2011 m. Gruodžio 7 d. Biržos apžvalga

2011 m. Gruodžio 7 d. Biržos apžvalga 2011 m. Gruodžio 7 d. Biržos apžvalga

 

Apyvartos biržoje yra grėsmingai mažos. Kol kas kaltę suverčiam Europos skolų problemoms. Kol situacija miglota – pinigus laikom kapšelyje stipriai užrištus.
Antra vertus, ar dėl to neprarandam galimybės akcijų įsigyti gerokai žemesne kaina. Tai nėra raginimas pulti ir pirktis. Dar kainos gali nuriedėti ir žemiau. Istorinės žemumos jau toli liko, bet pasiekti jas galima itin greitai.
Žodžiu, sėdim, žiūrim, vertinam situaciją ir tik tada priimam sprendimus.

 


Tu, vaikeli, dabar į tą biržą neskubėk. Ten dabar pinigus atiminėja, ten dabar niekas pinigų nedalija. Paklausyk manęs seno ir žilo:

 

 

 


1 pav. Nuo ketvirtadienio, gruodžio 7 d., Šiaulių bankas visiems privatiems klientams tris kartus sumažino įkainius už komunalinių mokesčių priėmimą, palūkanas už indėlius mokės iš karto, o lėšų užskaitymai iš kitų Lietuvoje registruotų bankų bus atliekami nemokamai.
„Suprantame ir realiai vertiname situaciją, kurioje atsidūrė gyventojai, patiriantys sunkumų ir nepatogumų dėl banko „Snoras“ likvidavimo, ir norime jiems padėti. Be to, prasidėjęs šaltasis metų sezonas žmonėms taip pat kelia papildomų finansinių rūpesčių, pavyzdžiui, sąskaitos už šildymą. Todėl gyventojams parengėme keletą išskirtinių pasiūlymų“, – sako Arūnas Užupis, Šiaulių banko mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas.
Banko padaliniuose atsiskaitant grynaisiais, Šiaulių banko mokėjimo kortele ar pavedimu iš banko sąskaitos įmoka už komunalinių mokesčių priėmimą siekia 0,70 Lt. Tokiu pasiūlymu gyventojai galės pasinaudoti iki 2012 metų balandžio. Atsiskaitant per banko paslaugų sistemą „SB linija“, įmokos už komunalinius mokesčius klientams ir toliau visus ateinančius metus nieko nekainuos.
Gyventojams, nusprendusiems pasidėti terminuotuosius indėlius, Šiaulių bankas iki kitų metų sausio 31 d. irgi siūlo išskirtines sąlygas – indėlininkams pageidaujant, palūkanos gali būti išmokėtos ir iš karto.
Šiaulių bankas privatiems klientams iki ateinančių metų balandžio siūlo nemokamai atlikti visus vietinius pervedimus litais į visas įmonių ar asmenų sąskaitas Šiaulių banke. Iki 2012 m. sausio 31 d. Šiaulių banko klientams taip pat nebus taikomi jokie mokesčiai už lėšų užskaitymą litais iš kitų Lietuvoje registruotų bankų.
„Specialų paslaugų planą – mokėti gerokai mažiau arba kai kuriomis banko paslaugomis naudotis nemokamai – privatiems asmenims pristatome iš karto prasidėjus žiemai. Pasinaudoję šiomis galimybėmis, sutaupytas lėšas mūsų klientai galės skirti šventiniam stalui ar maloniai artimųjų dovanai“, – sako A. Užupis.
Gyventojams, susidūrusiems su problemomis dėl banko „Snoras“ nutrauktos veiklos, Šiaulių bankas rekomenduoja kreiptis į banko darbuotojus, kurie visada yra pasirengę konsultuoti dėl finansinių paslaugų ir suteikti visą reikiamą informaciją dėl „Indėlių ir investicijų draudimo“ draudžiamų indėlių išmokų bei prašymų jiems susigrąžinti pildymo. Taip pat konsultacijos teikiamos telefonu, paskambinus į bet kurį banko padalinį Lietuvoje.
Kaina kol kas nesiruoši aktyviau kur nors judėti, bet pirkimo signalas lieka galioti.

 


2 pav. 3,339,400 „Grindeks” akcijų bus pradėtos kotiruotis biržoje gruodžio 9 d. Visas Pagrindiniame biržoje kotiruojamų akcijų skaičius sieks 9,585,000 vnt. (ISIN LV0000100659, GRD1R). Akcijos nominalas yra 1 LVL.
Artimiausiu metu galime tikėtis kainos didėjimo. Tačiau bendra žemėjimo tendencija išlieka dar stipri.

 


3 pav. Arco Vara tarsi ir demonstruoja susiformavusį dugną, tačiau tikimybė judėti dar žemiau išlieka vis dar labai didelė.

 


4 pav. O štai Baltika nori parodyti, kad ne tik dugną suformavo, bet ir nuo jo atsispyrė. Todėl tikimybių svarstyklės jau labiau sveria kilimo link. Pirkimo signalas @0.370ю

 


5 pav. Linas Agro Group pirkimo signalas @0.419.

 


6 pav. Invaldos pirkimo signalas @1.945.

 


7 pav. Jeigu tikėtume, kad Ūkio banko pozicijoje 0.167 lygyje susiformavo stiprus palaikymas, tai toliau tikime, kad kaina pradės judėti aukštyn. Tikėjimas tikėjimu, tačiau laukiam pačios rinkos veiksmų. O rinka rodo, kad kaina labiau linkusi judėti žemyn. Dėl to neskubam apsipirkinėti.

 


8 pav. TEO pirkimo signalas @0.610.

 


9 pav. Olympic Entertainment Group kaina artėja prie pirkimo signalo @1.189.

 


Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB