2010.03.02. Biržos apžvalga

2010.03.02. Biržos apžvalga Šią savaitę Verslo žiniose Investiciniai fondai pasidalijo savo nuomone, kas čia Lietuvoje, o ir šiaip PanBaltike, yra patrauklu, ką jie perka, ką jie i

Šią savaitę Verslo žiniose Investiciniai fondai pasidalijo savo nuomone, kas čia Lietuvoje, o ir šiaip PanBaltike, yra patrauklu, ką jie perka, ką jie ir kodėl.
Pasižiūrim:
Be abejo, tai TEO LT. Be jos lietuviškas fondas net ne fondas. Toliau rikiuojasi Tallink Grupp, Pieno žvaigždes, Tallinna Kaubamaja, Grindeks, City Service, Vilkyškių pieninė, Lietuvos elektrinė, Rokiškio sūris, Ventspils nafta, Merko Ehitus, Lifosa, Limarko, Panevėžio statybos trestas, Apranga, Šiaulių bankas, Rytų skirstomieji tinklai, Ūkio bankas.
Daugmaž viskas. Nieko nenustebinantis sąrašas. Iš principo, pasirinkta iš likvidžiausių, patikimiausių (pieno sektorius), perspektyviausių (bankai, vartojimas, statybos).
Ilgalaikiu požiūriu, PanBaltike daugiau tikrai ką sunku rasti, jei norite ilgai ir ramiai miegoti. Tik va su ta laivininkyste labai įdomiai pasirodė... Pasigedau minint Lietuvos jūrų laivininkystę. Vietoj jos – Limarko.
Tas irgi labai logiška. Be kitų dalykų, tai gali būti ir savotiška fondų reakcija į dabartinės vyriausybės vykdomą veiklą.

 


1 pav. Linas Agro Group akcijų kaina toliau kyla. Manome, kad galima ir mums tą kilimą įsitraukti. Perkam/pildomės, kainai iki sesijos pabaigos išsilaikius aukščiau 2.15 lt.

 


2 pav. Aprangai nedaug trūko iki pirkimo signalo. Jis lieka galioti.

 


3 pav. Lifosa neapsisprendė šiandien, į kurią pusę pasukti. Pirkimo signalas lieka galioti.

 


4 pav. Užtat kaip Lietuvos jūrų laivininkystėje suveikė signalas, net gražu žiūrėti...

 


5 pav. Ūkio banke suveikė pirkimo signalas. Taip, sakyčiau, kukliai ir nedrąsiai.

 


6 pav. TEO LT akcijoms pritrūko jėgos pasipriešinimui įveikti. Reikia tikėtis, kad pamiegojusios ir gerai pailsėjusios, jos ryt pasipriešinimą įveiks.

 


7 pav. Snore suveikė pirkimo signalas. Tik irgi be stipraus palaikymo.

 


8 pav. Rokiškio sūryje pirkimo signalas suveikė su gap‘u.

 

 

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital