2011 m. Rugsėjo 27 d. Biržos apžvalga

2011 m. Rugsėjo 27 d. Biržos apžvalga Šiandien didesnių apyvartų neprigeneravom, užtat kainas kėlėm, kaip „pasagėlė žirgą kėlė“...

 

Šiandien didesnių apyvartų neprigeneravom, užtat kainas kėlėm, kaip „pasagėlė žirgą kėlė“...
Vis dėlto užjūrio rinkų optimizmas neaplenkė mūsų sietuvų, tad šiandien galėjome stebėti kylančias kainas rinkoje. Retas reiškinys mūsuose.
Nors problema „Greecedebtcrisisdefaultkaput“ dar, toli gražu, nepasibaigė, investuotojai pasaulyje užsimanė apsiprekinti atpigusiomis akcijomis. Nes jau rytoj vėl, gal būt, stebėsime masines buliukų skerdynes ir pilnas sieniagatves kraujo.

 

 

 


1 pav. APB „Apranga“ gavo pranešimą apie APB „Apranga“ valdybos nario Vido Lazicko sandorį dėl emitento vertybinių popierių. Vidas Lazickas biržoje pirko 2,000 vnt. akcijų.
APB „Apranga“ gavo pranešimą apie su valdybos nariu Vidu Lazicku glaudžiai susijusio fizinio asmens Mildos Lazickaitės sandorį dėl emitento vertybinių popierių. M.Lazickaitė biržoje pirko 67 vnt. akcijų.
Akcijos kaina net užgap‘ino šiandien. Bet pozicijoje pardavėjai buvo stipresni už pirkėjus. Nežiūrint to, kainai pavyko užsidaryti aukščiau praeitos sesijos uždarymo. Pildymosi signalas @1.531.

 


2 pav. TEO LT praneša: „Daugiau nei 100 populiariausių Lietuvos atlikėjų ir daugiau nei 5 tūkstančiai jų dainų - visa tai galima rasti antradienį veikti pradėjusiame naujame muzikos portale „Myliumuzika.lt". Tai pirmasis legalus toks lietuviškas muzikos įrašų projektas internete. Jo kūrėjai tikisi, kad portalas taps alternatyva pasauliniame tinkle nelegaliai platinamiems muzikos įrašams.“ (Teo.lt)
Pildymosi signalas @0.614.

 


3 pav. „Invaldos“ grupės nekilnojamojo turto sektoriaus įmonės „Inreal“, „Invalda nekilnojamojo turto valdymas“, „Inreal GEO“ ir pastatų priežiūros sektoriaus įmonė „Invalda Service“ (Inservice) susijungė į atnaujinto INREAL prekių ženklo šeimą. Po mėnesio „Invalda nekilnojamojo turto valdymas“ ir „Invalda Service“ pakeis pavadinimus ir taps „Inreal valdymas“ ir „Inreal pastatų priežiūra“. Interneto erdvėje bendrą grupės identitetą ir vieningą veiklą reprezentuoja nauja interneto svetainė www.inreal.lt.
INREAL GRUPĖ yra pirmoji ir kol kas vienintelė Lietuvoje, teikianti tokį platų nekilnojamojo turto ir pastatų priežiūros paslaugų spektrą. Iki šiandien nekilnojamojo turto tarpininkavimo ir turto bei verslo vertinimo paslaugas reprezentavęs prekių ženklas INREAL nuo šiol bus atpažįstamas ir kaip nekilnojamojo turto valdymo, plėtros, atstovavimo, konsultacijų, pastatų techninės priežiūros ir administravimo bei geodezinių paslaugų ženklas.
„Į šį susijungimą atėjome natūraliai – nagrinėdami klientų poreikius matėme, kad jiems dažnai reikia ne vienos ar dviejų, bet viso paslaugų paketo”, – sakė „Inreal” ir „Invalda nekilnojamojo turto valdymas” direktorius Gediminas Pruskus. Pasak jo, įmonės ir anksčiau teikdavo klientams bendrus pasiūlymus, tačiau skirtingais prekių ženklais, ne kaip grupė. „Plėtoti grupėje keletą prekių ženklų neefektyvu – Lietuvos rinka tam per maža. Mūsų tikslas, kad INREAL vardas asocijuotų išskirtinumą, ir kad klientas žinotų, su kuo dirba ir kokios apimties bei kokybės paslaugas gali gauti”, – sakė G. Pruskus.
INREAL GRUPĖ startuoja su itin plačių kompetencijų darbuotojų komanda ir klientams žada papildomas kokybės garantijas, patrauklią kainodarą, laiko ir lėšų taupymą, skaidrią ir paprastą komunikaciją.
„Manome, kad šiuo metu yra tinkamas laikas stiprinti INREAL ženklą naujais verslo segmentais, nes rinkoje juntamas platesnio spektro kokybiškų paslaugų iš vienų rankų poreikis”, – teigė „Invalda Service“ direktorius ir INREAL GRUPĖS pastatų priežiūros sektoriaus vadovas Rimvydas Ramanauskas. „Susijungdami skelbiame, kad atlaikėme ekonomikos nuosmukį ir esame pasirengę aktyviai bei veržliai plėtoti verslus ir lyderiauti jau ne kaip atskiros įmonės, bet kaip vieninga grupė“, – kalbėjo R. Ramanauskas. Anot jo, iš šio susijungimo naudos turės ir investuotojai, ir klientai, ir darbuotojai.
INREAL GRUPĖJE šiuo metu dirba 193 darbuotojai. Įmonių biurai ar atstovybės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Mažeikiuose, Alytuje ir Plungėje.(Invalda.lt)
Pildymosi signalas @2.161.

 


4 pav. AB „Sanitas“ informavo, kad iš akcininko Valeant Pharmaceuticals International, Inc., valdančio 98,35% Bendrovės balsų visuotiniame akcininkų susirinkime, gavo pranešimą dėl privalomo akcijų pardavimo. Valeant Pharmaceuticals International, Inc. siūloma akcijų išpirkimo kaina yra 10,06 EUR.
Pranešime nurodyta, kad iki 2011 m. gruodžio 22 d. visi akcininkai turi parduoti savo akcijas Valeant Pharmaceuticals International, Inc. arba užginčyti už akcijas siūlomą kainą LR vertybinių popierių įstatymo 37 straipsnio 14 dalyje nustatyta tvarka.
Bet kuriam iš akcininkų nepardavus akcijų Valeant Pharmaceuticals International, Inc. reikalaus, kad neparduotos Bendrovės akcijos būtų perrašomos į Valeant Pharmaceuticals International, Inc. vertybinių popierių sąskaitą, t.y. atliekami įrašai apie akcijų nuosavybės teisės perėjimą akcijas superkančiam akcininkui Valeant Pharmaceuticals International, Inc.

 


5 pav. Rokiškio sūrio pildymosi signalas @1.431.

 


6 pav. Ekspress Grupp pildymosi signalas @1.111.

 


7 pav. Ūkio banke suveikė pirkimo signalas.

 


8 pav. Premia Foods pildymosi signalas @0.780.

 


9 pav. Tallinna Kaubamaja suveikė pirkimo signalas.

 


10 pav. Snore suveikė pirkimo signalas.

 


11 pav. AB "City Service" gavo pranešimą apie su vadovais susijusių asmenų sandorius dėl emitento vertybinių popierių. Praeitą savaitę UAB „ICOR“ biržoje pirko 5,000 vnt. akcijų.
Pildymosi signalas @2.389.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

 

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital