Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2008.12.22 Prekyba biržoje leisgyvė

spekuliantai.lt | 2008-12-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 2554
2008.12.22 Prekyba biržoje leisgyvė Nereikia per daug norėti didelio aktyvumo prieš šventes. Šiemet Kalėdų senelis, Institucinių investuotojų pavidalu pas mus jau nebeateis. Žadėjo ateit
Nereikia per daug norėti didelio aktyvumo prieš šventes. Šiemet Kalėdų senelis, Institucinių investuotojų pavidalu pas mus jau nebeateis. Žadėjo ateiti kitų metų vasarą. O šiandien situacija „nėra ko rašyti“ vis dar aktuali ir kasdien aktualesnė ir gilesnė... Pasuojat, mieli spekuliantai.
SEB Banka Rygos biržoje nutraukė savo, kaip likvidumo palaikytojo (Market Maker, Liquidity provider)veiklą. PINIGŲ NĖRA!
O Arco Varai trumpalaikius įsipareigojimus teko refinansuoti. Jai pavyko gauti pinigų. Vadinasi, PINIGŲ YRA! Bet kur jie?..


Užsienio naujienos:
1 pav. OEG1T - greitai kilo, bet dar greičiau fiksuojami pelnai. Kaip tik tai signalai ir siūlo daryti, nes kaina nusileido žemiau raudonos aligatoriaus linijos.2 pav. SRS2L - kažkas prisiminė ir šias mažai likvidžias privilegijuotas akcijas. Gal ir ne be reikalo. Įveiktas pasipriešinimas ties 5,69 Lt. Suveikimo fraktalo pirkimo signalas.3 pav. BLT1T - AO kirto nulio liniją duodamas pirkimo signalą. Signalas galioja kainai užsidarinėjant aukščiau 1,1 Eur.4 pav. Klaipėdos nafta atlaikė šiandien tiek meškų, tiek bulių spaudimą ir plūduriuoja pavirčiuje, kaip tas... ta naftos dėmė prie Būtingės. Išsilaikys, kol nesusems. Grafikas savaitinis. Rodo, kad trendas Down vis dar stiprus.


5 pav. Kadangi geriausių naujienų laukiam tik iš flagmano, tai pasižiūrime ir į jo poziciją. Gerų naujienų nėra. Sako, kad dar paštininkas jas rašo...TEO LT pozicijoje meškos.Apžvalgą parengė: Darijus, Nojus, Saulius.

Rinkos apžvalgos
Rašykite mums: rinkosapzvalga@spekuliantai.lt
Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2008 12 22 14:35     #4413
Jooo, iš didelio rašto išėjom iš krašto . Smagiems apžvalgų rengėjams noriu priminti, kad KALĖDŲ SENELIS VASARĄ NEATEINA... Jam per karšta. Jei nebus per šias Kalėdas, tai reiks laukti ... sekančių... Netikite? Paklauskite savo vaikų .
2008 12 22 14:49     #4414
Nataraj, dar turėjom paskutinį, optimizmo grūdą. Deja... Paklausėm vaikų, tikrai neateis...

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital