žemaitijos piene shortinimo signalas @1.58 lt. ... Nors nuojauta kužda, kad shortinti dabar visai nereikia...

 

 

6 pav. Ūkio bankas krito su gap‘u. Nesijaudinkit, užpildysim. Jei ne rytoj, tai poryt...

 

 

7 pav. Panevėžio statybos treste pirkimo signalas @4.25 lt.

 

 

8 pav. Net TEO dugnas neatlaikė... Tai ką čia jau apie kitas kalbėti...

 

 

9 pav. Šiaulių banke pirkimo signalas @1.09 lt.

 

 

 

 

 


Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 04 28 22:41     #33511
pigiu akciju metas atejo, tik kad grynu maza.. kazkas su minusu issoko is pozos, kazkas ryt dar kaily isnes.. manau be kitos savaites sviesuliu nebus, kol nuostoliu spekuliai nepafiksuos ir tada vel sumes pinigelius biznis cia.. galvojau apzvalgos nebus, nojau kazkada pasijuokei kad as pagal foruma siuliau prekiaut, manau sistas iseitu pazek kaip tylu reiskias pirkimo signalas, prades tausketi perku parduodu, bus pardavimo signalas, gerai joke visiem linkiu daug grynu kad pigiu akciju uzsipirktu, nors sian VZ naujienas paskaicius kad BVP musu dar neigiamas nors netoks didelis tas neigiamumas, graikai ispanai isvis ten zlunga, jei cia su tom ziniom ir musu tauta balamutins tai ta korekcija uzbanguos cia gerai... geriau isvis neskaityt
2010 04 28 23:35     #33512
o tai kuri čia akcija pigi????
2010 04 28 23:39     #33513
Citatos pradžia iš šono žiūrint  
  o tai kuri čia akcija pigi???? Citatos pabaiga
O kuri brangi?
2010 04 29 01:36     #33514
Citatos pradžia Nojus
 

 
Citatos pradžia iš šono žiūrint  
  o tai kuri čia akcija pigi???? Citatos pabaiga
O kuri brangi?
Citatos pabaiga
Brangios ne akcijos - brangus laikas, kol cia bent viena kita lituka uzdirbsi... aisku, lyginant su Vakarais ar ten kokia Japonija, tai cia dar ir kaip pigios tos musu akcijos (o kada jos buvo brangios? )...cia buna ivykis, kai per savaite ar men akcija, kaip pvz kokia APG nuo 3 iki 4 lt pakyla, t.y. kokiais 30 % ir daugiau, o JAV pvz, kokios penny stocks su keliu simtu procentu (na, gerai, sakykim, lygiai 100%) kilimu PER DIENA nieko labai nestebina...aisku, mes ne amerikonai, pas mus ne dolcai, o litai, ir dar tos musu imones po keleta centuku divus pameto...jauciasi, kad "atsigaunam"...idomu, kiek cia ant to LT svieto spekuliantu beliks kai Lietuvai L formos atsigavimas prognuozuojamas?...kol pasieksim normalu lygi, tai gali buti kad isvis nieks jau ir nebeprekiaus, o tik stambus vieni kitiems STAMBIAI ir stumdys paketelius...
2010 04 29 08:12     #33515
Citatos pradžia Nojus  
 
Citatos pradžia iš šono žiūrint  
  o tai kuri čia akcija pigi???? Citatos pabaiga
O kuri brangi?
Citatos pabaiga
Kalbant apie esančias apžvalgoje :
TEO gal ir galima pasakyti kai kaina yra proto ribose ,sakykim prie viršutinės ribos
ZMP teoriškai nepervertinta, bet tik teoriškai.....
Na o visos kitos ŠIANDIEN nepanašios į įmonių vertybinius popierius ,labiau primena spalvotus popieriukus ir visos aiškiai labai brangios.
Apie nebrangias - kai pas jus atsirado virtualus portfelis(tiksliau, kai aš apie jį sužinojau), aš ten įrašiau kelias akcijas, kurias laikiau pigiomis ,kam įdomu galit pažiūrėti ,šiandien daugelis iš jų  brangios.
Antras, naujesnis sąrašas iš balandžio 9d. - tai akcijos , kurios mano manymu turi galimybę išsilaikyti esamame lygyje jei rinkoje susidarys negera situacija.
TAI NĖRA PASIŪLYMAS PIRKTI AR PARDUOTI AKCIJAS

p.s Nojau, dabar jūs atsakykit apie pigias akcijas
2010 04 29 09:07     #33516
 Ne kartą jau rašiau apie pigias akcijas. Paieškokit Vakar su chebra susėdę garai pasėdėjom, pabendravom, padainavom, tai pirštus dabar labai skauda
2010 04 29 09:33     #33517
Citatos pradžia Nojus  
   Ne kartą jau rašiau apie pigias akcijas. Paieškokit Vakar su chebra susėdę garai pasėdėjom, pabendravom, padainavom, tai pirštus dabar labai skauda Citatos pabaiga
Nojau, man to nereikia , aš ir taip žinau po kiek opiumas , tačiau to reikia naujokams ir jūsų puslapio populiarumui , o jie neieškos.
Jūs deklaravot , pacituosiu  "Žodžiu, pigių akcijų metas atėjo..." , tačiau negalite įvardinti nė vienos pigios akcijos , kur šaknys??

2010 04 29 10:12     #33518
 iš šono žiūrint, kas gi neaiškaus? Pasižiūrėk į grafikus ir pamatysi, kaip akcijos čiuožia žemyn. Teigti, kad jos brangsta, būtų mažų mažiausiai kvaila. Todėl sakau, kas yra akivaizdu - jos pinga. 

2010 04 29 10:55     #33520
Citatos pradžia Nojus  
   iš šono žiūrint, kas gi neaiškaus? Pasižiūrėk į grafikus ir pamatysi, kaip akcijos čiuožia žemyn. Teigti, kad jos brangsta, būtų mažų mažiausiai kvaila. Todėl sakau, kas yra akivaizdu - jos pinga. 
Citatos pabaiga
be lingvistinių išvedžiojimų :  kad akcijos pinga , nereiškia, kad jos yra pigios,   tai du skirtingi dalykai , o pasakymą "Žodžiu, pigių akcijų metas atėjo..." aš suprantu , kad akcijos pigios.Manau, kad taip supranta ir pradedantieji , kurie pagal viską yra pagrindiniai lankytojai puslapyje.

Jūsų demonstruojama prekybos sistema paremta technine analize, kuriai nesvarbu ar akcijos brangios ar pigios, ji naudoja indikatorių rinkinį ir pakankamai normaliai veikia , tačiau jei jau imatės vertinti brangios ar pigios akcijos , reikėtų tai kažkuo pagrįsti. O tai paskutiniu metu gaunas , kad grafikai su indikatoriais sau , komentarai sau, ir viską sumaišo šokinėjimas nuo dieninio prie savaitinio grafiko.

Nojau , tai turėtų būti kaip pozityvi kritika, o ne taip, kad blogai išsimiegojau ir išsidirbinėju......
daugiau nerašysiu, atsakyti nebūtina, sėkmės.

2010 04 29 11:09     #33521
 Aš atsakiau į klausimą, ką aš turėjau omenyje.
Tavo semantinė pastaba labai teisinga. Tik atsakyti sunku. Lietuvos atveju, pigiausios dabar yra likvidžiausios akcijos. Ir tokios, kurių likvidumas pastovus, o ne vienadienis. Tokia mano nuomonė.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital