2012 m. Vasario 21 d. Biržos apžvalga

2012 m. Vasario 21 d. Biržos apžvalga 2012 m. Vasario 21 d. Biržos apžvalga

 

Vilniaus biržoje šiandien neįtikėtinos apyvartos. Kelių sandorių trūko, kad būtų visas milijonas eurais sugeneruota. Tiesioginiai sandoriai? Be abejo. Ir vėl TEO LT pozicijoje? Žinoma. O va Linas Agro Group pozicijoje didelės apyvartos be tiesioginių ir užbiržinių sandorių.

 

 

 

 


1 pav. AB Ūkio bankas 2012 m. vasario 21 d. pagal 200 000 000 litų trumpalaikių ir vidutinės trukmės obligacijų siūlymo programos baziniame prospekte ir 2011 m. sausio 6 d. Banko Valdybos patvirtintose Galutinėse sąlygose nustatytas sąlygas išpirko „Fiksuotų palūkanų obligacijų emisiją LTL Nr. 1/2011“ (ISIN kodas – LT1000410318).
Ūkio banko pozicijoje suveikė pardavimo signalas. Greičiausiai, investuotojai jau susiskaičiavo, kad bendrovė skelbs nuostolius.

 


2 pav. AS Ekspress Grupp Stebėtojų taryba nusprendė įsteigti IT vystymo ir valdymo bendrovę. Įstatinis kapitalas 2,500 eurų. Bendrovės CEO Madis Tapupere.

 


3 pav. Premia Foods 2011 m. pajamos augo 14% ir prognozė viršyta 3.3%. 4Q pajamos augo 12%. Per metus bendrovė patyrė -0.4 mln. eurų nuostolių. Pernai buvo virš milijono eurų pelno.
Bendrovės valdyba akcininkų susirinkimui ir Stebėtojų tarybai siūlys tęsti dividendų mokėjimo politiką ir už praeitus metus išmokėti po 0.01 euro akcijai.
Nuostoliai nepatiko investuotojams. Pardavimo signalas @0.656.

 


4 pav. Praeitą penktadienį Estijos Konkurencijos taryba apskundė Talino administracinio teismo sprendimą dėl Tallinna Vesi tarifų. Ilgai istorijai dar nesimato pabaigos.
Pardavimo signalas @7.197.

 


5 pav. Antrus metus iš eilės Lietuvių gamintojo AB „Vilkyškių pieninė“ produktai vasario 13–17 dienomis Maskvoje vykusioje „Prodexpo 2012“ parodoje pelnė aukso medalius. Šiemet didžiausioje Rytų Europoje maisto produktų, gėrimų ir žaliavų parodoje „Geriausio metų gaminio“ titulą pelnė du „Vilkyškių pieninės“ produktai – sūris „Maasdam“ ir „Vilkyškių“ jogurtas su agrastais.
Subtilaus skonio „Maasdam“ sūrio gamyba reikalauja ilgametės patirties ir kruopštaus darbo. Lietuvoje šis „Vilkyškių pieninės“ sūris 2001 m. jau buvo apdovanotas aukso medaliu parodoje „Agrobalt“. Pasak AB „Vilkyškių pieninė“ generalinio direktoriaus Gintaro Bertašiaus, sūris„Maasdam“ taip pat labai populiarus kaimyninėje Rusijoje, ką įrodo ir šis svarbus apdovanojimas.
„Labai maloniai nustebino ir „Vilkyškių“ jogurto su agrastais pripažinimas, nes tai išties subtilaus skonio unikalus produktas – neįprastas tiek Lietuvos, tiek Rusijos rinkoms. „Vilkyškių“ jogurtas su agrastais Lietuvos rinkoje pasirodė visai neseniai, tačiau pirkėjai labai greitai pamėgo reto, išskirtinio skonio produktą ir šiandien tai yra vienas populiariausiųjų tarp visų „Vilkyškių“ jogurtų. Jis ypač vertinamas vartotojų, kurie mėgsta mažiau saldžius, gaivesnius ir natūralesnius produktus“, – sakė G. Bertašius ir pridūrė, kad šie apdovanojimai paskatins „Vilkyškių pieninę“ ateityje dar drąsiau kurti išskirtinius produktus.
Pernai „Prodexpo“ parodoje Rusijoje aukso medaliujau buvo apdovanotas „Vilkyškių pieninės“ sūris „Prūsija“, apdovanojimus taip pat gavo sūriai „Legenda“ ir „Žalgiris“.
„Prodexpo“ yra didžiausia kasmetinė specializuota paroda Rusijoje ir Rytų Europoje, atliekanti svarbų vaidmenį plėtojant šalies maisto pramonę. „Prodexpo“ priklauso Pasaulinei parodų industrijos asociacijai (UFI) bei Rusijos parodų ir mugių sąjungai (RUEF), joje reguliariai dalyvauja vidaus ir užsienio maisto pramonės lyderiai, suinteresuoti pristatyti savo prekių ženklus Rusijos rinkai. Šiemet jau aštuonioliktą kartą vykusiame renginyje savo produkciją pristatė daugiau kaip 2000 atstovų iš 55 šalių. Daugiau informacijos apie parodą – oficialiame jos puslapyje internete: http://www.prod-expo.ru/en/.
Pildymosi signalas @1.541.

 


6 pav. „Litgrid“ AB pasirašė sutartį su „URS Polska“ Sp. z. o.o.,UAB „Energetikos projektai“ ir „URS Scott Wilson Ltd.“ Lietuvos filialo konsorciumu.
2012 m. vasario 21 d. pasirašyta Alytaus transformatorių pastotės rekonstrukcijos techninio projektavimo sutartis. Sutarties vertė – beveik 1,3 mln. litų. Tarptautinį viešąjį pirkimą laimėjęs konsorciumas („URS Polska“, „Energetikos projektai“, „URS Scott Wilson Ltd.“ Lietuvos filialas) turės pateikti 330 kV skirstyklos rekonstrukcijos techninį projektą, technines specifikacijas rangos darbų pirkimui, geologinius, geodezinius ir archeologinius tyrimus, gauti statybos leidimą, prižiūrėti statinio projekto vykdymą. Planuojama, kad techninis projektas bus baigtas 2013 m. sausį.
Paruošti Alytaus transformatorių pastotę nuolatinės srovės intarpo įrengimui joje yra vienas iš svarbiausių darbų rengiant Lietuvos elektros perdavimo sistemą jungčiai su Lenkija. „LitPol Link“ taps pirmąja tarpsistemine jungtimi, sujungsiančia Lietuvos ir Vakarų Europos elektros infrastruktūras. 2015-ųjų pabaigoje Lietuvos–Lenkijos jungtis bus pradėta eksploatuoti 500 MW galia, 2020-aisiais „LitPol Link“ elektros jungtis veiks 1000 MW galia.
Pildymosi signalas @0.524.

 


7 pav. TEO LT pildymosi signalas @0.654.

 


8 pav. Linas Agro Group pozicijoje didelės apyvartos nedaug pakėlė kainą. Pildymosi signalas @0.481.

 


9 pav. Aprangoje pildymosi signalas dar galioja.

 


10 pav. Merko Ehitus pozicijoje suveikė pildymosi signalas.


Apžvalgą parengė: Nojus.

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2012 02 21 19:05     #35389
Sveiki,
galbūt kai kuriems gali pasirodyti kvaila, bet nelabai radau informacijos kas tai pirkimo/pardavimo/pildymosi signalas? Gal galit patenkinti smalsumą ir nors trumpai paaiškinti? Ačiū
2012 02 21 20:36     #35390
o su MRK viskas gerai? paskutinis sandoris istiesu buvo 100 alcoki po 6.79, bet nei vienas grafikas jo neatspindi, o ir siaip kazkoks keistokas atrodo... pries tai kaina buvo 6.21... pagal mane tai joks cia pildymosi signalas
2012 02 21 22:30     #35391
 Sandoris yra sandoris. Ir tai faktas. Su interpretacija irgi viskas gerai - su faktais nepasiginčysi
2012 02 21 22:43     #35392
Citatos pradžia Jaunesnysis  
  Sveiki,
galbūt kai kuriems gali pasirodyti kvaila, bet nelabai radau informacijos kas tai pirkimo/pardavimo/pildymosi signalas? Gal galit patenkinti smalsumą ir nors trumpai paaiškinti? Ačiū
Citatos pabaiga
Šiaip pilnas internetas informacijos apie tai pagal antrą Bill Williamso knygą New Trading Dimensions How to Profit From Chaos in Stocks Bonds And Commodities. Pagrende rusų kalbą. Bet galima rasti ir anglų.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital