Komentarai 3 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

2014 m. Rugsėjo 24 d. Biržos apžvalga

Spekuliantai.lt | 2014-09-24 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 5821
Raktiniai žodžiai: OMXV, techninė analizė, Apranga, TEO LT, Litgrid, Baltika, Tallink Grupp, Grindeks, Lietuvos energijos gamyba
2014 m. Rugsėjo 24 d. Biržos apžvalga 2014 m. Rugsėjo 24 d. Biržos apžvalga

Trečiadienį Baltijos rinkose viešpatavo Aprangos akcijos. Tiesioginių sandorių pagalba jos sugeneravo per 200 tūkst. eurų apyvartą, o akcijų kaina kilo.
Likusią apyvartą generavo estiškos akcijos. O bendra nuotaika biržose buvo pesimistinė, nors REugos akcijų indeksui ir pavyko užsidaryti žaliojoje zonoje.

 

 


1 pav. Akcinės bendrovės „Invalda LT“ 100 proc. valdoma bendrovė „INVL fondai“ 2014 m. rugsėjo 23 d. gavo Lietuvos Banko Priežiūros tarnybos sprendimą neprieštarauti ir įsigijo specializuotą pensijų fondų valdymo bendrovę „MP Pension Funds Baltic“. Už 100 proc. „MP Pension Funds Baltic“ akcijų sumokėta 3,3 mln. eurų (11,394 mln. litų).
„MP Pension Funds Baltic“ šiuo metu turi 62 tūkst. klientų ir valdo 90 mln. eurų turto bei užima beveik 5 proc. pensijų fondų rinkos Lietuvoje. „MP Pension Funds Baltic“ valdyboje yra Darius Šulnis, Jón Sigurðsson, Alvydas Banys, Nerijus Drobavičius, Vytautas Plunksnis. „Invalda LT“ planuoja išlaikyti „MP Pension Funds Baltic“ komandą ir vadovybę bei plėsti įmonės veiklą. Klientų sutarčių sąlygos išliks tokios pat, jiems papildomai niekur kreiptis nereikia.
Papildoma informacija:
„MP Pension Funds Baltic” - ilgalaikė ir strateginė mūsų investicija. Tikime, kad augant šaliai ir turtingėjant visuomenei didės ir investicijos į pensijų fondus bei kitus ilgalaikius taupymo produktus“, - sakė „Invaldos LT“ prezidentas Darius Šulnis.
„Itin vertiname islandų įkurtos „MP Pension Funds Baltic“ pasiekimus per 7 veiklos metus . Išlaikysime kompanijos vertybes ir misiją - padėti užtikrinti klientams 80 proc. jų pajamų senatvės pensiją. Džiaugiamės, kad valdybos narys Jon Sigurdson sutiko tęsti savo veiklą kompanijoje ir prisidės prie tęstinumo išlaikymo. Tikime, kad esama vadovų komanda toliau sėkmingai plės verslą ir sieks gerų rezultatų“, - sakė D. Šulnis.
„Mes esame itin patenkinti tuo, kad vadovybė ir darbuotojai sukūrė sėkmingą kompaniją su geromis perspektyvomis ir puikiais ilgalaikiais rezultatais – mums malonu būti prisidėjus prie šio sėkmingo verslo plėtros. MP banko strategija šiuo metu nenumato augimo Baltijos šalyse, o sinergija su kitomis mūsų verslo sritimis yra ribota, todėl dėl strateginių priežasčių nutarėme parduoti „MP Pension Funds Baltic“. Naujiesiems bendrovės savininkams linkime didžiausios sėkmės toliau auginant kompaniją Lietuvos pensijų fondų rinkoje“, - sakė MP banki vadovas Sigurdur Atli Jónsson.
„MP Pension Funds Baltic” generalinio direktoriaus Ramūno Stankevičiaus teigimu, akcininkų pasikeitimas dar labiau sustiprins “MP Pension Funds Baltic” pozicijas Lietuvos rinkoje.
„Šiuo metu esame sparčiai auganti specializuota pensijų fondų valdymo bendrovė, kuri Lietuvoje diegia tarptautinę pensijų fondų valdymo praktiką, atsakingą ir strategišką požiūrį į taupymą ir investavimą. Mūsų misija - užtikrinti klientams geriausią rizikos - grąžos santykį valdant penkis antros ir trečios pakopos pensijų fondus. Panaudodami AB „Invalda LT“ patirtį ir komandos profesionalumą, sieksime dar labiau sustiprinti savo pozicijas ir tapti rinkos lyderiu pensijų fondų valdymo srityje“, - sakė R. Stankevičius.

 


2 pav. „Lietuvos energijos gamyba“, AB, (juridinio asmens kodas 302648707, registruotos buveinės adresas Elektrinės g. 21, Elektrėnai, toliau – Bendrovė) informuoja, jog 2014 m. rugsėjo 23 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme priimtas Bendrovės skundas dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2014 m. rugpjūčio 7 d. nutarimo „Dėl elektros energijos gamybos rinkos tyrimo rezultatų“, Nr. O3-757 (toliau – Nutarimas), panaikinimo.
Kaip skelbta 2014 m. rugpjūčio 7 d. Bendrovės pranešime apie esminį įvykį, Nutarimu Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pripažino Bendrovę didelę įtaką turinčiu asmeniu elektros energijos gamybos rinkoje bei, be kita ko, nuo 2015 m. sausio 1 d. nustatė su kainų taikymu ir informacijos apie reguliuojamos veiklos sąnaudas skelbimu susijusių pavedimų.
Bendrovė yra pažymėjusi, kad gamybos rinkos tyrimas yra atliktas remiantis netinkamomis prielaidomis. Dėl šios priežasties, Bendrovės nuomone, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos sprendimas pripažinti Bendrovę didelę įtaką turinčiu asmeniu elektros energijos gamybos rinkoje ir su tuo susiję įpareigojimai Bendrovei neturėtų būti taikomi.

 


3 pav. Aprangos pirkimo signalas @2.72.

 


4 pav. Tallink Grupp toliau skęsta. Neperkam.

 


5 pav. Baltikos pirkimo signalas @0.501.

 


6 pav. TEO LT akcijų kaina šiaip ne taip pakilo virš Raudono balanso. Pirkimo signalas yra @0.761. bet gali būti, kad rytoj turėsime signalą kur kas žemiau.

 


7 pav. Litgrid pirkimo signalas @0.721.


Apžvalgą parengė: Nojus.
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2014 09 24 19:46     #35789
Nojau, gal galėtumėte pažiūrėti, kodėl Techninėje analizėje 1 OMXV indekso grafikas užstrigo rugpjūčio 26 d. ir nebetęsiamas.
2014 09 24 19:59     #35790
Ok, pažiūrėsiu.
2018 10 11 17:31     #40454
 Interesting and amazing how your post is! It is Useful and Useful for Me That I like it very much, and I'm looking forward to hearing from your next.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital