2009.10.19. Biržos apžvalga

Spekuliantai.lt | 2009-10-19 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 1341
2009.10.19. Biržos apžvalga Ir vėl, jei ne TEO LT palaikymas, OMXV indeksas būtų prakirtęs palaikymą ties 285.37 riba. Na galima turėti vilties, kad taip neatsitiks. Ir vien todėl,

Ir vėl, jei ne TEO LT palaikymas, OMXV indeksas būtų prakirtęs palaikymą ties 285.37 riba. Na galima turėti vilties, kad taip neatsitiks. Ir vien todėl, kad rinkoje mažėja aktyvumas, paprasčiausiai nebus kam tą indeksą žemiau numušti. Kas be ko, pakelti tuo labiau nėra kam. Jei artimiausiu metu situacija nepasikeis, tai gulsime į gilų žiemos miegą (flatą), arba iš lėto, be jokios panikos ir pykčio, riedėsim nuokalne žemyn.

Labiausiai šiandien sužibėjo latviai. Ir kas galėjo pagalvoti, kad tie vaikinai tokie emocingi: pasiekti kainos kitimo ribas... tai jau KAŽKAS. Latviai pri(si)minė, kad Rygoje irgi yra akcijų birža. Tačiau nieko laibai ypatingo ir neįvyko...

1 pav. ...paprasčiausiai Ventspilio naftos akcininkai nusprendė sukauptą pelną išsidalinti tarpusavyje, o ne mokesčių forma sumokėti valstybei.

 

2 pav. Rytų skirstomieji tinklai priartėjo prie palaikymo ribos @2.07 lt. Žiūrėsim, kiek tas palaikymas stiprus. Jį prakirtus, galima pildytis short pozicijas.

 

3 pav. CTS pozicijoje nieko kito, kaip tik shortint, nebeliko.

 

4 pav. Lietuvos dujos nesėkmingai pratestavus dugną @2.27 lt, bus galima shortinti.

 

5 pav. Tik TEO rodo gyvybės ženklus, flatas atžalas išleido (gerai, kad ne šaknis). Apyvartos galėtų būti įspūdingesnės, bet nėra gi kas pardavinėja. Instituciniai, pareiškę, kad TS siūloma kaina per maža, nepuls veidu į purvą, t.y. nepuls dabar pardavinėti taip stipriai vertingų akcijų. Ar ne, instituciniai?

 

6 pav. Apranga kažkokiu mistiniu būdu irgi dar bando laikytis paviršiuje. Net pirkimo signalas @2.79 lt susiformavo. Žiūrim, ar rinka bus pakankamai stipri signalui pramušti.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital