2011 m. Rugsėjo 21 d. Biržos apžvalga

2011 m. Rugsėjo 21 d. Biržos apžvalga Toliau nuobodžiai ritamės žemyn. Nei naujienų, nei apyvartų, nei žalios spalvos.

 

Toliau nuobodžiai ritamės žemyn. Nei naujienų, nei apyvartų, nei žalios spalvos. Likvidumo nebuvimas mūsų rinkoje daro ją itin pažeidžiama šiuo pakankamai neaiškiu metu. Trys litai išimti iš apyvartos generuoja dviženklius kainų pokyčius žemyn. Kritimas, savo ruožtu, išprovokuoja dar didesnį išsipardavinėjimą, investuotojams skubant apsaugoti savo turtą, kol šis visiškai nenuvertėjo.
Daug kas gerai prisimena tokias pamokas. Bet, anot G.Soroso, reikia įsitikinti, ar neturime save palaikantį procesą – krentam, nes parduodam, parduodam, nes krentam...

 

 


1 pav. Lietuvos Respublikos Vyriausybei apsisprendus skirti ES struktūrinių fondų lėšas projektui „Magistralinio dujotiekio Jurbarkas – Klaipėda statyba“ ir suderinus su Europos Komisija pinigų skyrimo tvarką bei procedūras, AB „Lietuvos dujos“ vakar, 2011 m. rugsėjo 20 d., Lietuvos verslo paramos agentūrai pateikė paraišką šiai paramai gauti. Tikimasi, kad sprendimas bus priimtas artimiausiu metu.
Dujotiekio Šakiai – Klaipėda projektą bendrovė pradėjo dar 2006 metais ir, įvykdžiusi pirmąjį jo etapą bei nutiesusi magistralinį dujotiekį iki Jurbarko, investavo apie 40 mln. litų nuosavų lėšų. Atkarpa iki Jurbarko pastatyta 2007 metais ir ja gamtinės dujos tiekiamos vartotojams. (dujos.lt)
Pardavimo signalas @0.579.

 


2 pav. Lietuviški sūriai – vieni geriausių maisto produktų 2011 metais Rusijoje ir Rytų Europoje. Taip nusprendė kompetentinga gurmanų komisija, rugsėjo 17–20 dienomis Maskvoje vykusioje jubiliejinėje, 20-ojoje, maisto parodoje „WorldFood Moskow“, įvertinusi per 1 350 gamintojų produktus.
Tarptautiniame profesionaliame maisto ir gėrimų produktų konkurse „2011 metų produktas“ aukso medaliu buvo apdovanotas AB „Vilkyškių pieninės“ kietasis sūris „Žalgiris“, o sūris su mėlynuoju pelėsiu „Memel Blue“ gavo bronzos medalį. Dėl šių prizų varžėsi gamintojai iš Rusijos, Belgijos, Italijos, Kipro, Lenkijos, Egipto ir net Pietų Korėjos bei Singapūro.
„WorldFood Moscow“ apdovanojimas yra itin vertinamas Rusijoje, kuri yra svarbi AB „Vilkyškių pieninės“ eksporto kryptis jau apie 15 metų.
Kaina toliau ritasi žemyn, kaip tie sūriai per sūrių ridenimo varžybas...

 


3 pav. Silvano Fashion Group pardavimo signalas @2.859, pirkimo - @3.029.

 


4 pav. Grigiškių pirkimo signalas @0.584.

 


5 pav. Invaldos pildymosi signalas @2.161.

 


6 pav. Aprangos pildymosi signalas @1.531.

 


7 pav. Ekspress Grupp pildymosi signalas @1.111.

 


8 pav. Snoras toliau ieško dugno.

 


9 pav. Ūkio bankas irgi nesiruošia kilti.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital