Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2009.03.12 Optimizmas sugrįžo

spekuliantai.lt | 2009-03-12 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1512
2009.03.12 Optimizmas sugrįžo Net ir lietuviška birža, taip kaip ir visas pasaulis, dabar bando susirasti kryptį. Kritimas realiai pristabdomas. Tokių pristabdymų matėm jau ne vieną,
Net ir lietuviška birža, taip kaip ir visas pasaulis, dabar bando susirasti kryptį. Kritimas realiai pristabdomas. Tokių pristabdymų matėm jau ne vieną, todėl su nerimu (o gal ir be jo) stebima pasaulio investuotojų reakcija. Vertinant pagal apklausos rezultatus, Vilniuje rimtesnio atšokimo dar nelaukiama.1 pav. Pranešame, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija apie pasikėsinimą į AB banko Snoras pagrindinį akcininką V.Antonovą yra neteisinga ir neatitinka tikrovės. Hm, o tai kas tada atitinka tikrovę?


2 pav. Atsižvelgiant į visuomenės informavimo priemonėse paskelbtą informaciją dėl to, kad AB „Agrowill Group“ neperka ŽŪB „Tetervinai“, atkreipiame dėmesį, kad dar 2008 12 11 pranešime apie esminį įvykį AB „Agrowill Group“ skelbė, kad artimiausiu metu neketina įsigyti naujų žemės ūkio bendrovių.


3 pav. Vyriausioji rinkimų komisija šiandien priėmė Ūkio banko investicinės grupės prezidento Vladimiro Romanovo pareiškinius dokumentus kandidatuoti prezidento rinkimuose, tačiau gali būti, jog pretendentu jis nebus registruotas dėl kilmės.


4 pav. Rinkos flagmanas stipriai skriaudžiamas. Net apyvartos drąstiškai kritusios. TEO LT vis labiau patvirtina biržos suskilusios geldos vardą.Apžvalgą parengė: Nojus.

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: rinkosapzvalga@spekuliantai.lt
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital